Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak opravit archív?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 22. duben 2006 19:49
CrazyCZ napsal:
Nevim jak u rar souboru, ale napr. nedotazeny zip dokaze normalne rozbalit a soubory, u kterych kus chybi proste vynecha. Nevim jak moc velky je rozdil mezi rar a zip kompresi, ale je mozny, ze u rar tohle nepujde.

U raru, pokud nedáš solid archiv, tak taky můžeš poškozené soubory dekomprimovat. Pokud dáš solid archiv, dosáhneš lepší komprese, ale soubory, které jsou za poškozeným souborem jsou ztraceny... Wink
Nevím, jaký je 7zip, ale rar je podle mě nejoblíbenější a taky mi připadal s nejlepším poměrem komprese... Think
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Master_Aircrew (0)
Anonymní




0,- VK

Soubor CRC

Zasláno: po 17. červenec 2006 17:15
Mám film v souboru CRC na 8 dílů a těd nevim jak to mám udělat abych to rozbalil nebo aby se to prostě převedlo do normálního MPEG .
Nevíte co stím????????

Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK

Re: Soubor CRC

Zasláno: po 17. červenec 2006 17:32
Master_Aircrew napsal:
Mám film v souboru CRC na 8 dílů a těd nevim jak to mám udělat abych to rozbalil nebo aby se to prostě převedlo do normálního MPEG .
Nevíte co stím????????

Vyskusaj Izarc. Wink
Ide to aj cez WinRAR,len uz si nepamatam ako.
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK

Re: Soubor CRC

Zasláno: po 17. červenec 2006 22:45
Master_Aircrew napsal:
Mám film v souboru CRC na 8 dílů a těd nevim jak to mám udělat abych to rozbalil nebo aby se to prostě převedlo do normálního MPEG .
Nevíte co stím????????

Ak máš linux tak to môźeš spraviť takto:
Otvoríš konzolu, zistíš, ktorá časť je pokazená, prepočítaš v ktorom mb to asi bude a dáš príkaz: unrar -e názov_súboru . Pôjdeš tam kde ti to rozbaluje, dáš pravé, vlastnosti a čakáš kým príde to poškodené miesto. Tesne pred ním(prípadne aj trocha viac, pre istotu) len vypneš konzolu. Súbor tam ostane, síce nie komplet, ale aspon niečo.
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 26. srpen 2006 23:50
pls poraďte-mám ZipGenius a píše mi u rar archívu "arhice header broken" co stim?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna