Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hudební přehrávače (WinAmp, jetAudio, WMP a ti další)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 1. prosinec 2005 15:45
Já BSplayer používal, ale nějak mi začal padat z nějakýma kodekama a zlobil s QTalternative, tak jsem přešel na JA i s videem Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. prosinec 2005 16:02
Mla som tusim nejaky enhancer ale ked prisla na piesn nejaka hlasnejsia cast stisilo ju a tak isiel plugin prec
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: pá 2. prosinec 2005 05:13
Nechci bejt trapnej, ale, nemluvislo se tu o hudbě? BSPLAYER je výbornej přehrávač, ale s hudbou to nemá moc společného Smile

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: pá 2. prosinec 2005 17:11
ZOOM PLAYER

Nedavno sem objevil asi nejjednodussi prehravac medii nemusite se o nic starat vsim nastavenim va provede a vysvetli pokud vam na prehravani medii chybi kodeky tak vas sam dovede na web kde si je stahnout a nainstalovat do programu se da stahnout CZ a SK jazyk

podporuje prehravani vsech moznych i nemoznych formatu hudby a filmu dokonce zvlada prehravani DVD disku po nastaveni ovladace vsim vas provede

LINK na program ZOOM PLAYER
ObrázekObrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 2. prosinec 2005 17:20
dubas napsal:
ZOOM PLAYER
No Zoom docela lidi chválí co tak čtu. JA taky umí DVD a já se raději hrabu v nastavení, průvodci mi nikdy nějak nesedli...
Jinak nevím jak je na tom třeba WinAmp, ale JA umí i převádět video Angel Shhh Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2005 16:49
Kedze je to topic na muziku,tak tam pouzivam Winamp.Pouzivam ho uz odvtedy,co osm sa zacal venovat pocitacom a este ma nesklamal a vyhohuje mi...

P.S. na DVD pouzivam Power DVD a na klasicke video MV2 Player

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2005 17:57
Zkoušl jsem toho hodně a stále hledám něco nového, ale Winamp je zatím jediný, který musím říct mi poskytuje vše...ale jedno bych uvítal...zobrazování obalu u alba. To jsem nikde nenašel a je to škoda. nabízí to Musicmatch Jukebox např. Na DVD je dobrej BSPlayer nebo WinDVD (ten je ale moc velkej a než se načte taky něco trvá).

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2005 18:02
Já používám
- na hudbu Winamp
- na video BSplayer
- na DVD BlazeDVD
+ nastavovač rychlosti čtení NeroDriveSpeed
A jsem spokojenej. Dance
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2005 23:40
weitless napsal:
Zkoušl jsem toho hodně a stále hledám něco nového, ale Winamp je zatím jediný, který musím říct mi poskytuje vše...ale jedno bych uvítal...zobrazování obalu u alba. To jsem nikde nenašel a je to škoda. nabízí to Musicmatch Jukebox např. Na DVD je dobrej BSPlayer nebo WinDVD (ten je ale moc velkej a než se načte taky něco trvá).
da se to v modern skinu, kdyz si das vyskakovaci okynko co ti prave hraje
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 18:02
Asi budem jediný, ale na audio mám foobar2000. Jeho najväčšie plusy sú, že zaberá mála miesta na disku, žere dosť málo ramky(okolo 1,5 mega, keď hrá na pozadí), má úplne neprekonatelný zvuk, dokáže odkódovať mp3(a pod.) do kvality audio CD(aspon podľa mňa), dá sa minimalizovať do system tray a nezavadzia tak na tej blbosti dole a dá sa tam zapnúť priahľadnosť. Odporúčam vyskúšať. Pre tých, čo si nepotrpia na vzhľad prehrávaču, ale na kvalitu je dokonalý.
No a na video toho mám trochu viac:
BS Player(najviac na titulkové filmy), VLC media player(má vlastné kodeky=istota dobrého prehrania filmu bez nutnosti špeciálnych kodekov) a Real Player(kvoli ovečke Mr. Green ).
Na počiatku bola prázdna množina.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna