Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Český slavík

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 21. prosinec 2005 22:32
slavík je pitomost. sledujou to tak mozna nejaky duchny a pripomina jim to mlada leta
Obrázek

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 20:26
manas napsal:
slavík je pitomost. sledujou to tak mozna nejaky duchny a pripomina jim to mlada leta


Podle me to nejde takhle jednoduse posoudit. Cesky slavik neni urcen pro kazdeho, ale spousta lidi se na nej kouka rado a styl muziky co je ve slaviku posloucha. Popularni hudba, proc ne. Kazdej ma rad svuj styl, a ja nevidim duvod proc nekoho, zvlast v hudbe, za neco odsuzovat nebo si myslet ze "stary duchny pri tom vzpominaji na sva stara leta". Proc jim v tom branit? Nevidim jediny duvod. Hudba je o pocitech a prozitcich, chapu ze kdyz vidis babcu v kvetinkovany syte modry bluzicce jak posloucha Gotaka tak si nepomyslis ze zaziva stejny pocit jako ma 10ti letej frajer s magnetakem co posloucha 50 centa, ale zdani muze klamat. Penize a "komercnost" jsou vec druha, ale mluvim jen o muzikalni strance veci. Stejne tak se da bavit v souvislosti s hudbou o tom kdo je "hudebnik" a kdo by si bez elektriky nevrz. Ja osobne se na slavika nekoukam ale nevadi mi. Nevim co poslouchas ty, ja posloucham klasiku - Pink Floyd, Meat Loafa a tak dale. Dneska je to uz klasika. Vadi mi kdyz si nekdo rika "to je spatne, tamto je super"... Oj to jsem se zase nejak rozepsal.

edit:
Jeste dodatek pro Jendu: Nevim co je pro tebe "normalni", ale nemuzes merit nasi a zvlast svetouvou hudebni scenu podle toho co uvidis kdyz si zapnes bednu.
One world, one soul.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 20:39
"Ziadna hudba nieje zlá, len sa niekomu páči a niekomu nie" : Citát od Diega Smile)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 20:51
Dieg0: to nám řikal jeden učitel na hudebce na zš Mr. Green
koscik: nechci tu do nikoho rejt. Podle mě je normálních věcí strašně málo, tak mě omluv a omluvte mě i vy všichni ostatní Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 21:14
jenda.69 napsal:
Dieg0: to nám řikal jeden učitel na hudebce na zš Mr. Green
koscik: nechci tu do nikoho rejt. Podle mě je normálních věcí strašně málo, tak mě omluv a omluvte mě i vy všichni ostatní Wink


A co je normalni?
One world, one soul.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 21:21
No já svuj názor nikomu nenutim, ale normální v muzice, aby to bylo k tématu, je třeba metal Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 21:42
jenda.69 napsal:
No já svuj názor nikomu nenutim, ale normální v muzice, aby to bylo k tématu, je třeba metal Mr. Green


metal je normalni jako dechovka
One world, one soul.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 21:55
Ty posloucháš dechovku? Mr. Green Mr. Green No některá dechovka je taky dobrá Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 22:30
jenda.69 napsal:
Ty posloucháš dechovku? Mr. Green Mr. Green No některá dechovka je taky dobrá Wink


Ne, jen jsem te chtel dokopat k tomu abys sam prisel na to ze normalni neni nic Smile
One world, one soul.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 22:32
neexistuje dobra a spatna muzika. jen proste kazda jina.

2koscik: ja treba posloucham hip-hop, jazz, swing a reggae - tedy styly velmi rozdilne, takze tu nelze mluvit o jednostranne zamereni.

mozna je to tim, ze si kazdy haji tu svoji muziku a ma pocit ze prave ta jeho je nejlepsi. spousta lidi prave odsuzuje ten jazz - "dyt to se hralo pred 80 lety" - uz to slysim. ano, tehda to byla moderni muzika, ale me dava podstatne vic nez muzika kterakoli jina (metal a i ten hh). at si o tom kazdej mysli co chce...
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna