Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 21. září 2015 16:46
Jé, já byl včera v Litomyšli na mezinárodním výletě s Francescou, Anahi a Ursou, mohl jsem jim domluvit průvodce. Nenapadlo mě to.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 21. září 2015 23:21
Strávil som niekolko dní v chorvátsku v meste Tučepi (Makarska) a bolo vynikajúco , teplota vody 26 , teplota vzduchu okolo 30 , prázdne pláže a obchodníci sa snažili zaujať nižšou cenou oproti sezóne či rôznymi bonusmi Smile

proste paráda , more čiste , služby kvalitne
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. září 2015 12:11
Jé, to jsem LivArtovi zavařil... Embarassed Mr. Green

Každopádně teď, dva dny po tom, co jsme se vrátili, jsem se dočetl o téhle rozhledně, která je nedaleko Litomyšle... smůla, no... Tak třeba příště Smile
http://www.rozhlas.cz/pardubice/zpravodajstvi/_zprava/pro-kamarady-kteri-se-boji-vysek-postavil-tzv-podhlednu--1534010
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 30. listopad 2015 09:48
Paříž Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 3. prosinec 2015 08:57
LivArt si může založit cestovní kancelář a vy mu tu budete dohazovat klienty... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. prosinec 2015 09:10
Kam jezdí? Sýrie, Turecko, Irák, Jemen, Egypt, Lybie a východní Ukrajina? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 3. prosinec 2015 09:11
skoro... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. prosinec 2015 09:13
Aha. Takže ještě pohodové řecké ostrovy s liduprázdnými plážemi Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: pá 4. prosinec 2015 03:59
Na trhu asi chybí nějaká cestovka pro sociální případy jako jsem já. Všechny jsou jen pro bohaté. Na druhou stranu vím, že v těch některých teplých krajích, kam také nabízejí zájezdy za nekřesťanské peníze, lidé vydělávají ani ne jeden americký dolar denně (a ten ještě i klesá). Tak ať mi nikdo neříká že pobyt tam na dva týdny stojí 15 i dvacet tisíc. To neberu, chci ceny jaké tam mají domorodci, a nebo ještě nižší. Vždyť je tam prý k hostům velká pohostinnost. Proto ubytování a jídlo by mohlo být klidně i zdarma. Možná si za to, když budu odcházet, od nich koupím nějaký suvenýr, možná i za celý dolar, ať mají radost.

Ale i když si připlatím za dobrý hotel, tak ubytování v kvalitním hotelu nemůže stát více než půlka jejich platu. Takže 50 centů na den, maximálně. To máme dva týdny za 7 dolarů.

K tomu cesta letadlem, kolik asi? Ta přece nemže stát více než samotné dvoutýdenní ubytování v kvalitním hotelu, že? A to stojí 7 dolarů. Ale ať jsem štědrý, dám jim 7 dolarů tam a dokonce dalších 7 za cestu zpět. To spolu zatím máme hotel a doprava: 3x7 = 21 dolarů. K tomu ještě nějaký zisk pro cestovku ... Já vám nevím, ale mně vychází, že do 50 dolarů / eur by měla být krásná dovolená u moře pod palmami. No ne? A to bych si už mohl dovolit i já.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 4. prosinec 2015 07:24
To je logika...

Obrázek

Nejdřív bys musel umět trochu přemýšlet a zamyslet se nad tím, kolik lidí se kvůli tvé dovolené musí zaměstnat. A všichni ti chtějí taky něco jíst. Pak taky náklady na to cestování, pojištění a takový srandy, to taky není zadarmo.
Znáš to rčení "Bez peněz do hospody nelez"? Tak se ho drž a nepřemýšlej o tom, moc ti to nejde.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 18 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna