Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dvě baby (a více :) )

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 07:17
No nevim, ale tohle bych nechtěl. Protože už s jednou ženskou je dost problemu Mr. Green a co teprv dve a vice??? Mr. Green

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 08:33
Takze jsem se to pokusil vcera rozetnout. No reknu vam, nebylo to lehky. Ta ma kratkodobejsi znamost naznacovala neco o tom, ze se asi zabije.... no a ja jsem takova trosku mekota, tak jsem ji umrit nenechal Smile Je mi ale jasny, ze tomu neutecu. Laughing
Kazdopadne ted uz vim:
1. Jednu zenskou
2. Nepriznavat se
3. Udrzet delsi znamost (pokud to klape)
4. No a tim vsim nakonec stejne jen setrim prachy, neee? Mr. Green

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 08:50
No jde taky oto jak seš prachatej...Vydržovat si dvě baby není zrovna moc ekonomicky nenáročný...Záleží taky na tom jestli je chceš fakt obě, nejlepší by bylo dle mého názoru jednu si vybrat a předejít tak náhodným a nečekáným setkáním, kdy by ti nemusela zbýt žádná....

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 09:33
sap napsal:
Takze jsem se to pokusil vcera rozetnout. No reknu vam, nebylo to lehky. Ta ma kratkodobejsi znamost naznacovala neco o tom, ze se asi zabije....

Tak ta asi pěkně kecá, by musela být asi hodně naivní a pitomá aby to opravdu udělala, už jenom kvůli tomu bych jí asi nechal jestli takhle vyvádí tak to na dobrý soužití nebude. A co takhle si ji nechat jako hračku? Very Happy
Jak jsi psal výše: jestli by nebylo lepší zůstat sám-jestli máš hodně „kamarádek“ Wink tak to taky neni špatná alternativa Cool
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:10
No jasne ze keca, to bylo trosku s nadsazkou Wink Chtel jsem tim jen rict, ze to neni jednoduchy. No a jako hracku? Vzdyt uz mam auticka Mr. Green Mr. Green

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:37
Autíčka jsou dobrý, ale existují i lepší hračky Very Happy
Každopádně ji nesmýš nechat „vychladnout“ to už by bylo špatný. Cool
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:42
sap napsal:
Takze jsem se to pokusil vcera rozetnout. No reknu vam, nebylo to lehky. Ta ma kratkodobejsi znamost naznacovala neco o tom, ze se asi zabije.... no a ja jsem takova trosku mekota, tak jsem ji umrit nenechal Smile Je mi ale jasny, ze tomu neutecu. Laughing
Kazdopadne ted uz vim:
1. Jednu zenskou
2. Nepriznavat se
3. Udrzet delsi znamost (pokud to klape)
4. No a tim vsim nakonec stejne jen setrim prachy, neee? Mr. Green


Jasne ze KECA...zenska a zabit sa kvoli chlapovi????to urcite...to len chlapi su taki sprosti a zabijaju sa kvoli zenam (teda ti naozaj sprosti a tak im treba)..kludne ju posli do prdele,ona to rozchodi a za par dni ju uvidis s inym Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 21:54
Takhle se nechat vydírat. No fuj. Mě se tohle stát, tak jí ještě dám šňůru na prádlo. Chtěl bych vidět tu reakci. Very Happy
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Luke (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 76
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 02:00
Myslím že jedna ženská je až moc.
Ale musím se přiznat že kdysi jsem taky krátce chodil se dvěma. Nejdřív s jednou, ta mě seznámila s kamarádkou, pak jsem chodil s oběma zaráz (tj. byla z nás trojka) takže jsem nemusel nic tajit. No a pak jsem byl ty tři roky s tou která se přidala....trochu netradiční, chvíli to bylo hezký (hlavně když o mě pečovaly) ale samozřejmě že takové věci nemohou mít dlouhého trvání. Navíc je to samozřejmě někdy dost náročné.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 10:30
Bugi napsal:
Takhle se nechat vydírat. No fuj. Mě se tohle stát, tak jí ještě dám šňůru na prádlo. Chtěl bych vidět tu reakci. Very Happy


To je dobry napad Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 3 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna