Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Douglas Adams(Stopárov sprievodca po galaxii)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby

Čo si myslíte o jeho humore?

Hlasování není časově omezeno.
Je dokonalý:
60% 60% [ 9 ]
Taký príjemný:
20% 20% [ 3 ]
Priemer:
0% 0% [ 0 ]
Nič moc:
0% 0% [ 0 ]
Hrôza:
0% 0% [ 0 ]
Nečítal som:
20% 20% [ 3 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 28. květen 2007 16:09
To Norton: To vieš, u nás v dedine vesmírne lode nelietajú Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 19:09
Hele, proč je ten film Stopařův průvodce po Galaxii uplně jinej než ta knížka? Končí to uplně jinak a kus toho filmu v knížce ani nebyl (to s těma co vynalezli intimsprej dřív než kolo) Think To jsem buď nějakým omylem přeskočil kus knížky a nebo mam nějaký podělaný vydání Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 19:59
to jenda: to s tim intimsprejem tam je, ale v knize vůbec není nic o tom že by Trillian unesli nebo tak, ani o tom že Zafodovi uříznou jednu hlavu, ale asi to prostě tak ve filmu museli udělat, páčže jinak by ten film měl asi 5 hodin a v kině by to nikdo nevydržel Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 20:00
No, já nevim, je to možný, že mi to vypadlo ale vůbec nic z tý části si nepamatuju.. A teda už od začátku mně trochu mrzelo, že z těch rozhovorů tam zbyla snad pětina z každýho... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 20:08
no to jo, ale to je právě o tom, že nemám příliš ráda když se dobrá knížka zfilmuje, protože to ztrácí až 90% své krásy a smyslu a obsahu, např. i taková Šifra mistra Leonarda je v knižní podobě tisíckrát lepší než film, kterej je jen tak btw podle mě úžasnej. Já radši čtu, za prvé - film máš za 1,5hoďky zkouklej - knížku můžeš číst dlouho a zabavíš se. Za druhé - ve filmu máš všecko daný - to jak kdo vypadá a tak, ale v knize si můžeš rozvíjet svoji fantazii, představit si jak kdo vypadá a tak. Za třetí - ve filmu se ztratí hafo toho vtipu, protože ve filmu ti nikdo nenabídne třístránkový popis něčeho, proložený vtipnými hláškami. Celej film jsem čekala na nějakou hlášku z knížky, když tam byl intimsprej tak jsem se zatetelila jak malý dítě, ale klíčové hlášky chyběli Sad ale zas se mi líbil ten nůž kterej toustuje chleba zároveň když ho krájí, ale moc mi chyběl třeba ten proces kdy se Atrur snaží přimět stroj k výrobě čaje, a v knize mi to vyznělo tak, že Zafod má prostě 2 hlavy, jako drak, 2 krky a na každým jedna kebule, tyhle hlavy ve filmu - to byl spíš hnus Mr. Green ale zas se mě v tom filmu hrozně líbil Zafod jako takovej Slinták
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 20:56
Já sem si řikal, jestli tam bude to, jak si pomyslí,že ta židla vypadá jako hrudní koš brontosaura (nebo jak to bylo) a to jsem si nějak nevšiml... A ani třeba to, jak mu řikal, že ještě nezapustili dinosauří kostry atd a prostě v tom filmu tu planetu už měli hotovou.. hrůza.. A s tim Zafodem mi to přišlo taky... jinak celej ten film mi přišel takovej divnej. Kdybych nejdřív koukl na něj, tak tu knížku číst nebudu chtít, protože mi to přišlo docela hrozný
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 7. červen 2007 07:24
jenda.69 napsal:
jak si pomyslí,že ta židla vypadá jako hrudní koš brontosaura (nebo jak to bylo)


Applause Applause jsi vskutku můj bratr Mr. Green totoť je téže jedna z mojich oblíbených vět, která jsem doufala že se objeví Mr. Green

Mě se celkově ten film líbil, hlavně proto, že jsem neměla ani tak čas přemýšlet nad tím, jestli tam je tohle špatně nebo nee, ale furt jsem čekala na nějakou známou věc, až se objeví Marvin a až tam bude nějakej Vogon, a Babylonská rybka, tak jsem se vždycky radovala jako malý dítě že to tam fakt je. Smile
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. červen 2007 13:38
Já nevim, mně ten film přišel strašně zmatečnej, jako kdyby měl bejt 2x delší ale půlku scén vystřihli nebo vůbec netočili a řekl bych, že někdo, kdo knížku nečet, by se v tom docela motal. No, nemluvim o tom, že občas jsem jim ani nerozuměl (dabing)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 7. červen 2007 14:22
To jenda: Myslím, že s tým dezodornatom to nebolo hneď v 1. knihe, ale až v 2. alebo 3. Think .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 7. červen 2007 14:23
No jako vidět aniž bych to četla, tak by to moje koukání na film probíhalo asi takhle: "O co jde??? To je magor..... hehe..... hm.... nuda.... tyjo hele raketa! Fuj hnusný obludy, ble, on má dvě hlavy???.......hm......to je nuda, vypnu to a jdu si pustit Spaceballs." d'oh! Prostě fakt se celá jedna knížka nedá nacpat do hoďky a půl filmu úplně se vším. Když se zas vrátím k tomu DaVincimu kódu - v knížce je to taky rozvitější, ty kryptexy tam jsou dva, je tam ještě nějakej bratr, historie tam je detailněji popsaná, takže pochopíš veškerý souvislosti, což z filmu třeba kolikrát není jasný.

Najedou vytáhl tu babylonskou rybku a cpal mu jí do ucha, o co jde?? no a pak zas nic, a v knížce je to pěknější! Jakoby se na začátku snažili rychle rychle do první půlhodinky nacpat všecky vtipy do jedný scény a pak jakoby jim vtipy došli a zůstaly jen kostýmy a Hlubina myšlení Anxious

edit: to borix: ve třetí určitě nee, tu jsem ještě nečetla, myslím že to fakt bylo v první...
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 4 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna