Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hypotéka

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Hypotéka

Zasláno: út 30. srpen 2005 21:57
Rád bych se zeptal, jestli někdo máte zkušenost s hypotékou, jestli jí sami máte, na kolik let a kolik vás měsíčně stojí peněz z vaší kapsy. Vaše názory zda ano či ne atd.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 13:37
Ked sme isli kupovat vacsi byt,uvazovali sme nad tym..ale tie uroky su skutocne dost velke...nakoniec sme to vyriesili aj bez hypoteky.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 19:53
U nás mají tzv. hypotéku naruby u které jsou úroky 2,29%.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 21:41
Mě je patnáct, možná mě život ještě naučí, ale já bych do hypotéky z mého současného pohledu nešel. Mám ale docela jednoduchou situaci, myslím že budu mít vždycky kde bydlet (nechci tady psát proč, vypadalo by to jako chlubení, ale je to fakt), takže budu mít čas si našetřit ze svého. Vím, že každý tu možnost nemá, ale mě je představa, že bych se někam nastěhoval a ten byt by byl můj treba po 20ti letech velice nepříjemná. Člověk může přijít o příjem, rodinu, cokoli, a co pak ???
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 08:43
Otazka je, jestli neni jina moznost. No v me situaci bych do toho asi sel, jelikoz by mi nic jineho nezbyvalo. Very Happy Konto ve Svycarsku nemam.
Dnes uz je to podstatne lepsi nez pred lety. Navic co jsem tak o tom cetl, tak nejlepsi je kombinace se stavebnim sporenim.
Uz to ale resit nemusim Wink

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 09:17
Kdyby nebylo jine cesty, tak bych do hypoteky sel. Pokud by to bylo vyhodne a relativne bezpecne i v propade platebni neschopnosti.

Chapu szkepka, je drsne se zadluzit na dobu delsi nez dosavadni zivot. S odstupem casu se na to divam teochu jinak.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna