Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak se zbavit ženské?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Luke (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 76
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 11:49
TaS napsal:
Luke napsal:
Zcela jednoduše, řekl jsem jí ať si najde někoho jiného....


krásně jednoduše.

ale nemyslím si, že by jednoduché věci na ženské platily.


jasně že to nefunguje hned, ale chce to trpelivost a opakování než pochopí že to myslíš vážně. Mám to vyzkoušené. Jen pozor aby jsi byl naprosto odhodlaný že to tak chceš. Pak se Ti může stát že zjistíš že se jí vlastně tak moc zbavit nechceš. A to je potom docela problém (taky vyzkoušené).

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 14:58
Luke napsal:
(taky vyzkoušené).


jojo, nejen ty Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 21:28
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.

To mi přijde jako blbost. Pak má pocit, že ke konci si byl normální, ale předtím si se snažil Very Happy. Navíc když tohle uděláš tak pak na tebe nevzpomíná asi zrovna v dobrým. baby se sice zbavíš, ale vědět, že na tebe někdo vzpomíná jako na nechutnýho kořeňa tak to taky není nejlepší pocit. takhle bych to taky nezkoušel Shame on You
Obrázek

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 06:52
manas napsal:
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.

To mi přijde jako blbost. Pak má pocit, že ke konci si byl normální, ale předtím si se snažil Very Happy. Navíc když tohle uděláš tak pak na tebe nevzpomíná asi zrovna v dobrým. baby se sice zbavíš, ale vědět, že na tebe někdo vzpomíná jako na nechutnýho kořeňa tak to taky není nejlepší pocit. takhle bych to taky nezkoušel Shame on You

Ať na tebe bude vzpomínat jak chceš, tak tě bude porovnávat s tím novým, takže ti to je taky k ničemu Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 21:01
No je fakt, že ač jsem jednu dobu posílal ženy do p*če doslova a osobně, tak to bylo ještě horší, tím více se pak držela, potvora... Rolling Eyes Takže s upřímností u nich nepochodíš, to platí na chlapy, baby to nepochopí. d'oh! Brick Wall

Takže jsem se pokoušel se jim znepříjemnit a musím se pochválit, vypěstoval jsem si to tak, že se mi to daří i když to nedělám schválně! Mr. Green

Je fakt, že když člověk umí lidi číst (u mladých samic je to sice 13685,359 krát těžší než u starších a nebo chlapů), tak najde způsob, kterým se zaručeně zprotiví a já tvrdím, že nejlepší lék na smutek a nešťastnou lásku je vztek, tudíš se musíte pro její vlastní blaho obětovat a být na ni tak hnusnej, že pak bude rozchod otázka tří slov a to konkrétně těchto dvou: Táhni! Laughing Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 21:07
Nepoznas to slavnu vetu? Smile).A komu sa nelubi nech ide do ... Mr. Green.Podla toho chodim ja.Niekedy som sa vela veci neodvazil robit preto lebo som rozmyslal nad tym co si pomyslia ostatni.Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 22:32
Mno, jeden lahky sposob ako sa zbavit zenskej je, ze jej povies ze si gay a pritahuju ta uz len muzi alebo take nieco.. lol

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 01:43
Dieg0 napsal:
Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink


Mno,ono sa tato teora da aplikovat v praxi,ale nie vzdy....mohol by si tvrdo narazit Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 11:27
Nejlepší způsob jak se zbavit ženský, je bejt chvíli mnou, ode mne to lítá samo ať chci nebo ne Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 12:48
hanni napsal:
Dieg0 napsal:
Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink


Mno,ono sa tato teora da aplikovat v praxi,ale nie vzdy....mohol by si tvrdo narazit Wink
Povies mi nejaky priklad Mr. Green ?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 3 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna