Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 116, 117, 118  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2012 09:58
Že jsi to ty, tak nahlédnu do zdrojáků od Toolu a najdu to tam Mr. Green

Vlastní waypointy se ukládají do souboru *GC[...].wpt* ve složce *GCzII/Cache_DB/GC[...]*
Poznámky jsem nikdy nehledal, takže s tím nepomůžu, ale hádal bych, že taky do týhle složky.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p# (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2012 13:19
jo, poznámky se taky ukládají do té složky - ve formátu pwt, nebo jak...
ale už jsem to vyřešil jinak...
problém byl asi v tom, že v Kaiserovi jsem měl nějakou prehistorickou verzi z roku 2009 a ty data byly pro verzi z roku 2011... takže se to asi nějak bilo.. (nezobrazovaly se ani hinty) pomohlo vymazat celý GCz a nakopírování celé složky GCzII... (předtím jsem jen přidával složku Cache_DB a cachelisty....)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. březen 2012 13:10
Pár věcí k c:geo:
Poslední nightly build uz zase umí kešky na online mapě
Když si zapnete captcha, tak to pri hledani okolnich kesek zobrazuje spravne vzdalenost
Ta vektorova offline mapa, co se dava do Locusu, jde dat i do c:geo Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9096
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: po 5. březen 2012 21:58
Vzhledem k tomu, že mi dneska skoro odpadla škola a bylo velice hezky, tak jsem se vypravil na kešky...

Takže dneska 6 kešek a z toho dvě premium Slinták Ale k jedné jsem měl hint v podobě starýho listingu z doby, kdy ještě premium nebyla.. Smile

Těch premium mohlo být víc, ale jednu jsem nenašel, jedna byla uprostřed silnice (asi zas v kanále.. Very Happy Však se taky jmenovala Olomoucké podzemí.. ale nikde jsem žádnej vlez do kanálu nenašel.. Sad Very Happy ) No a dvě byly na stromě... obě terén 3,5 - jedna tak ve třech metrech, ale nikde žádná větev, jen hladká kůra (stačilo by, kdyby mi někdo vlezl na ramena a dosáhl by na to.. ) a druhá snad v deseti metrech.. Very Happy Takže tyhle dvě jsem radši vzdal, protože jsem nechtěl být na TV Nova v hlavních správách jak se zabil jeden příznivec adrenalinového a nebezpečného sportu jménem geocaching.. Very Happy Navíc to bylo v parku, kde občas chodí lidi, takže celkem chápu, proč jsou premium.. Very Happy

Obrázek Obrázek

Jinak to C:geo v kombinaci s Locusem je na kešky skvělá kombinace.. Navíc jsem to všechno lovil bez přípravy s tou vektorovou mapou z openstreetmap a souřadnice premium kešek ručně naklapával do telefonu až ve škole.. Very Happy

P.S. dneska jsem nachodil 23,7 km Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. březen 2012 22:28
Mně na Locusu vadí jedna věc - když si v c:geo pošlu do Locusu kešky, tak v Locusu nejdou nijak hromadně uložit do těch jeho POI. V placeným Locusu je totiž volba stažení mapy okolo bodů, ale musí být uložené mezi POI. Kdyby to autor zapracoval, tak kvůli tomu Locus koupím. Ale zatím moje dotazy na fóru spíš ignoruje než že by napsal "ne, to je blbost" nebo "jo, to budou 2 řádky kódu" Mr. Green

Jinak na podobný kešky bych rád někdy sehnal provaz... s Hankou bychom to rádi lovili, ale bojíme se Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9096
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: út 6. březen 2012 20:15
Ten Google StreetView je ale super věcička.. Slinták Právě jsem si dal virtuální procházku po Olomouci a vyluštil jednu multi-kešku.. Very Happy Dokonce už i vím, kde je uložená, jen ji vyzvednout.. Very Happy Slinták Magor

Jinak mě spíš vadí absence psaní poznámek v c:geo a taky nemožnost vyfiltrovat ve vyhledávání nalezený kešky.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. březen 2012 20:24
Já když dám při hledání blízkých kešek menu, tak mi to v nabídce nabízí Filters... Ale nevím, jak dalece to funguje a je možný, že je to novinka v tom Nightly-buildu, co jsem nainstaloval Smile A poznámky si zapisuju normálně do programu Note Everything Mr. Green
Jinak na vytváření mapy do Locusu jsem narazil na fajn program MOBAC, do kterýho se dá stáhnout nějakej mod a pak jdou stahovat v počítači mapy Googlu nebo Shocartu... Ale jednodušší je asi zadat do hledání na ulož.to "MOBAC" nebo "sqlitedb" a najde to různý už předstažený mapy do Locusu. Výborná věc Smile

A ještě jedna věc... konečně na mapě na GC.com ty kešky vidim Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9096
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: út 6. březen 2012 23:51
Jo, jenže v těch filtrech si to můžu filtrovat podle typu kešky (to se hodí, třeba když chci jen tradiční), podle velikosti a podle toho, jestli jsou uvnitř trackovatelné předměty.. (celkem k ničemu.. Very Happy ) Ale to hlavní tam prostě není.. Sad

Já si poznámky ukládám tak, že v c:geo vytvořím novej waypoint (se souřadnicemi třeba 00°00,000´ atd abych věděl, že to není finálka) a do jeho popisu to píšu... a když z těch věcí co jsem si tam psal získám souřadnice, tak z toho udělám waypoint s finálkou.. Very Happy Asi nejlepší řešení, když mám rozdělaných asi deset multin a mysterek a nechci to mít rozházený někde po celým telefonu a hledat co k čemu patří...

Na předstahování kašlu... Satelitní Olomouc mám natahanej v mobilu ručně a co tam nemám na to stačí ta vektorová mapa... Smile

teď ale zase nevidíš mapu.. Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. březen 2012 08:11
Aha, že chceš filtrovat nalezený jsem přehlídnul. Ale to se dá nastavit v nastavení c:geo Smile

Mně teda vadí, že si nemůžu v listingu vybrat vzoreček pro výpočet souřadnic a nakopírovat ho do waypointu, jako to umělo GCzII. S tím se mnohem líp luštilo než ted, když si výpočty píšu na papírek a pak zas přepisuju do telefonu.

Já si stáhl nějaký turistický a to mi stačí (podle tý vektorový by se dost blbě procházelo někde lesem, ale chápu, že ty asi lovíš spíš městský kešky Smile ). Satelitní nemá smysl tahat, protože na menších zoomech není nic vidět a ty větší mají zas hrozně moc dlaždic. V placeným Locusu je prima volba stažení mapy jen kolem bodů zájmu, jenže nefunguje na body importovaný z c:geo, takže nekoupim... zatím Razz

A tu mapu si můžu ztmavit jak potřebuju. Nedělal jsem to kvůli Google, ale když si tam nacpu třeba Shocart, tak ten je tak strakatej, že v defaultu ty kešky nejsou vůbec vidět Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9096
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: st 7. březen 2012 20:41
tsss... já nelovím jenom městský kešky.. Mr. Green Třeba ty dvě nahoře, co jsem ukazoval jsou vyloženě typycký městský kešky.. Very Happy (navíc všechny městský kešky v okolí mám už dávno odlovený.. Magor )

Jo, to, že tam nejde kopírovat je jedna z dalších věcí, co mi v c:geo chybí.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 91 z 118




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna