Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Demokracie v ČR

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Je Čunek rasista?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je:
6% 6% [ 1 ]
» Není:
93% 93% [ 14 ]
Není, ale stejně se mi jeho kroky nelíbí:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:23
Právě že i když to nebyl úplatek. Stejně by měl průser (ne u veřejnosti, ale jinde). Proto to nechce říct
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:57
Čunek by si jen měl dávat pozor jak tu pravdu říká. Přeci jen je veřejný činitel a měl by mít trošku lepší slovník. Jinak "chodící tmu" která umí jen řvát a krást nemusím. Ti co pracují i rádi(i takové znám) jsou lidi.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 09:09
Bohužel cigány co by se chovali jako lidi neznám. Naše sídlište vypadá spíš jak ghetto, ale mi tu nemáme takový cigány jak ve Vsetíně nebo jinde v republice. Ti naši jezdí BMW a Meďourama, chodí ověšení zlatem, pěněz maj že neví co s něma. A to jen celý dny stojí před barákem, řvou a dělaj bordel. Taky bych se tak chtěl mít
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:12
doufám, že se jim to brzy skončí Applause Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:47
1. Je zajímavé, jak média nádherně překroutila to, co vlastně Čunek řekl. Tady je přesná citace:
iDnes.cz napsal:
Čunek na otázku, zda budou jako Romové dotováni i ostatní lidé, řekl: "To se budete muset jet někam opálit, začít dělat s rodinou binec, na náměstí dělat ohně a potom se vás teprve někteří politici zastanou a řeknou - on je chudák."
Co je na tom rasistického?
2. Znám spoustu cikánů (sami si tak říkají, tak proč bychom jim tak neměli říkat my?), kteří se chovají slušně a nejsou "problémoví". Jeden mi dokonce velel na škole a rád na něj vzpomínám.
3. Vystěhování cikánů ze Vsetína bylo korektní. Ale co se mi na tom nelíbí je, že je nastěhovali k nám! Evil or Very Mad Jako bysme jich už neměli tak dost.
4. Je zajímavé, že Čunkova kauza a následné "upalování čarodějnic" ve vládě způsobilo ještě větší nesnášenlivost Čechů k této menšině.
5. Bursík řekl, že s Čunkem v jedné vládě nebude. Doufám tedy, že ho Topolánek neodvolá, dokud SZ neopustí své posty. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:53
ad 1) Čunek neřekl nic proti Cikánům, ale proti rasismu naruby, ve kterém se vyžívají politici

ad 4) nejde o větší nesnášenlivost k Cikánům, ale k jejich obhájcům - si myslím

ad 5) ať Bursík táhne odkud přišel... Hraje si se svými pár procenty na kdoví jak důležitého politika... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:57
V té poslední větě jsem chtěl říct, že MT neodvolá Čunka. Bursík a jeho melounci. To je fakt banda tupounů.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 23:07
Bugi,souhlasím s tebou ve všech bodech...až na tu dvojku,já žádné takové neznám,ale tím netvrdím,že neexistují.Bohužel je jich velice málo.

Proč existuje vůči cikánům,taková averze,když k ostatním menšinám není,nebo je nesrovnatelně menší?Je to nejspíš kvůli tomu jak se chovají...Jenže to jim nevysvětlíte... Brick Wall

A to s tou potrefenou husou je taky velice výstižné. Applause

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 15:26
Presne, proti samotným cigáňom, myslím nikto nič nemá. Vadí nám skôr spôsob ich života(neumývajú sa(dnes som skoro skapal od smradu, keď som išiel v autobuse s jedným cigáňom), bývajú v špine, nepracujú). Nechápem, čo je na tom rasistické. Teoreticky by sa dali porovnať s bezdomovcami. No a teraz mi povedzte, kto z vás má rád bezdomovcov. Celé tieto výhody pre ostatné rasy a podobné koko*iny(ako feminizmus) sú jedným z najhorších výmyslov posledných pár rokov Neutral .
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:08
to s tím životním stylem cigánů je fakt. pracoval jsem v bohumíně a to je to pravé cigánské město. na jejich obhajobu musím říct, že je jich stále dost slušných, kteří se k životu staví stejně jako většina. dodnes mám mezi nimi spoustu dobrých známých. jejich problém tkví v jedinné věci: neumí si udělat pořádek sami mezi sebou a problémy hážou na většinovou populaci.
já osobně nenávidím takové ty frajery a nemakačenka a podobné neschopné živlya špíny. a těch je dost i mezi bílými
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 3 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna