Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Czechtek - zase policejní stát?!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 00:03
weitless napsal:
To sis hodně špatně vysvětlil. Já jen poukazuju na tu prostátou dobu policistů za 26 000 000,- Kč!!! Ano. Bolí mně, že nás daňové poplatníky přišla tahle akce na tolik peněz a představuji si, kolik užitečných věcí by za to stát mohl pořídit, ale jsme zastáncem toho, že policie musí v určitých případech zasáhnout (jestli to bylo potřeba zde ať rozhodne vyšetřování), ale této částce rozhodně celý zásah adekvátní nebyl! A v tom si oba určitě rozumíme.


Tak to sorry,asi jsem tě špatně pochopil,ale nějak mi to z toho vyznělo.Ten zásah té částce rozhodně nebyl adekvátní.Na tom se opravdu shodnem. Smile

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 00:40
Jak to bylo doopravdy? Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

CzechTek: Jak to bylo doopravdy

Zasláno: st 24. srpen 2005 07:59
Já přidám pár fotografií z této šikovné akce a položím otázku. Já bych tohle teda nechtěl mít kousek od domova Wink Whistle

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 09:49
To yb som teda fakt nechcel.Ianc pekne nazvy fotiek Very Happy

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 09:56
Ta prostřední fotka je krutá Shocked

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:18
Neboj dočkáš se budeme to mít skoro v přímém přenosu a se skoro stoprocentní sledovaností viz reality show.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 18:09
vyhladit z povrchu zemského-sodoma gomora a to nejsem žádnej puritán Exclamation Shame on You Brick Wall Sick
on les aura!

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 22:10
To je jasný, postřílet rovnou... Je to hnus, ale jak můžete chtít někoho za tohle perzekuovat?

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 08:38
To snad nejsou lidi a zvířata taky ne....nazývat je tak by pro ty zvířata byla urážka....

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 08:52
Pánové vzpamatujte se... Vidíte tři fotky a zase byste házeli všechny účastníky CzechTeku do jednoho pytle?
Mají jít policajti v pátek vymlátit všechny diskotéky? U nás jednu máme a já viděl, že tam chodí sfetované holky. Vymlátit to celý, že? Rolling Eyes
Já si stojím pořád za svým - ti lidi šly na CzechTek dělat jen bugr a naprosto se jich nezastávám, ale v žádným případě nesouhlasím, aby policajti s takovou obrovskou baterií chodili mlátit lidi, co jen pošlapou trávu a chtějí se svým způsobem pobavit. Že tam byli feťáci a jiní potížisti? Ti jsou zastoupení všude. Přes týden chodí na vysoké školy, pracují na úřadech a podobně. Myslím, že tam byla vetšina lidí, co tam šla opravdu kvůli té "hudbě".
Kdyby policejní zásah prošel, bude to špatný precedens - policie by mohla zmlátit kohokoliv - vysvětlení by se vždycky našlo. To že je z toho malér, je špatný precedens taky - policie se teď bude bát zasahovat tam, kde je to vhodné. K takovému zásahu vůbec nemělo dojít a hlavně se neměl stát předmětem politického boje. Paroubek do toho prostě neměl kecat... Rolling Eyes
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 10 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna