Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak na frajera !? pls

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
carreaum (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 23
Bydliště: Prag 6
10 000,- VK

Jak na frajera !? pls

Zasláno: po 25. září 2006 16:24
Zdarec mam takovy problem, jednou jsme se tridou ve skole na videu a byla s nama jedna trida, koukali jsme na video byla to nuda tak jsme kecali pred nami sedel jeden takovej typek, rekl nam at jsme zticha, chvilku jsme byli ale pak jsme zas kecali, a on nam rekl at drzime hubu kamos vybouchl smichy. Pote co hodina skoncila mi z niceho nic rekl ze jsem krypl buzik, a ze me rozkope tak, ze me matka nepozna, ubehlo asi tak 6 mesicu muj kamos si z nej zas delal prdel a zaroven ho poslal do prdele, jenze muj kamos si nenecha nic libit kdyz to ja moc nemam rad konflikty, takze mi druhy den pochcal predni dvere od auta, a do vyfuku mi strcil sisku, ja jezdim shitkou 105kou a on autem za pul melounu, driv parkoval vedle me, ted radsi parkuje pred jednou hospodou kde jsou lidi proc asi, ale docela me sere co s nim mam delat ?
Carreaum from PRAG 6

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:27
1. Snažil by som sa s ním dohodnúť a povedať mu, že ho dáš zažalovať za ničenie tvojho majetku.
2. Ak to nepomôže a neprestane robiť zle tak by som ho asi fakt zažaloval(v moči musela byť DNA takže by to malo byť dokázateľné).
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:29
Zrušit.. aby ho jeho matka nepoznala.. násilí řeší vše.. nebo mu taky někdy v noci nebo někde až bude mit zaparkované jinde auto strčit něco do výfuku.. nebo objet auto klíčema.. Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:34
Násilím vyriešiš akurát to, že ty budeš ten zlý a nie on. A on ťa bude môcť zažalovať. Prípadne ti to vrátiť. A to môźeš byť akokoľvek silný, vždy ti to vrátia.
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:36
To radši budu žít ve strachu, že mi udělá něco hrošího než je pochcané auto ? Místo aby se to vyřešilo jednou pro vždy ? Ne každá bitka končí u soudu.. Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:42
Lenže (takmer) každá bitka sa dá vrátiť.
Ako som písal, keď mu naparia peknú pokutu za ničenie majetku(dajme tomu 2000), tak si rozmyslí či ti bude ešte niečo robiť.

btw: Navyše, aj tak si myslím, že sú to len silné slová. Málokto by ho naozaj dokázal až tak zbiť.
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:44
Nj ale dávat pochcané dveře nebo bitku nebo něco takové k soudu by bylo trošku trapné nemyslíš ? To dělají jen chudáčci..
Příspěvek upravil 1× pecanz, naposledy po 25. září 2006 16:47.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:46
Imho se perou a dělají podobný věci jenom debilové. I když zase známe policii...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:47
Nemyslím, je to asi jediný, legálny spôsob, ako donútiť človeka, aby prestal s blbosťami.
Na počiatku bola prázdna množina.

carreaum1 (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 16:48
Jenze on je na me nasranej a ceka na to, az mu neco udelam a on mi da dodrzky preci normalni clovek kvuli vyruseni, nezacne tomu druhymu rikat ze mu rozkope ksicht ne ? a ja nemam svedky a dalsi vec mel jsem pichlou pneumatiku a jel jsem s ni na dalnici kilo, pokud jsem to nekde nepichl tak to uz je trosku sila ne ?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna