Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Google AdSense

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2007 22:49
Je to nějaký divný. Všem jsem vám kliknul za dnešek 2x a až se dokoukám na další díl BSG1978, tak kliknu ještě jednou.
AdSense mi píše, že mám:
citace:
AdSense pro obsah 15 5 33,33% US$ 45,13 US$ 0,68
AS mi poslal kontrolní platbu. Celých 21,38 Kč. Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor
Příspěvek upravil 1× Bugi, naposledy pá 12. leden 2007 23:04.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2007 22:52
Hele, když si chci stránky přestěhovat na jinou adresu, tak to se v nastavení mění, nebo je to fuk a můžu si rovnou ten kód dát na jiný stránky? A co kdybych ten kód pro jendamusic dal i na mlaťrix? To by asi vadilo, co? Smile

//aha Smile
Jak mohu si do svého účtu přidat více stránek (domén)?

Skripty na stránkách Kód pro umístění reklam a Kód vyhledávacího pole jsou platné pro všechny stránky v jakékoliv doméně, na kterých chcete reklamy Google zobrazovat. Jednoduše přidejte kód na stránky a my nové stránky nebo doménu automaticky detekujeme.

tak stejně nevim, to bych asi dostával za každej web zvlášť nebo jak? Jsem mimo Mr. Green

//no, tak jsem si tu reklamu hodil i na mlatrix.ic.cz tak uvidim jak dopadnu. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 09:05
hmm.. tak dnes mi to zablokovali.. Sad pokusim se ale jeste odvolat..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 10:26
jak pak to?

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 11:25
Raz si klikl na vlastni reklamu Surprised)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 12:05
Nie je to kvôli tomu, to im nevadí, proste sa to môže stať. Je to preto, že porušil zmluvné podmienky tým, že na svojej stránke uverejnil toto:
pecanz.biz napsal:
Google AdSense
Petr Zlámal | Pátek 5.01.2007, 07:37 | O webu
Rozhodl jsem se, že vyzkoušim tento reklamní systém.. i když po první dnu jsou statistiky poměrně pěkné ( 35 kliknutí = 4.01$ ), další dny už to tak asi nebudete, protože tohle jsem si asi naklikal sám, když jsem skoušel jestli tento reklamní systém funguje, a nic mi nepřičítal, až potom se všechno připsalo najednou.. tomu, že si na reklamu budu sám klikat se v žádném případě věnovat nehodlám, ale pokud by jste chtěli pomoci podívejte se pod patičku a popřemýšlejte, nebo si můžete přečíst tento zajímavý a bohužel pravdivý článek článek – Nebojte se klikat na reklamu!.


Takže všetci, čo to tam ešte máte, tak to vymažte, lebo vám zrušia účty. Google nieje totiž bl*ý.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 12:20
Možná to bude jedno z těhle.. Jak píše borix
    Pobídky
    Webové stránky nesmějí obsahovat žádné pobídky uživatelům, aby klikali na reklamy. V to spadá podněcování uživatelů, aby na reklamy klikali nebo aby navštívili sponzorské stránky nebo to, že budete na reklamy nepatřičně odvádět pozornost. Vaše stránky například nesmějí obsahovat fráze typu "klikněte zde", "podpořte nás", "navštivte tyto odkazy" nebo jiné podobné výzvy, které se mohou vztahovat k libovolné reklamě bez ohledu na její obsah. Tyto aktivity jsou přísně zakázány z důvodů možného zvyšování nákladů inzerentů. Mimo to, účastníci nemohou přitahovat nepřirozenou či nadměrnou pozornost na stránky zobrazující reklamy nebo tlačítka doporučení prostřednictvím hromadných emailů nebo nevyžádané reklamy na stránkách třetí strany. Účastníci mají také zakázáno používání podvodných nebo nepřirozených způsobů na získávání pozornosti nebo povzbuzování klikání na tlačítka doporučení.

    Zakázané prokliky a zobrazení
    Každá metoda, která uměle generuje prokliky nebo zobrazení, je přísně zakázána. Mezi tyto zakázané metody patří (mimo jiné): opakované ruční klikání nebo zobrazení, stimuly na klikání nebo generování zobrazení, použití robotů, automatizovaných klikacích a zobrazení generujících nástroj, služby jiných třetích stran (third-party services), generujících kliknutí nebo zobrazení (např. paid-to-click, paid-to-surf, autosurf a také programy na výměnu kliknutí tzv. click-exchange programs) nebo jiného nekalého softwaru. Pamatujte prosím, že klikání na své vlastní reklamy, ať už z jakýchkoli důvodů, je zakázané, protože vede k možnému zvýšení inzerentových nákladů.
Já už jsem ten článek vymazal, doufam, že na mě nepřijdou s tim že jsem si na to klikal sám (to jsem klikl možná tak 2x-3x nebo že by si zjistili klikací téma...
Mmch taky tam píšou, že stránky musí být v jazyce, kterej jsi si vybral u googlu (nevim jestli tolerujou češtinu/slovenštinu) a taky: Účastníci nesmějí reklamy označovat jinými texty, než těmito: "sponzorované odkazy" nebo "reklama".
Tak jsem raději přepsal to svoje "Placená inzerce", kdo ví, co by mi na to řekli...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 12:45
To, že ste si klikli im až tak nevadí(aj tak sa to totiž nezarátava medzi kliknutia).
Na počiatku bola prázdna množina.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 13:50
No jak muze google poznat, jestli sis na reklamu klikl sam?
Veselé Vánoce!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 14:02
A co poviete na tento clanok?Tento by som tam mohol nehat? : Viacerý si už iste všimli ale pre tých ktorý nie : na vrchu tejto stránky je reklama ktorá je nazývaná google adsense.Viem že reklamy mnoho ľudí neznáša ale použil som ju kvôli tomu aby som mal z čoho zaplatiť nejaký lepší hosting.Dúfam že vás tá reklama nebude obťažovať.Ďakujem za pochopenie
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 16 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna