Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Holení se po těle

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Holíte se po těle

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
38% 38% [ 13 ]
Ne:
55% 55% [ 19 ]
Nemusím - pelichám:
5% 5% [ 2 ]
Celkem hlasů : 34 / Hlasujících: 34
Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: út 29. červen 2010 14:03
diskusia Smile ...

inac narazil som na tento clanok... Very Happy

Ako som si holil kokot

Spisovateľ/ka: Michal S. | Vložené dňa: 23. marca 2008

Z teraz už neznámych príčin som sa jedného dňa rozhodol, že sa vyholím medzi nohami. Možno to bolo kvôli tomu, že všetci vraveli o hygiene, ale to fakt už neviem.
Nechcel som použiť žiletku pretože kamaráti hovorili o podráždených korienkoch, ale ja som sa skorej bál, že sa oskalpujem. Rozhodol som sa preto, že najlepšie bude, ak použijem klasický strojček na vlasy. Išiel som teda do spálne a zo skrine som si vytiahol 300 korunový strojček na vlasy, ktorý môj otec v dobrom úmysle ušetriť, kúpil na vajnorskej burze v Bratislave. Už len tá cena mi mohla napovedať, že sa to nekončí dobre.
Celé sa to malo odohrať v kuchyni. Nie v kúpeľni ako by ste si mohli myslieť. Dôvodom bolo to, že som nechcel zapchať sifón. Otec by sa pri čistení toho sifónu určite čudoval, kto z rodiny má také kučeravé vlasy.
Vyzliekol som sa dohola, zapojil som strojček do siete a celé sa to mohlo začať. Keď som zapol gombík ON, po celom byte sa rozoznelo otrasné burácanie pripomínajúce príklepovú vŕtačku vŕtajúcu do betónového panelu. Musel som ho mať pevne zovretý v rukách, pretože besniaci strojček so sebou hádzal jak zmyslov zbavený. Určite by bolo nepríjemné, keby sa mi vyšmykol a ja by som prišiel o skalp. A skalp z kokota teda nie je žiadny tromf .
Celý vynervovaný som sa nekompromisne približoval strojčekom k prvým kučerám. Pri počiatočnom kontakte som sa mal čo robiť, aby som sa na to celé nevysral, pretože strojček sa mi zakusol do chlpov, ale namiesto toho, aby ich hladko odstrihol, ich povytrhával ako nejakú skurvenú burinu. Na chvíľu som ho vypol, aby som si utrel kropaje potu čo mi od bolesti vyhŕkli na čelo.
Povedal som si, že nie som nijaký jebko a opäť som stlačil ON. V nádeji, že sa to skončí inak som strojček vnoril do bujného porastu, čo som však nemal robiť. Asi polovicu chlpov povytrhával a na tej druhej polovici sa zasekol takže ostal zakusnutý v chlpoch a ja som ho nevedel dať dole. Stále so sebou šklbal, tak som musel kábel vytrhnúť zo zástrčky.
Keďže strojček bol pevne zakliesnený v ochlpení, musel som začať hľadať nejaké nožničky, ktorými by som poodstrihával chlpy zaseknuté v tom prístroji. A tak som celý holý, ťahajúc za sebou dlhý kábel, ktorý mi trčal z pomedzi nôh behal po byte.
Akoby to nestačilo, niekto sa začal dobývať do bytu. Bol to môj otec. Zo zúfalstva som schmatol strojček a začal som ním šklbať aby som ho už konečne nejakým spôsobom zbavil. Nakoniec sa mi to podarilo, no moje vajcá aj s kokotom vypadali jak z frontu. Rýchlo som si natiahol trenky hodil na seba nejaké provizórne tričko, a sadol som si pred telku.
Keď otec vošiel do miestnosti, pekne som ho pozdravil a spýtal som sa ho ako bolo...
On mi na to odpovedal: „No bolo fajn ale nabudúce keď sa budeš holiť medzi nohami tak aspoň po sebe pozametaj a zober si ten normálny strojček aby si si náhodou s tým starým neublížil".
....
 

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 29. červen 2010 14:04
verím v to že to už tu bolo Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: út 29. červen 2010 14:18
aha Mr. Green sorry

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 12:20
Pokud jde o podpaždí, tak se tam taky holím.. třeba na plavárně to vypadá mnohem líp, než když tam máte chlupy, který můžete česat hřebenem Mr. Green Jinak.. taky jsem měl poprvý pupínky a pak pomohla voda a klasicky mejdlo a výsledek vždy parádní Smile

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 20:25
Tak já holím podpaží, ale už jsem přešel i na hrudník a břicho. Penach je samozřejmostí Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 23:06
Já jsem si tak 14dní zpět oholil (ze zvědavosti) břicho Very Happy připadal jsem si pak při pohledu na sebe jako nějaký slizák Mr. Green prostě chlupy jsou hezčí (teda aspoň ty moje rovné Magor )

Jinak si holím frnďáka a bobry v popaží Very Happy
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 23:08
Taky si břicho zatím neholím.. zatim mi to připadá ještě zbytečný.. ale kdybych vypadal jak nějakej opičák, tak bych nad tím začal uvažovat Laughing

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 23:20
Tak snad to nebudeme ani jeden mít tak extrémní (opičák) .. Každopádně chlupy dávají břichu aspoň nějakou rozmanitost Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 23:25
Správnej chlap má být chlupatej... Mr. Green a taky má smrdět... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 14 z 16




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna