Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kam spěje VSN?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 22:05
Tak dobrá. Kdo byl u 4. brigády rychlého nasazení atˇzvedne ruku (hlavně ne v úhlu 45). Yes sir Mr. Green
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 22:06
2 ena: ale tady je to s prominutím trochu OT... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 23:02
jenda.69: Jak sis mohl všimnout,tak ty témata jsou docela "populární".Je pravda,že je u nich větší pravděpodobnost,že se pohádáme než u jinejch,týkajících se třeba ženskejch.Ale i o to přece jde...vyjádřit svůj názor,kterej ne každej musí sdílet. Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:44
Ked som prvý krát videl na SM info o novom webe VSN,tak tie riadky boli celkom pekne napísané,postupne sa aj naplnali,ale bol to len taký "boom"

Boli sľuby,že budú články.Stalo sa,ale pár článkov za 1 rok,teraz modi tvoria "články" tak,že daju na hlavnu stranku odkaz na forum,kde sa ten topic rieši už nejaký ten týždeň
Chýbaju mi tu ozajstné články,ako sa patrí na mužský server-recenzie techniky,rozhovory,.....
Viem že tu určite niekto niečo napíše v zmysle "Tak začni",ale keby niekto uvidel Autor:ginzo,tak to si ani nebude davať namahu otovriť to

Za člankami vidim aj dalšiu výhodu-čím viac recenzii,tým viac kľučových slov,tým viac najdení vyhľadavača,tým viac uživateľov

VSN má realnu šancu stať sa jedným z najnavštevovanejších serverov,ale treba na to pomoc všetkých
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:50
2 ginzo: já Ti opravdu napíšu "začni"... Když nikdo psát nechce, tak se psát nedá. A nelinkujeme už probíhající diskuse, ale děláme nové na nová témata.

Jestli chceš o něčem napsat, tak sloh nebo pravopis jsou to poslední. To se opravit dá. Když pod článkem bude podepsaný ginzo, tak si ho naopak každý ze zvědavosti přečte...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:51
Ginzo: kolik si myslíš, že asi máme aktivit? Ty chodíš do školy a psát umíš že? TAK ZAČNI Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK

Re: Kam spěje VSN?

Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:52
jenda.69 napsal:
Je to jenom muj divnej pocit nebo se už na VSN skoro neprobírají, nebo spíš zanikají takový normální uvolněnější debaty a řeší se tu už převážně takový věci, který nakonec stejně k ničemu nejsou? Pořád samý základny, silniční zákony, izraelci..
Hlavně že se tu pořád kázalo, že když se chlapi baví o politice...

Furt lepšie ako sa baviť o tom, aký používame toaletný papier, nie?
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:53
To asi jo Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:58
Ehm... já jsem vlastně slíbil jardasovi jeden článek o vánocích Embarassed Embarassed Whistle , ale nějak jsem ztratil chuť kvůli jedný nemilý rodinný příhodě.

ale mám nějaký nutkání něco dělat, docela se tu nudim, tak snad něco naškrábu d'oh!
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 13:01
VSN je nás všech tak nevím, proč by všechny články měli psát jen admini? Je to chlapský web a nepočítám, že by jen admini byli chlapi...Všichni máme stejný možnosti a jestli chcete, aby to tu žilo, tak pište, pište, říkejte o VSN všude kde to jen jde, dělejte mu podporu a nehažte vše jen na nás

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 2 z 37




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna