Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hitler

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 01:00
Koncentrační tábory byly možná vynález Španělů, ale Němci se nechali inspirovat britskými vyhlazovacími tábory. To je velmi dobře zdokumentováno. Kdo viděl dvoudílný film Hitler: Vzestup zla, tak tam se o tom taky mluvilo.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:35
To sem si teda nevšiml, že ve Vzestupu zla něco takovýho říkali, sem se asi špatně díval...
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:36
Bugi: Znáš o těch britských táborech nějakej dokument nebo knihu ?
Zasláno: čt 4. srpen 2005 12:40
Zakládám podtéma, příčina vzniku nacismu.....
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)


nadaq (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 16
Bydliště: olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 17:52
Baros napsal:
Někdo tady snad jenom naznačil, že zpochybňuje neoprávněnost nacismu???

nepochopils me. na prvni strane jste se bavili, ze mozna behem holocaustu nezemrelo 6 milionu zidu. a trodas napsal, ze za takoveto revizionisticke pokusy muzes byt odsouzeny. tys mu odepsal, proc by za tohle meli nekoho zavirani do vezeni. a ja jsem ti napsal paragraf, ktery se koktretne pouziva v nasi justici na popirace nebo zpochybnovace holacaustu. tot vse, o zadnym zpochybnovani neopravnosti nacismu jsem nemluvil.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 22:49
nadaq napsal:
Baros napsal:
Někdo tady snad jenom naznačil, že zpochybňuje neoprávněnost nacismu???

nepochopils me. na prvni strane jste se bavili, ze mozna behem holocaustu nezemrelo 6 milionu zidu. a trodas napsal, ze za takoveto revizionisticke pokusy muzes byt odsouzeny. tys mu odepsal, proc by za tohle meli nekoho zavirani do vezeni. a ja jsem ti napsal paragraf, ktery se koktretne pouziva v nasi justici na popirace nebo zpochybnovace holacaustu. tot vse, o zadnym zpochybnovani neopravnosti nacismu jsem nemluvil.


No a proč mi to říkáš, někdo tu snad zpochybňoval holocaust? Na toto téma se mluvilo v mnoha pořadech v televizi a v médiích, tak proč by jsme na tohle téma nemohli bavit na fóru. Jak píšeš je to zákon, který se používá na lidi popírající, zpochybňující a ospravedlňující holocaust a nacistické hnutí a toho se tady nikdo přece nedopustil...

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 01:17
Ale dopustil - ja i ty - nesmis popirat 6 milionu, to je zidovska magicka cifra, vis? Laughing Wink

A mame preci demokracii, takze nemuzes brat zidum jejich zidovske pocty, jako napriklad ze 6 - 3 = 6 Laughing Wink


Bugi - o jakych Britskych vyhlazovacich taborech tady konkretne prosim je rec? Rolling Eyes Question A co se tyce Hitler: Raise of the Evil, tak jedine co tam o "campech" rika je "What about those camps?" kdyz do nej Goebls v autu huci, ze veznice jsou preplnene, co s tema lidma...? Neutral
Ano, zaberu pak na camp je tam povicero, ale moc se k tomu nemluvi... ?

Co jsem prehledl? Question
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 10:02
No když myslíš.....
Začal bych se věnovat novému podtématu, ale jestli chcete dál probírat židy....

nadaq (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 16
Bydliště: olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 18:29
presne jak psal trodas... 6 milionu je oficialni udaj, diskuze o jinych cislech zavani onim zminenym § 261a ...pozor na to Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 21:48
Beru zpět. Nebyly to vyhlazovací tábory, ale tábory internační. Viz tyto stránky.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 4 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna