Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Důchodci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 09:03
Kéž bych taky takový DŮCHODCE!!!!!! Pray Pray Pray Pray Applause Applause Applause Applause Applause Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 11:23
Jeden môj kamarát teraz pracuje s takým jedným postarším človekom(asi 55-60 rokov), teda takmer dôchodcom a o čom sa tí dvaja rozprávajú, tak aj niektorým mladým rozum zastáva(minule mu napr. vravel, ako išiel na pionieri do Čiech za tzv. IP(istý pych)).
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 14:22
Byl jsem nakupovat a u pokladny přede mnou platil nějaký důchodce. 3 litry rumu a čipsy. Tak zabržděnýho dědka jsem už dlouho neviděl. Než si naskládal tohle všechno zpátky do vozíku, tak já už měl zaplaceno a bral jsem si věci přes to čtecí zařízení. No a ono to najednou píplo a mě nenapadlo nic chytřejšího, než tou rukou máchnout zpátky. Embarassed d'oh! Pokladní měla obrovskou radost, protože musela zavolat vedoucí, aby jí odemkla pokladnu. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 16:57
Tak, na ICQ a snad i v OT už pár týdnů nadávám na babičku, která tu je...
Teď mám takovej dotaz.
Naučit jí zapínat televizi se satelitem a naučit jí používat to jsme vzdali.
Nastal ovšem problém. Babička se naučila TV vypínat tlačítkem, který je přímo na ní. Ale to je rozbitý, už jsme jí to několikrát vysvětlovali, že ho mačkat nemá, protože pak nejde zapnout televize (no jasně, jde zapnout, ale koho by bavilo to mačkat 50x, a to moc nepřehánim, než se televize odhodlá zapnout), ale samozřejmě jsme dnes přišli domů a televize zase vyplá "zakázaným způsobem".
Dotaz je: jak jí zamezit v mačkání onoho tlačítka? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 16:58
co vyndat tlacitko? Smile Nevim jak vypada, pokud precniva, tak do nej treba zastrkat sirky, aby neslo mackat Laughing
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 16:59
Je zapuštěný, zatim jsem ho přelepil takovou tou černou izolací na kabely, ale to jde promáčknout. Mr. Green
Taky jsem mámě řikal, že rozebereme televizi a já to ustříhnu, ale to se jí nelíbí. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 17:55
My to vždycky babičce napíšeme krok po kroku na papír... a ona si to podle toho dělá a pak to časem umí i sama Wink

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 18:05
Mr. Green nebo to nastražit aby babička dostala ránu, pak už na to 100% šahat nebude Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 18:09
a co když to bude babička Homer a bude to skoušet jestli to kope i po druhé, a potřetí ? Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 18:13
Dostals mě, nevím co říct.... Mr. Green
já takovéhle problémy s babičkou neřeším, my jsme jí naučili jak si updatovat ručně kódy na receiveru když je změněj, umí i s DVD rekordérem, má i dost dobrého mobila a všecko s ním umí... televizi zapíná dobře Mr. Green

Nebo přelepit nějakej plátek plastu nebo kartonu přes celej ten panel kde je to tlačítko Mr. Green anebo jí zabavit televizi Mr. Green ať štrykuje ponožky Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 4 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna