Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jenda mluvčím squaterů ;-)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 20:27
sorry, ale ten kocáb je fakt debil.. nejdřív se zastává cigánů, aby na ně nebyly exekuce, a teď nějakým fetnám domlouvá zadarmo byty v centru Prahy Brick Wall Brick Wall Brick Wall

Proč se sakra v tomhle státě mají nejlíp ti, co jsou nepřizpůsobiví, dělají bordel a nechtějí pracovat? Brick Wall Brick Wall Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 10:30
Tak ti kreténi toho nenechají
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 12:36
Jsou to vyfetovaný hlavy a ten debil Kocáb je ještě ujišťuje, že to, co dělají, je správně. Tak proč by s tim přestávali?

Jako ta muzika, co Kocáb dělal, zas nějaká výhra není, ale proti tomu, co vyvádí v politice, je dokonalá.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 18:49
poprvé s tebou jendo nesouhlasím - nevíš vůbec o čem mluvíš. A o lidech z milady už teprve ne. Dost mne tu ta diskuze naštvala, protože já o Miladě mám už několik let poněkud jiné informace, než ta co znáte jen z pitomé televize. Neodsuzujte nic o čem nemáte ani páru !!!!!
Varda Elisabeth

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 18:57
Koukám že jste na to experti a studovali jste to že ? Narozdíl od vás, já jsem na Miladě byl hodněkrát, vím jak to tam vypadalo, fungovalo a znám ty lidi osobně. Nejedná se o žádné feťáky, socáky, zloděje a podobný svinstvo. V domě bydleli s vědomím majitele (nějaký francouz) a ročně mu platili tisíc korun nájem. Cca před rokem jim byl objekt přisouzen, neboť po deseti letech na něj získali domovské právo, pamatuji si olavu co se tam pořádala. O tuto schátralou vilu se starali a z vlastních výdajů ji spravovali a dávali do kupy. Jak píšou "okolní obyvatelé" v okolí, krom kolejí nikdo nebydlí a stížnosti na rušení nočního klidu pořádáním koncertů... to je taky pěkná pitomost. Větší halas jde od vysokoškoláků než z hlubokýho sklepa. Akce se pořádali většinou Grindové, Crustové a HardCorové a Punkové, měl jsem tedy i tu čest tam nejen chodit bavit se, ale i vystoupit jako hudebník. Přesto že občas se tam vyskytla nějaká podivná individua, nesouvisí to s obyvateli domu. Nikdo z vás tam nebyl, lidi neznáte, nemáte nárok odsuzovat.
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:00
Ještě bych doplnil, že obyvatelé Milady pracují, ať už stále, či brigádně.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:03
...fajn, takže to že se ten barák vlastně rozsypal, není vinou obyvatel..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:09
rozsypal ? Myslíš co ? To jak policajti rozmlátili střechu nebo co ? Obyvatelé ho opravovali a od doby kdy jsem tam přišel poprvé jsem zaznamenal velký pokrok v rekonstrukci.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:12
ten dům nebyl už ode dávna určenej k demolici jen tak pro nic za nic...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:15
Hlavně nepatřil žádnýmu Ústavu pro informace ve vzdělávání nebo co to je. Nevim kde k tomu přišli že je to jejich. Jak jsem psal, barák patřil soukromému majiteli, který s obýváním souhlasil.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 3 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna