Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fotbal

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 15:36
Mark Pawl napsal:
Darth PZ napsal:
Mark Pawl napsal:
Darth PZ napsal:
Mark Pawl napsal:
Tak já miluju nejvíc basket no Wink


Tak to si piš jinam na tohle jsem vytvořil jiné téma Mr. Green Wink

Vždyť jsi se ptal co si myslim já Very Happy


JJ ale co si myslíš o fotbalu! Mě vůbec nezajímá že se ti více líbí basketbal Mr. Green Wink Mr. Green

No vždyť já si myslim o fotbalu, že je lepší basketbal Laughing


Já si zas myslím o basketbalu, že lepší je fotbal...

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 20:58
Fotbal je jeden z nejrozšířenějších sportů na světě a já ho velmi rád sleduji. I když v našich podmínkách ta kvalita předvedené hry trochu zaostává oproti např. Premier Leage, Primera Division,... Zase nároďák to dohání za tu naši zkorumpovanou Gambrinus ligu. No snad to letos naše týmy v evropských pohárech někam dotáhnou.
Mlč a nic se ti nestane!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 23:47
Petroubek napsal:
Fotbal je jeden z nejrozšířenějších sportů na světě a já ho velmi rád sleduji. I když v našich podmínkách ta kvalita předvedené hry trochu zaostává oproti např. Premier Leage, Primera Division,... Zase nároďák to dohání za tu naši zkorumpovanou Gambrinus ligu. No snad to letos naše týmy v evropských pohárech někam dotáhnou.


No v evropských pohárech to vidím tak maximálně na to, že Sparta obsadí 4. místo v zkl. skup. ligy mistrů, ale snad se zadaří a vyjdou dobří soupeři a dopadne to aspoň na ten pohár UEFA, nebo se stane zázrak a Sparta v osmifinále... Question

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 16:59
Baros napsal:
No v evropských pohárech to vidím tak maximálně na to, že Sparta obsadí 4. místo v zkl. skup. ligy mistrů, ale snad se zadaří a vyjdou dobří soupeři a dopadne to aspoň na ten pohár UEFA, nebo se stane zázrak a Sparta v osmifinále... Question

No bude hodně záležet na soupeřích, ale kdo ví. Jsem zvědavej na to, co předvede Slavie. Mohla by už konečně postoupit a zvednout naší zemi klubový koeficient a zároveň získat velký peníze z Champions Leage.
Mlč a nic se ti nestane!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 22:46
Petroubek napsal:
Baros napsal:
No v evropských pohárech to vidím tak maximálně na to, že Sparta obsadí 4. místo v zkl. skup. ligy mistrů, ale snad se zadaří a vyjdou dobří soupeři a dopadne to aspoň na ten pohár UEFA, nebo se stane zázrak a Sparta v osmifinále... Question

No bude hodně záležet na soupeřích, ale kdo ví. Jsem zvědavej na to, co předvede Slavie. Mohla by už konečně postoupit a zvednout naší zemi klubový koeficient a zároveň získat velký peníze z Champions Leage.


Na Slavii bych to moc neviděl, oni sice mnohdy hrajou hezčí fotbal než Sparta, ale příde mi, že jsou slabší psychicky a když se jim zrovna nedaří, neumějí přitvrdit, ale postup jim samozřejmě přeju.

spartan (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 14:02
fotbal je lepší, teda aspon pro mě, já se o fotbal zajímám hlavně z pohledu fanoušku, jejich fanatismu pro klub, nevím, porč někteří lidé odsuzují, kddyž se chulugáni dvou týmu poperou někde na louce, je to jejich věc.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:31
Ten fanatismus mě nějak moc nebere, já mám rád fotbal hlavně pro hru jako takovou...
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:50
Co říkáte na Slaviju, nezahrála úplně nejhůř, ale řekl bych, že přes ten Anderlecht asi nepůjde dál...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:52
Baros napsal:
Co říkáte na Slaviju, nezahrála úplně nejhůř, ale řekl bych, že přes ten Anderlecht asi nepůjde dál...


To já bych řekl že asi pujde dál...

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 19:05
Necháme se překvapit, přál bych jí to, ale moc tomu nevěřím...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 2 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna