Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Gentleman

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 22:02
krrttek napsal:
kluci od nás jsou fakt magoři d'oh!

jj, jsou(ale u nás je to stejný) Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 4. únor 2007 13:37
Ja sa snažím byť sexuhtivý gentlemen Mr. Green .
Ale teraz vážne:
Neviem o tom, že by som bol nejaké sexuchtivé prasa, určite nijakú babu bez dovolenia nebudem obchytkávať.
Celkovo, u nás na gympli je to trochu normálnejšie.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 4. únor 2007 17:08
Podľa tohto blogu http://matejovic.blog.sme.sk/c/29140/Gentleman.html,som na morske mile vzdialený od gentlemana Cool
Ale take veci typu otvorenie dveri,zastanie sa,to zvladam.
Ale s tymi taškami,to už nie je až take lahke,veľa žien by asi zareagovalo ako pisal Bugi.
Proste sučasna doba gentlemanom velmi nepreje Think

A ešte ku komentarom-sexuchtive prasa tiež nie som,ale občas človek nemôže byť frigidný Slinták
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 10:30
V určitém věku je většina kluků "magorovitá"! To přejde!
Snažím se být vždy galantní, ale né vždy je to opětováno! Již se mi stalo, že mne zbila, když jsem ji podržel dveře! Ta husa se moc viděla v amerických husách!! Tak jsem ji ty dveře přibouchl tak prudce, že si nabila dr*ku! To však byla zatím jediná vyjímka! Když jsem jezdil po republice, tak jsem vždy měl v batohu kávu, čokoládu a jiné věci! To byjste koukali jak jsem zařídil plno věcí! No a za kytku jsem ten materiál jednou dostal i na fakturu, přestože nesměli! Pak jsem sice hlídal účetní aby to proplatila, ale to pohodlí že jsem nemusel jezdit s penězma!!
2Bugi: Je pravda že se žena pouští ve dveřích první, ale do restaurací jde první muž a vybere místo! Jinak ty schody si mnoho lidí plete. Máme totiž působit jako záchrana pokud žena upadne. Když do chodů půjdu PŘED ní, tak ji moc nepomohu a obráceně! Vše má určitou logiku a nemusí se složitě něco studovat, ale řídit se citem. Chovejme se k ženám tak aby jim bylo dobře. Možná vám to vrátí! Některé toho však i zneužijí! Četl jsem jedno pěkné přirovnání, které vyslovila žena!
"Žena je šperkem muže a má ho zdobit! Muž se pak má o ten šperk starat"! Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 14:33
O té restauraci samozřejmě vím. Dokonce jdu i tak daleko, že ženě nabídnu místo tak, aby měla výhled do místnosti. Je to teda pěkně nepohodlný, ale co už. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 19. červen 2009 22:41
snažím se chovat co nejvíc slušně (gentlemansky bych ani neřekl, protože pro mně je to zcela normální chování). Takže držení dveří když žena vstupuje někam, občas pustím i v buse sednout (když nespím) a také ty věci celkem praktikuju.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 20. červen 2009 09:53
Dvere taky drzim. Misto v buse nepoustim Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 20. červen 2009 09:55
Mr. Green já taky držim dveře Mr. Green ale nejsem gentleman Sad Ale někdy jsem překvapená reakcema těch lidí kterým ty dveře podržim (třá paní s kočárkem, se spratkem, nebo stará pani), jak jsou úplně jakoby v šoku že jim někdo ty dveře podržel...

V autobuse pouštím těhotný nebo starý, pokud nikde jinde není místo, ale pokud je babka akorát líná dojít na druhej konec autobusu tak na to prdím Mr. Green mě můžou bolet nohy zrovna jak jako jí Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 20. červen 2009 10:14
Starší lidi bolí nohy, protože celý život pouštěli starší sednout v autobusu. Začarovaný kruh... Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna