Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jezdíte na černo?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Jezdíte na černo?

Hlasování není časově omezeno.
Nikdy:
43% 43% [ 10 ]
Občas:
47% 47% [ 11 ]
Často:
4% 4% [ 1 ]
Vždycky:
4% 4% [ 1 ]
Celkem hlasů : 23 / Hlasujících: 23
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 13:54
Trošku OT:
Nevíte, jak v Praze fungujou ty P+R parkoviště... Chtěl bych do Prahy dojet autem (ve dvou to vyjde levněji než jet se student agency) a tam někde zaparkovat a pak pořídit celodenní jízdenku...
Kolik bych platil za parkování a za jízdenku?
Na webu DPP jsem našel něco jako 10 kč parkování a za celodenní jízdenku pak 80 Kč, ale to mi přijde nějak málo...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 21:11
Zaparkovat se dá pořád leckde zdarma a na jízdenku s*r. Very Happy Ušetříš a ještě k tomu nebudeš OT Mr. Green .

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 21:21
NoviS: nejsem socka, zaplatit za metro nebo za parkování mi nedělá problémy. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 21:30
Kdybys tam musel smrdět s bezďákama každej všední den a pak ti ještě zavedli povinně opencard, tak by tě chutě na to za to platit přešly Wink .

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 21:31
tak když nejsi socka, tak tam lítej soukromou helikoptérou a vyser se na nějaký metro, protože to je pro socky... Mr. Green Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 5. březen 2011 21:36
Však se tam nebudu zdržovat o nic dýl, než to bude nutný. Hned jak začnu pravidelně vydělávat, kupuju auto a na metro s radostí seru, to si piš Razz .

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 6. březen 2011 16:33
jenda^^ napsal:
Trošku OT:
Nevíte, jak v Praze fungujou ty P+R parkoviště... Chtěl bych do Prahy dojet autem (ve dvou to vyjde levněji než jet se student agency) a tam někde zaparkovat a pak pořídit celodenní jízdenku...
Kolik bych platil za parkování a za jízdenku?
Na webu DPP jsem našel něco jako 10 kč parkování a za celodenní jízdenku pak 80 Kč, ale to mi přijde nějak málo...

Máš a nemáš pravdu. To parkoviště opravdu stojí jen 10Kč na celý den. Ve tvém případě nejlépe na Zličíně kde je i metro. Celodenní jízdenka, na 24hod, stojí 100Kč, ale je možné že tím když ji koupíš v automatu na P+R tak bude levnější. Tam bývyly jízdenky levnější, ale již jak to nepotřebuji tak to přesně nevím. Takže pokud budeš v Praze na celý den a hodně jezdit , rozhodně se ti vyplatí, než stále kupovat jednotlivou za 36Kč.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

dupynozka (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 275,- VK

Re:

Zasláno: út 5. duben 2011 10:31
To je pěkný téma... Mno tak já osobně jsem teda párkrát jel na černo dvě stanice tramvají. A pak jsem taky zkoušel, jestli se vyplatí párkrát holt zaplatit o dvě petky víc za jízdenku přímo ve vlaku, když jindy ten průvodčí třeba nepříjde (Výsledek byl spíše negativní, páč zrovna v době mýho "průzkumu" chodil průvodčí skoro vždycky.... No, ale třeba v metru bych si to teda nelajsnul. Shame on You

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 15:26
A co když v tom vlaku budu mít jen peníze an normální jízdenku? Mr. Green (bez příplatku) to mně vykopne? nebo zavolá benga? Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 21:41
Podle mě tě vykopne, kámoš má šalinkartu na Brno a Kuřim jel z Tišnova, v Kuřimi ho chytl průvodčí a vyhodil ho.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 6 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna