Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co s tym, ked je vsetko na ***?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Da sa s tym nieco spravit?

Hlasování není časově omezeno.
Urcite ano:
41% 41% [ 5 ]
Nie, treba to nechat tak:
58% 58% [ 7 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 26. prosinec 2006 23:54
Beate,kdybys byl z Brna nebo aspoň okolí,tak tě hned pozvu na skutečnýho panáka.Vím jaký to je hrát si na šťastnou rodinku,už si tak hrajeme s matkou řadu let...letos už jsem to odmítl,tak jsem měl krásnej prohádanej štědrej večer.Ale popravdě je mi to celkem fuk... Rolling Eyes

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: st 27. prosinec 2006 02:06
Beat napsal:
To je až moc soukromé! Hlavně přijede , ku**a již je tady! KDO? Švagrová a musíme si hrát na slušnou a spokojenou rodinu! Já bych ji vykopal. ale děti ji maj rádi!

To znám: všechno v životě se dá zařídit: bohužel to kam se narodíš (anebo koho ti přidělí jako příbuzného) ne! To už za každého z nás zařídil někdo jiný (asi to byl ten soused s holínkama, proto jsme taky kluci ne Mr. Green ).
Tohle už jsem jednou pro vždy vyřešil: jezdím na celý vánoce s rodinou na chatu, vypnu telefon a všem tvrdím, že je tam špatný signál. Paneláku, návštěv a různých lidi si užiju přes celý rok tolik, že si myslím, že v době svátků klidu by opravdu měl mít svéprávný jedinec mužského rodu klid (anebo alespoň možnost volby).
Neznám nic horšího než den strávený se švagrovou a jejím mužem, z nichž ani jeden nechlastá, nemluví a jenom čumí - úžasná zábava. Kdo nezažil neuvěří!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 29. prosinec 2006 01:56
Děkuji všem za podporu Applause Applause ! Nakonec to nebylo tak strašné! Pray Asi zapůsobyla atmosféra a chvilku jsme i normálně pokecali. Horší to bylo s tou mojí! Já se asi nikdy netrefím co by chtěla! Brick Wall Brick Wall Brick Wall Crying or Very sad S ženskejma furt nějakej problém! Brick Wall Whistle
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 29. prosinec 2006 11:34
No vidíš, já manželce koupil razítko a trefil jsem se docela dobře. Používá ho dnes a denně, bo věčně obchoduje po netu. Abych pravdu řekl, je to po mnoha letech první dárek, co jsem jí koupil já. Jinak jen platím. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 16:52
POslední dobou je vše na h***o! Přestávám to pomalu evidovat anějak se vzrušovat. Snad to někdy přejde Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray Pray ! Opravdu je kus pravdy na tom že že je vhodné řešit jen to řešit jde a ostatní nechat být, protože to stejně nevyřeším!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 17:40
Ja neresim teda nic, ja doufam, ze se vsecko vyresi samo, jedine teda kdyz sem v nakym neresitelnym pruseru, tak ho resim, ale to se nestava... Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 19:54
Poslednou dobou mám tiež strasnú smolu. Ani nejdem vravieť.
Na počiatku bola prázdna množina.

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 20:31
To ja naopak, musim rict, ze mam docela stesti, ale ono se to zase jednou obrati... Sad Na co se teda netesim... Sad

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 20:35
jo přesně! taky to očekávám....už brzo..
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 23. únor 2007 09:01
Když však toho co stojí za h**** je moc a trvá dlouho, tak pak již ani v lepší časy nedoufáte. Jsem zrovna v takovém období! Crying or Very sad Vysvětlení jinde.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna