Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Další sraz VSN - ano (kdy a kde) nebo ne?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. únor 2011 17:53
Jestli to bude zase takhle daleko, tak počítejte opět beze mě.. kdybych měl jet vlastním vozem, tak už bych mohl začít šetřit teď.. a vlakem/busem/letadlem nebo ponorkou je to na celej den cestování.. a nakonec by mě to asi vyšlo stejně draho jak autem..

Taky jsem pro vysočinu.. ale taky mám před maturitou..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. únor 2011 17:59
Ono to přece nemusí být před maturitou (mimochodem to je hodně laciná výmluva, já byl na sraze taky před maturitou a udělal jsem ji v pohodě Razz a navíc jsem tam byl o berlích Very Happy ).
Spíš bych ale řekl, že na léto to moc nemá cenu plánovat, protože se dá očekávat, že různý chaty (jako Hříbek) budou mít přes sezónu vyšší ceny.
Taky nejsou vymyšlený ještě ani žádný detaily k tomu, je taky možnost to vymyslet tak, že to nebude jen pro lidi z VSN, ale i pro "kamarády, se kterýma je sranda"...

Moucha: možná kdyby jel na ten sraz i Beat, tak by se dalo domluvit, že bys jel do Prahy, a tam tě nabral... Například. Všecko jsou to zatím jen úvahy a návrhy Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. únor 2011 18:01
kdo by jel z brna, tak toho bych mohl nabrat já ve třebové, kdybych jel autem...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 8. únor 2011 18:33
Jestli pojede i ta bukvička, tak jedu taky Mr. Green s tou vysočinou to není špatný nápad!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 8. únor 2011 23:57
No ja to mám s domu okolo 400kilakov , ak by som mal schopné auto a vela penazí pôjdem , a stavil by som sa aj v Brne pre účastníkov zájazdu Wink

ale ak nebudem mať auto v poriadku tak nejdem asi ..
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. únor 2011 00:04
já bych jel, ale záleželo by na tom kdy by to bylo.. Smile a kdyby to bylo o prázdninách, tak i na týden.. Mr. Green
Kde to bude je celkem jedno.. i když by bylo samozřejmě lepší, když to bude třeba někde na vysočině, jak tu někdo říkal, než někde v severních čechách, protože to mám blíž... Smile ale dokážu se přizpůsobit...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: st 9. únor 2011 00:10
BunGee napsal:
vsak nema byt pristi tyden

to hej, ale teraz je toho vsetkeho na mna moc... cez pracovne dni absolutne a so ne tiez nemozem... caz prazniny budem na malte a weekendy budu obsadene, takze asi tiez nie... ale keby som nahodou mal aj cas tak by som povedal, ale to je daleko este... vsetko sa ukludni koncom septembra (listopad)... aspon dufam.
ohladom lokality: bolo by mi to aj jedno doprava by sa potom viriesila, len skor ide o to ci by ma rodicia pustily

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 10. únor 2011 23:47
mně vysočina nevadí. navíc tam mám rodinu, tak bych to spojil s návštěvou Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. říjen 2011 19:55
Tak jo. Rozhodl jsem se, že uděláme sraz VSN. Půjde o tématický sraz na téma prokrastinace. Zbytek naplánuji později... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 25. říjen 2011 21:22
Nebýt ABZ tak vůbec nevím, ale už to chápu! Stejně budu mít spoždění
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 9 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna