Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kam spěje VSN?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Kam spěje VSN?

Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:38
Je to jenom muj divnej pocit nebo se už na VSN skoro neprobírají, nebo spíš zanikají takový normální uvolněnější debaty a řeší se tu už převážně takový věci, který nakonec stejně k ničemu nejsou? Pořád samý základny, silniční zákony, izraelci..
Hlavně že se tu pořád kázalo, že když se chlapi baví o politice...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy čt 27. červenec 2006 21:39.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:39
JJ, nezbývá mi nic než souhlasit Sad
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:43
2 jenda: bav se tu dál o čem chceš, nikdo Ti nebrání. Tohle jsou témata, o kterých se chlapi baví také a dokonce dost, takže o ně se teď VSN rozšiřuje. Diskuse mají nadpisy a pokud Tě nějaký téma nezajímá, nikdo Ti ho nenutí.
Byly tu stížnosti na klesající návštěvnost VSN, že se tu nic neděje a podobně. Tohle je jedna z cest jak návštěvnost zvýšit. Není to jediná cesta, nápadů máme víc a brzy vás s nimi postupně seznámíme.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:45
Jasně, já vám to neberu. Jenom mám pocit, že VSN měl bejt takovej server, kde si najdeš kamarády a fakt nevím, jestli tomu pomůže diskuze o raketový základně.. Ale co já mam zase jako záprtek řikat, když se v tom nevyznam..
S těma nadpisama máš pravdu, jenom mi ty ostatní diskuze nějak zanikají.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:51
Já bych to řekl tak, že diskuse o raketové základně tomu prostě neuškodí. Konkrétně tuhle diskusi založil Bugi (v tomto případě z pozice řadového čtenáře), protože ho to téma prostě zajímá. Na toto má právo.

Chceš nějak stanovit pravidla, o čem se tu můžeme bavit a co už není uvolněná debata?
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:54
Jinak k tomu nacházení kamarádů. Přemýšlíme už o nějakém "friend listu" a "ignore listu", který by si mohl budovat každý registrovaný člen VSN. Tyto seznamy by měli umožňovat přehlednější orientaci, co se kde na VSN děje zajímavýho nebo naopak nezajímavýho.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:57
Pravidla zase ne.. Já mam pocit, že je tu toho najednou strašně moc, když před tim nebylo nic takovýho skoro nic...
Jinak ty listy jsou dobrej nápad.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy čt 27. červenec 2006 21:57.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:57
Dobrá. Tak teda založím téma, jak se Vám líbilo na vojně Shhh no a ono to jaksi samo vykristalizuje na těch 10% co nás to ještě postihlo nebo kteří nešli na civilku Think .
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:59
Mně už to nepostihne Sad a já bych rád šel Brick Wall
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:59
2 ena: já myslím, že se tu najde dost pamětníků... to se neboj...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 22:05
Tak dobrá. Kdo byl u 4. brigády rychlého nasazení atˇzvedne ruku (hlavně ne v úhlu 45). Yes sir Mr. Green
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 22:06
2 ena: ale tady je to s prominutím trochu OT... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 23:02
jenda.69: Jak sis mohl všimnout,tak ty témata jsou docela "populární".Je pravda,že je u nich větší pravděpodobnost,že se pohádáme než u jinejch,týkajících se třeba ženskejch.Ale i o to přece jde...vyjádřit svůj názor,kterej ne každej musí sdílet. Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:44
Ked som prvý krát videl na SM info o novom webe VSN,tak tie riadky boli celkom pekne napísané,postupne sa aj naplnali,ale bol to len taký "boom"

Boli sľuby,že budú články.Stalo sa,ale pár článkov za 1 rok,teraz modi tvoria "články" tak,že daju na hlavnu stranku odkaz na forum,kde sa ten topic rieši už nejaký ten týždeň
Chýbaju mi tu ozajstné články,ako sa patrí na mužský server-recenzie techniky,rozhovory,.....
Viem že tu určite niekto niečo napíše v zmysle "Tak začni",ale keby niekto uvidel Autor:ginzo,tak to si ani nebude davať namahu otovriť to

Za člankami vidim aj dalšiu výhodu-čím viac recenzii,tým viac kľučových slov,tým viac najdení vyhľadavača,tým viac uživateľov

VSN má realnu šancu stať sa jedným z najnavštevovanejších serverov,ale treba na to pomoc všetkých
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:50
2 ginzo: já Ti opravdu napíšu "začni"... Když nikdo psát nechce, tak se psát nedá. A nelinkujeme už probíhající diskuse, ale děláme nové na nová témata.

Jestli chceš o něčem napsat, tak sloh nebo pravopis jsou to poslední. To se opravit dá. Když pod článkem bude podepsaný ginzo, tak si ho naopak každý ze zvědavosti přečte...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:51
Ginzo: kolik si myslíš, že asi máme aktivit? Ty chodíš do školy a psát umíš že? TAK ZAČNI Wink

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK

Re: Kam spěje VSN?

Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:52
jenda.69 napsal:
Je to jenom muj divnej pocit nebo se už na VSN skoro neprobírají, nebo spíš zanikají takový normální uvolněnější debaty a řeší se tu už převážně takový věci, který nakonec stejně k ničemu nejsou? Pořád samý základny, silniční zákony, izraelci..
Hlavně že se tu pořád kázalo, že když se chlapi baví o politice...

Furt lepšie ako sa baviť o tom, aký používame toaletný papier, nie?
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:53
To asi jo Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 12:58
Ehm... já jsem vlastně slíbil jardasovi jeden článek o vánocích Embarassed Embarassed Whistle , ale nějak jsem ztratil chuť kvůli jedný nemilý rodinný příhodě.

ale mám nějaký nutkání něco dělat, docela se tu nudim, tak snad něco naškrábu d'oh!
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 13:01
VSN je nás všech tak nevím, proč by všechny články měli psát jen admini? Je to chlapský web a nepočítám, že by jen admini byli chlapi...Všichni máme stejný možnosti a jestli chcete, aby to tu žilo, tak pište, pište, říkejte o VSN všude kde to jen jde, dělejte mu podporu a nehažte vše jen na nás

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK

Re: Kam spěje VSN?

Zasláno: pá 28. červenec 2006 13:01
borix napsal:
jenda.69 napsal:
Je to jenom muj divnej pocit nebo se už na VSN skoro neprobírají, nebo spíš zanikají takový normální uvolněnější debaty a řeší se tu už převážně takový věci, který nakonec stejně k ničemu nejsou? Pořád samý základny, silniční zákony, izraelci..
Hlavně že se tu pořád kázalo, že když se chlapi baví o politice...

Furt lepšie ako sa baviť o tom, aký používame toaletný papier, nie?


já osobně tenhle Whistle Slinták Slinták Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 13:18
weitless napsal:
VSN je nás všech tak nevím, proč by všechny články měli psát jen admini? Je to chlapský web a nepočítám, že by jen admini byli chlapi...Všichni máme stejný možnosti a jestli chcete, aby to tu žilo, tak pište, pište, říkejte o VSN všude kde to jen jde, dělejte mu podporu a nehažte vše jen na nás

Neviem ako vám, ale mne to takto vyhovuje, je tu pár ľudí, s ktorými sa už poznám(len cez internet), trocha pokecáme, trocha posrandujeme, trocha sa pohádame, ale vždy sa uzmierime lebo sme vcelku inteligentní a vieme, že o nič nejde. Keby nás tu bolo veľa tak tu je už chaos, nikoho nespoznáme tak dobre ako teraz, no proste by to už nebolo ono.
To lukenet: Nezdá sa ti drahý, koľkovrstvový je, koľko má útržkov Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 13:24
borix: ne, plně mi vyhovuje Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( Twisted Evil ) Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 14:00
Poslední dobou si tu moc nepočtu Sad Je to tím že tu jsou sice odborná témata ale těm vůbec nerozumím a nevím oco tam jde, pak je tu pár "neutrálních" a nakonec témat s dobrým začátkem a úmyslem ale zvrhnuvší se do bulváru! Nemám moc času vše sledovat a tak mi něco uteče, ale snad v zimě vše doženu! Zatím sem chodím rád a snažím se při každé možné příležitosti připojit, ale nějak mne to pomalu tak nebere. Třeba je to tím horkem ,pracovním vytížením, věčně nasranou manželkou, neposlušnýma dětma a nebo co já vím Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 14:46
2 Romulus: Téma o raketové základně jsem nezačal já, ale Weitless.
Všichni tady děláte, jako by články psali jen admini. Tak například já momentálně nic nepíšu, protože jsem čekal, až někdo uveřejní další článek, abych neměl svý dva za sebou. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 19:18
2 Bugi: tak to jsem se přehlídl... promiň... Embarassed
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 21:29
Omlouvat se nemusíš. Ale aspoň je vidět, že se tady dokážeme bavit slušně. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 15:58
Nějak upadlo VSN!? Brick Wall Brick Wall Skoro nikdo nic nepíše! Já sem chodím každou volnou chvilku, ale při rekonstrukci toho moc nestihnu! Ještě minulý týden toho bylo, že jsem nestíhal číst a nyní úplný mrtvo! To jste všichni někde pryč?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 17:51
Já zatim ne, až zítra ráno, ale taky je tu mrtvo.. Celej den refreshuju a nic nepřibejvá...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 19:47
nápodobně...já bych něco přidával, jenže nemám co říct Sad

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 21:22
2 jenda: tak nerefreshuj a přidávej, když tu nic novýho není... Rolling Eyes

Chlapi, teda, vy snad potřebujete přinášet témata až pod nos a když vám nějaký, který zajímají nás, přineseme, tak zase někteří ohrnují nos. Že jendo? Mr. Green

Polepšete se. Na VSN bude to, co budete chtít. Stačí napsat...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 21:28
Vím že prudím, ale slibované soutěže Co je to? 2 a pod vždy pěkně rozhýbali návštěvnost! V tématech to není! Chceme si hrát! Kdo si hraje nezlobí!!! Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 21:30
To je dobrý nápad Think
Pod lamou býva najväčšia tma.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 21:45
Už dumám nad VyHozenýma 2, ale budou větší nároky na soutěžící, tak snad se jich dost přihlásí... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 21:47
Sakra! Tak to mám smůlu! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Zasláno: pá 4. srpen 2006 14:51
Upozorňuji, jak si dělám skoro ze všeho srandu, tak tohle bude myšleno vážně!
Teď jsem brousil prkna na balkón a trochu jsem přemýšlel o VSN. Docela mne překvapil přístup adminů k problému s příspěvky žen do tématu o telenovelách. Je pravdou že tohle je chlapský web a ženy mají svoji sekci, ale někdy téma přeroste v něco zcela jiného než původně autor zamýšlel. Tohle mi připadlo jako praktika v anglických pánských klubech! Můj názor je ten, že by jsme měli být operativní a tolerantní k jejich příspěvkům, navíc u tématu který je vlastně jejich. Neznám jedinýho mužskýho který na tohle kouká. Snad jen ti staří v důchodu kteří nemají snad již ani nevnímají co tam jde a mají tojako kulisu, aby se nebáli samoty! Kdo mohl tušit, že nějaká pipina listuje i na takovéto stránky(div že to umí) a někdo zase nalistuje jejich. Byla to dobrá zábava a co tam nemůžou psát je to "mrtvý". Jo život jde dál a jsou nová témata ,ale z tohodle jsme se mohli všichni poučit. Proto prosím všechny co mohou mazat příspěvky, ať dají třeba nejdříve hlasovat! Již to tu bylo a dopadlo to dobře. Vím že tyto stránky je jejich nápad a jejich čas strávený s provozem, ale i ostatní snad mají právo se k něčemu více vajadřovat a ovlivňovat co tu bude a nebude. Snad jsem velení moc nenaštval a budu sem moci i nadále!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 16:52
No jednou je to pásnký web a "ony sem nesmějí",takže proč by do jiných než jim vyhrazených sekcí měly kecat?!Jiná věc je,že se téma mohlo přesunout nebo zduplikovat do sekce pro ženský.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 19:59
2 Beat: tím bysme úplně popřeli smysl tohoto webu. Máš pravdu, že v té diskusi to třeba bylo k prospěchu věci, ale kde bys potom chtěl udělat hranice, kam psát smějí a kam ne? Pravidla jsou pravidla.

Druhá věc je, že se to opravdu možná mohlo přesunout do ženské sekce. Ale VSN opravdu není na to, abysme se tady hádali s ženskýma, navíc tak divnýma...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 03:52
Edit Bugi,Weitless,Lion..

Na osobni zoufalou prosbu autora vasich reakci...mel nejaky horsi den Rolling Eyes modri vedi...

Diky za pochopeni Angel
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 10:45
Koukám, že už mě někdo předběhl. Sad Teď nemůžu splnit Beatovu zoufalou prosbu a to mě mrzí. Eh?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 12:19
My to chápeme, tak mívám své dny... Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 08:55
Děkuji za pochopení Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 21. říjen 2006 21:33
chci se zeptat- budou ještě někdy přibývat články? Dlouho jsem žádný neviděl...a prosím nepište ať si nějaký napíšu Wink díky
edit: vypadávaj mi písmenka
Příspěvek upravil 1× krrttek, naposledy ne 3. prosinec 2006 12:46.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 21. říjen 2006 21:34
Nějaký si napiš Slinták Já bych něco napsal rád, jenže nemam žádný téma, o kterým bych věděl něco, co by se dalo sepsat... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: so 21. říjen 2006 21:35
když nechceš slyšet ať nějakej napíšeš tak to řeknu takhle:

Když někdo nějakej napíše tak tam bude Laughing
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 21. říjen 2006 21:48
ukecali jste mě Mr. Green zkusim nějakej napsat...ale na jaké téma? Co byste chtěli číst? Rolling Eyes

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 21. říjen 2006 22:21
najskôr napíš do sekcie členové - nech máme o čom diskutovať Slinták Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 22. říjen 2006 12:42
Napsat můžeš o čem chceš. Klidně recenzi nějakého filmu, který Tě zaujal, nebo naopak nezaujal, o hře, kterou jsi (ne)dohrál, o CD-čku, které se Ti (ne)líbí. Meze se nekladou. Klidně napiš pojednání o ho... stolici. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 23. říjen 2006 08:13
Nevím čím to je, ale poslední dobou mne to tu nudí. Celkem nic nového. Soutěže a pod. jsou mrtvé. Asi díky osobním problémům nebo věkovým rozdílem, mne většina příspěvků nebere, nebo jim nerozumím. Kam se poděli naši "bohové" ptám se!!! Pokud jsou zaneprázněni nebo již na vše s***, tak to mohli aspoň napsat. Vše se jen rozjede a neuzavře!!!! Hamba "bohům"!!! Silence Laughing
Zasláno: pá 24. listopad 2006 09:08
Již vím kam spěje VSN! K ZÁNIKU! Tak malou návštěvnost nepamatuji a již mne to tu nudí!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: pá 24. listopad 2006 17:11
Taky se obávám. Sad

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 2. prosinec 2006 22:45
Nepropadejte panice! (SPPG) Smile Jsem věčný optimista a proto doufám v rapidní zlepšení současné situace. Každý projekt si musí projít nějakou tou krizí.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 07:54
Jak se zdá, tak všechny "černé" představy se naštěstí(zatím) nevyplnily! Pray Pray Pray Applause Applause Applause "Bůh" to tu pěkně upravuje a snaží se o novinky. Myslím že VSN spěje k dobré budoucnosti!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 17:41
A hlavně k 1. srazu Applause Applause Dance
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 20:42
VSN vo mne vyvolala opäť pocit,že to bude multiserver s prichodom Romula.Naposledy som mal taký pocit,ked sa spustila Panska jizda Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 21:09
ginzo: však VSN spěje ke spuštění Pánské jizdy BETA 2. Ještě bude BETA 3 a 4. Pak konečně RC1. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 21:32
3D a bordely ? Slinták
To sa prihlasi asi každý Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 17:01
Začínám se tu pomalu nudit. Došla mi "munice". Drutek ji má zatím dost, ale chtělo by to nové nápady a lidi ktří vnesou jiné náměty a pohledy na problémy. Kde je však hledat!?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 17:03
Jsem si zrovna před chvílí řikal, že na hlavní stránce zase neni žádnej pořádnej článek a nahoře ten obrázek serveru, co mě před tim tak dlouhou dobu s*ral
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 21. duben 2007 23:13
bylo by dobré založit nová témata, nové aktivity... Neutral

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: ne 22. duben 2007 00:02
Však jsem dnes založi 2 nové témata
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 22. duben 2007 16:12
To je taky chválihodné! Applause Applause Applause Applause Applause Applause Jen tak dál. Jak tak sleduji kolik se toho za poslední dny napsalo, tak VSN spěje ke světlým zítřkům, pokud nám tempo vydrží.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 22. duben 2007 16:33
hehe taky to je tim ze nejede SM Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 08:52
pokud nám to tempo vydrží, tak za chvíli zavalíme server
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 17:15
Tu sa ukazuje optimista. Smile
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 20:39
text snad není tak náročný na paměť... Think

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 20:41
a hromady textu.... Think Mr. Green
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 20:44
A co hromady keců? Razz
Stárnu, ale odmítám dospět!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 20:44
S tím nepomůžu. V administraci je u velikosti databáze napsáno: nedostupné Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 20:54
že by odjela na dovolenou? A kde to teda běží? Think

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 21:17
1 písmeno kódované v cp1250 má myslím presne 1B(teda 8b=2^8 možností, teda 256 možností).Na 1 KB treba tisíc písmen(to nieje chyba, na 1 KB treba skutočne 1000 písmen, nie 1024). Takže za deň tu vlastne napíšeme asi 200-300 príspevkov, dajme tomu, źe jeden príspevok má priemerne 100 písmen(asi 2 riadky), takže za deň to máme asi 20-30 MB a to je dosť.
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 07:47
Shocked Heh Shocked Tolik! Shocked
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 08:58
myslím že průměrná délka příspěvků se zkracuje na 1 řádek, ani to ne Laughing Razz
edit:2 borix 20-30MB ne spíš KB? Rolling Eyes

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 09:05
borix napsal:
1 písmeno kódované v cp1250 má myslím presne 1B(teda 8b=2^8 možností, teda 256 možností).Na 1 KB treba tisíc písmen(to nieje chyba, na 1 KB treba skutočne 1000 písmen, nie 1024). Takže za deň tu vlastne napíšeme asi 200-300 príspevkov, dajme tomu, źe jeden príspevok má priemerne 100 písmen(asi 2 riadky), takže za deň to máme asi 20-30 MB a to je dosť.

Myslím, že máš chybu v řádech, na jeden den to podle tvých dat vychází na 20 - 30 kB.

Ono to s tou velikostí databáze nebude zase tak horké. Když se podíváte na warforum.cz, kde mají statistiku na první stránce, právě teď je tam
2 945 897 příspěvků a databáze zabírá jen 1,2 GB.

EDIT: Sakra, Krtek byl rychlejší Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 14:17
Ja jsem se na warforum kvuli tomu taky podival a zdalo se mi tohle taky nejaky divny

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 15:42
Stejně si vezměte, jakej je to fórum vynález. Dokážete si představit, že by jsme se všichni najednou bavili současně každej s každým o 40 různých věcech? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 17:03
Neviem, kde som mal hlavu, keď som to písal(asi v liehu, ale čo už). Ja deb*l som vypočítal 200*100 ako 20000000 Mr. Green . Všik za opravu, tiež sa mi to akosi nezdalo Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 15:12
Taky jsem to mohl přepočítat. No již se stalo. Nic si z toho nedělej. mi se povedlo mnohem více trapasů. Někteří by mohli vyprávět.... Embarassed
Zasláno: čt 10. květen 2007 07:29
Romulus:
citace:
Fakt začínám mít pocit, že je potřeba v určitých směrech vrátit VSN do starých kolejí. Nachystám balíček opatření, který se asi nebude některým lidem líbit...Think


To nemyslíš vážně! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Je to tu sice malinko chaotické, ale funkční a návštěvnost hovoří za vše! Pokud provede kdokoliv nějaké přísné omezení, tak to tu umře! Přežilo to tu jen díky tomu jaká tu je pohoda a volnost. Chápu že jste VSN zakládali s nějakou představou, ale s tou jsem se taky ženil a jsem úplně někde jinde než jsem chtěl. Prostě časy se mění a představy taky. Makavelínu jsme řešili po ICQ a tady nebudu pitvat. Jsi sice "nejvyšší" ale měl by jsi poslouchat i "lid". Nebuď jak naši politici! Pray Pray Pray Pray Pray Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 21:13
Plně ve všem souhlasím s Beatem Applause má naprostou pravdu Shhh

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 10:18
1. je pravda že se to tu pořádně rozjelo, až s přispíváním makaka
2. tohle fórum zakládal někdo s nějaký úmyslem. takže pokud se mu zdá, že se jeho představy neplní, tak tu musí udělat pořádek. pokud se to někomu nelíbí, tak si musí najít jiný chat.

osobní názor je ten, že pokud tu rom udělá zásah, tak to tu umře.
ps: taky by se mi nelíbilo, kdyby někdo zneužíval svěřené pravomoce proti mě. viz admin práva
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:23
Jsem potěšen, že nejsem sám. Záleží jaká omezení, nebo pravidla chce. Asi by bylo dobrá je dát do diskuze, než je udělat a čekat co to udělá.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:33
rozumní lidé se vždy dohodnou. třeba když mu bude makak po vůli.... Slinták Mr. Green Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:36
to drutek: Já mu půjdu tak maximálně po krku Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:36
Applause Mr. Green Applause Twisted Evil Applause Mr. Green Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 20:44
Zase nám VSN malinko víc upadá. Pravda, jsou prázdniny a výpadky také nejsou to nejlepší, ale začíná se mnohé zlepšovat. Vyvíjím aktivtu v mnoha směrech, ale vše opravdu neutáhnu sám a nastane brzo doba, kyd sem nebudu moci chdit a cokoliv zařizovat. Musím si vyřešit svoje osobní záležitosti a to chvilku potrvá. Takže dámo a pánové, zamyslete se co S VSN bude. Jakou si ji uděláme. Jen tu talchat je nudné pro nováčky a tak je nutná změna. S Jendou jsme vymysleli novou soutěž, ale diskuse se opět zvrhla a vše je na h***! Nemám tolik sil to táhnout a dělám víc než tušíte. Pokud se povedou věci tak jak bych chtěl tak budete koukat, ale musí to mít význam. Udělám ještě Sraz, pokud to jen malinko půjde, a pak končím. Tak zapojte vlastní iniciativu a postarejte se sami! Moucha zná moji "tajnou" zbraň tak mu pomožte a Jendovi taky! Zatím tu jsem, ale dlouho nebudu. Vrátím se, ale kdy to bude netuším a rád bych se měl kam vrátit!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 00:03
Poslední dobou jsem se nedostal ani k aktualizaci BugiNetu, natož sem. Ale jestli to bude jen trochu v mých silách, tak s něčím píchnu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 10:26
já se alespoň snažil o soutěž, ale zájem byl nulový Crying or Very sad rád bych také s něčím pomohl Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 10:52
Stále něco vymýšlím a téměř nic se neujalo, ale nechce to vzdávat. Snad se někdo zapojí. Oslovit "odpadlíky a pohřešované" aby se přišli podívat, ale musíme jim něco nabýdnout. Nějakou zábavu. Drbat mohou jinde.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 18:42
Beat napsal:
nabýdnout

I ja pisu chyby Wink

Ono taky jde o to ze tu je malo uzivatelu, kteri aktivne pisou

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 20:28
Taky mě to rýplo do oka. Wink Mr. Green
Teď mě tak napadlo. Pamatujete si na ty diktáty v ČT, co měli Svěrák s Uhlířem? Na to, co to bylo za pořad, to mělo docela slušnou odezvu.
2 Krrttek: Zájem nebyl nulový. Jen tu někteří uživatelé (včetně mě) prostě nebyli. A ta abstrakce (doufám, že jsem to slovo nespletl) je dost specifický obor, ve kterém si spousta lidí nedokáže ani představit, co to vlastně je. Včetně mě. Pro mě to jsou pokažený záběry, nebo tak něco. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 22:19
přesně, když se řekne abstrakce, tak mě se vybaví něco nekonkrétního, něco co prostě nejde ani vyfotit, protože to není konkrétní objekt nebo plocha Mr. Green

co se týče pravopisu tak tady je to fuk, ale něco vypadá legračně Mr. Green ty diktáty si pamatuju, dokonce tam i zpívali ne?

Myslím že fakt nejde o to, kolik lidí sem bude chodit, ale jak rádi sem budou chodit. Romulus tenkrát říkal něco o nějakém balíčku opatření, ale z toho tak nějak sešlo, jen Romulus ví proč. A jestli má Beat "tajnou zbraň" tak do toho Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 22:22
Abstrakcia sú v podstate len zaujímavo poskladané bežné tvary, ktoré podporujú ľudskú kreativitu. Nejde až tak o samotný človek na ňom vidí to, čo si predstaví. Teda aspoň u mňa to tak je.
Problém je už niećo abstraktné odfotiť Neutral .
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 23:24
no nevadí, nebudeme to už řešit, teď jsem na vás zvědavý u dalšího tématu Wink Very Happy

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 11:03
Měli by jste sem napsat co si představujete nového, nebo lepšího na VSN. Upadá to tu docela dost a pokud nechceme přešlapovat na místě, tak se bude muset mnohé změnit.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 11:14
No, ja napriklad pouzivam VSN jen jako forum, a nic vic co bych od nej potreboval me nenapada Smile mozna vic soutezi, aby se to tu trochu hybalo, ale otazka je jestli by to zabralo (spis myslim ze ne) Smile
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 16:37
soutěže tu byly - fotosoutěže (málo účastníků), co to je? (nikdo nehádá - nepřidává obrázky), Co je to za film (Maorh nepřidává filmy a nikdo nepomáhá) VSN tipovačka (nevím proč zkončila), kriminální příběhy s otázkami ano/ne (chybí příběhy) a možná další soutěže....nebylo by na škodu vytáhnout starší topicy, popřípadně založit nové (spojené třeba s články)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 16:41
no prave, souteze tu byly, ale navstevnosti nepomohly a nakonec upadly v zapomneni Smile
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 16:47
sem tam se nový registruje ale nikdo se nezapojí do diskuze....

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 21:13
Beat napsal:
Upadá to tu docela dost a pokud nechceme přešlapovat na místě, tak se bude muset mnohé změnit.

já třeba pořád nechápu, co se vám tady tak nelíbí, že byste museli přidávat něco novýho.. je to diskuzní fórum? je... funguje? funguje. a proč funguje? protože sem stále někdo píše. nějaký vnitřní novinky nikoho z venku nepřilákají...
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 21:30
Když se podíváš do jakých témat se přispívá, tak je to furt to samé a o ničem. Díky pecanovi se to trošku rozhejbalo, ale jinak nic moc. Jen se boxuje, něco děje a poslouchá. Je to celkem nuda. Bývalo to tu lepší. Nyní když se přihlásím po pár dnech, tak pomalu nemám na co reagovat. Takhle odešlo mnoho těch co to tu zakládali. Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:15
když už koukáš do minulosti, tak bych viděl na místě spíš stěžování si na ty co odešli, než na ty, co sem chodí Wink ... ale fakt netušim, co by se dalo udělat.. je pravda, že jeden týden, jak jsem byl nemocnej, tak jste napsali přes 600 příspěvků... tolik dneska nepošleme ani za 3 neděle
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:18
tak pokud si dobre vsimam tak denne je tu kolem stovky prispevku, takze kvantitativne to neni tak hrozny Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:20
Ostatní odešli, protože to byla rasová očista. Je přeci důležité, aby sem chodili jen čistí lidé. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:24
znamena to ze bych mel mit modry oci ? Very Happy
Obrázek

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:27
Mně stačí mít čisté svědomí. Mr. Green

Já zase čekám, až se tu objeví Machiavellina, jednak protože to tu vždycky pozvedne, a jednak proto, že jsem jí teď psal PéEmku... Smile
JOZXYQK!!!

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:39
jirkacv napsal:
znamena to ze bych mel mit modry oci ? Very Happy

Laughing na to doporučuju melanž
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:42
ja bych radsi cocky Laughing
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. prosinec 2007 22:45
Makavelina má dost práce, doma nějaký potíže, ale snad se brzo ukáže. Doufám, že jsem neřekl víc, než smím.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 14:44
Tak nám to VSN zase pěkně upadá. Je to tím že se nepodařilo rozjet Vyhození II, ale myslím i tím že nějak skoro nikdo, Krtku tebe se to netýká, tu téměř nic nedělá a to včetně mne. Já se snažím vyhrabat ze sraček do kterých jsem se dostal a mám dost práce sám se sebou, ale pokouším se sem aspoň někdy chodit. Vždyť z prvních 50ti registrovaných se chodí jen Jenda a někdy PecanZ!! Brick Wall Brick Wall Brick Wall Sem tam Ginzo a Bonfiro No a dál je to ještě horší. Sice jiné podobné stránky jsou graficky horší, ale myjí větší návštěvnost. No a pokud se tady s tím něco neudělá, tak bude konec. Vždyť z lidí na Srazu sem přestal chodit Bugi. Ena, Drutek(ten mám novou práci) no a přiznám se že i já se již dost nudím. Nedávno se tu registroval člověk který mne kontaktoval kvůli Ranči u Zelené sedmy. Vyhodil mu to vyhledávač. No a proto chce Romulus zajímavé články apod. To sem přiáká lidi a nové podněty. Je sice hezké že tu jsme fajn parta, ale někdy je na pohřbu větší zábava. Dnes máme nejdelší noc, takže snad budete přemýšlet jak to ut oživit. Já si budu věnovat jedné dámě. Tak jsem zvědav zda si to vůbec někdo přečte a bude reagovat.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 15:06
Já se budu věnovat BlackBooks a Trpaslíkovi...
Já bych rád psal, ale neni většinou na co odepisovat. Přijdu sem, jsou tu 4 nový kecy ve dvou tématech a navíc nemam co na ně říct....
Krrttek se hodně snaží, to je pravda, bohužel jeho nápady předpokládají, že tu bude víc lidí než 4, kteří sem denně píšou... Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 15:16
To je o čem píšu. Pokud s tím něco VŠICHNI něco neuděláme, tak nás čeká osud JavaMánie Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 16:38
tak ja treba beru vsn jen jako misto kde si muzu pokecat s lidma.. pro me je to proste forum, a netusim jak by se mohlo zvednotu z prachu, clanky sou sice fajn, ale nemyslim ze by treba dokazali sem natanhout hodne novych lidi, nebo alespon vratit stare Smile
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 22:01
také se vyjádřím - přes vánoční prázdiny udělám poslední pokus to tu rozjet, předpokládám že přes svátky bude větší návštěvnost a mé plány se ujmou. Pokud se to nijak neprojeví tak tu nejspíše končím. Tím myslím že VSN budu věnovat již minimum času... Hand
Problém je v počtu lidí, byla by potřeba udělat reklama, bohužel na spoustě diskuzních fór jsou zakázány odkazy Brick Wall

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 22:43
Reklama, no tak to půjde blbě, když jsou zakázaný odkazy. Na SM pár lidí odkazuje, já na svým nenavštěvovaným webu taky odkazuju... Chce to naházet linky na warfora atd... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 23:12
hele a když budeš mít v podpisu vysemnesmite.cz tak to taky je odkaz? Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2007 23:16
To mam na mobilmanii Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2007 20:32
zkusil jsem oživit pár topiců, tak uvidíme Razz
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2007 20:52
já VSN dám takovej šok že se nevzpamatuje Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2007 20:57
Smazes OT? To uz tady bylo Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2007 21:52
ne, smažu sám sebe jako uživatele Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 22. prosinec 2007 22:16
Hurááááááááá Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 17:24
Rád bych zavedl nové pravidlo fóra. Zakazuje se kritizovat nicnedělání šéfíků, upadání fóra či nízké návštěvnosti všem, kteří pro VSN nic nedělají, nepíší nebo málo navštěvují.
VSN nemá placenou redakci, která by se mu mohla dostatečně věnovat, proto se snažím co nejvíc umožnit spolupráci všem, kteří o ni mají zájem. Po novém roce se pokusím dát všem šéfíkům ještě více nástrojů pro obsluhu VSN. Snad bude tato "Open Source" cesta lepší řešení.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 18:05
Doufam ze to bude cesta k lepsimu Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 20:08
No já bych šéfíky kritizoval neustále. Já bych to potřeboval neustále. hodně jsem polevil a mám chuť toho zcela nechat. Škoda že nejde tak jednoduše smazat celý život jako tady registrace. jinak další práva nepotřebuji, protože neumím využít ani ty co mám. Embarassed Mr. Green Mr. Green doufám že vše co se udělá bude jen k lepšímu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 21:32
Možná(!) se 1.1.2008 na VSN objeví novoroční projev Prezi.... totiž nejvyššího šéfa VSN. Záleží na jeho stavu po blížící se oslavě. Pokud by se někdo z ostatních šéfíků chtěl také vyjádřit k situaci na VSN, k domácím událostem nebo mezinárodní politickoekonomické situaci, stačí romulovi něco poslat na mail nebo SZ. Mám na mysli něco ve stylu někdejších novoročních projevů na SM nebo VSN.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 12:31
romulus napsal:
Rád bych zavedl nové pravidlo fóra. Zakazuje se kritizovat nicnedělání šéfíků, upadání fóra či nízké návštěvnosti všem, kteří pro VSN nic nedělají, nepíší nebo málo navštěvují.
VSN nemá placenou redakci, která by se mu mohla dostatečně věnovat, proto se snažím co nejvíc umožnit spolupráci všem, kteří o ni mají zájem. Po novém roce se pokusím dát všem šéfíkům ještě více nástrojů pro obsluhu VSN. Snad bude tato "Open Source" cesta lepší řešení.
Takže já můžu kritizovat? Slinták

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. leden 2008 15:52
Jsem určitě pro OpenSource. Občas se tu objeví nějakej nápad, kterej bych tu třeba zvládl udělat i já, jenže nemůžu a ten nápad pak nějak zapadne... no možná, že nejsou tak dobrý... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 4. leden 2008 21:23
a novoroční projev nikde, nejvyšší šéfik to asi fakt přehnal Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 10:58
Protože se nikdo neodhodlal k napsání projevu, tak se o to pokusím já.
Minulý rok byl ve znamení mnoha událostí v životě a činnosti VSN. Prošli jsme několika "pohřby"a znovuzrození. Ke škodě VSN odešlo mnoho skalních členů a zůstala jen parta věrných a ochotných pro VSN něco udělat. Dokonce došlo i ke změnám ve složení "bohů" a je již jen jeden a tak v tom nebude nepořádek. Ke své škodě mi byla udělena možnosti která nejsem schopen využít a tak se nám rodina "červených" rozrostla o mnohé členy a doufám že ke spokojenosti všech. Taky se nastala změna ve struktuře. Máme zde první členku, které bylo umožněno sem přispívat zcela bez omezení. vyvvolalo to na nějakou chvilku odchod některých členů, ale většina se většinou vrátila. Makavelína se nakonec ukázala jako dobrý tah a VSN hodně dala. Také bych k nám přivítal nováčky.
Tak jako VSN tak i mnoho z nás si prošlo mnohýma životníma kotrmelci a jsem rád že jsme to všichni přežili ve zdraví a ochotni nadále pomáhat kamarádům a nikomu se nesmát když něco neví. Mnohdy vůbec nemám páru o čem se tu bavíte, ale nemám strach se zeptat a jsem rád že někteří se zase ptají mne, jako asi nejstaršího (věkem) člena. Děkuji za důvěru. Toto je právě ten dobrý duch VSN který nás asi spojuje. Moc vám všem děkuji.
Tak končím s plácáním a popřeji Vám všem aby nadcházející rok byl lepší než ten předchozí. Nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř, ale i lépe. No a hlavně: JEN ŽÁDNOU PANIKU!!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 13:03
krasny poctenicko beate, tobe taky vse nej do novyho roku Applause Applause Applause
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 13:17
JJ, dobrá práca.
btw: K tej odhodlanosti k napísaniu prejavu: v tomto smere som dokonale neobdarovaný a aspoň mierne seriózne prejavy písať asi ani nedokážem, takže odo mňa také čosi nečakajte. Smile
Na počiatku bola prázdna množina.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 13:35
Dance Applause moc pěkný
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 19:24
Beate, tohle zaslouzi opravdovou poklonu Applause . Sam jsem chtel napsat nejaky projev, ale taky sem se k tomu jeste nemel Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 23:20
jen doufejme, že nyní jsme na pomyslném dně a opět se VSN dostane na vrchol....to se může stát jen díky vaší aktivitě, každý na tom má svůj podíl...když bude mít kdokoliv nějaký nápad co by se zde mohlo dít tak ať napíše jednomu z šéfiků a určitě se dohodneme Wink Very Happy to je asi můj dodatek Hand

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 23:39
Děkuji všem a Moucha to udělá jako samostatný článek. Já to sím neumím. Embarassed Embarassed Embarassed Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 23:48
také bych přidal svůj projev ale ty jsi vše vystihl...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 5. leden 2008 23:51
Jestli ho stale mas zajem napsat, tak mi ho napis na ICQ Wink

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 6. leden 2008 17:46
bohužel jsem zjistil, že vsn spěje k zániku. několika lidem jsem dal odkaz na naše stránky, aby alespoň koukli o čem je tu řeč. bohužel doplácíme na to, že nejsme tzv. ujetí, vulgární, či jinak "normální".
téměř každý s kým jsem mluvil, mi řekl, že jsme (jednoduše řečeno) - příliš intelektuální.
mně osobně to nevadí, protože je kam zajít si "normálně" pokecat. asi jsme na dnešní dobu opravdu divní, ale mně je to uprdelejedno !!!

klávesnicím zdar a vsn zvlášť!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 7. leden 2008 00:32
Hehe..."intelektualní"...to jsem si o sobě opravdu nikdy nemyslel. Laughing

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 7. leden 2008 20:55
vidíš s kým se tu stýkáš, se samými intelektuály Whistle

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. leden 2008 11:34
Ja si taky nemyslim ze jsem intelektual Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. leden 2008 16:04
Já taky nejsem žádnej inteleguán... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 8. leden 2008 17:53
oproti prostému lidu však ano Twisted Evil

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 15. únor 2008 10:44
Kam myslíte že nyní po "revoluci" bude směřovat VSN? K prosperitě a zašlé slávě, nebo to bude jen dočasné a za chvilku budeme tam co dříve? Svůj názor si nechám na později abych vás neovlivňoval
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 21:13
Ja si myslim ze to bude stale stejny, obcas jsem sice prijde nejaka holka a ta bud zacne psat nebo chvilku bude a pak uz zase nebude. Bude to stale stejny si myslim.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 23:07
Tak tu klucí máme další článek, pěkná trapárna, co? d'oh! Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 23:07
Rad bych doufal, ze diskuze dostanou vetsi stavu a "paty elemnt"donuti mnoohe z nas svymi nazory k zamysleni...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 23:37
chvilkově se vsn zlepší, pak klesne, pak zlepší, pak klesne....otázka jen jak dlouho budou ta období trvat...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 18. únor 2008 08:40
Doufám že se to podaří udržet delší dobu v horních hranici. Nejvíce VSN poškodily výpadky, ale ty snad již nehrozí.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 18. říjen 2008 19:14
To jsem zvědav, jestli se to zas časem zlepší, protože mít 1 příspěvek za den, kterej navíc ještě splodim já, to je děs.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 18. říjen 2008 23:08
asik se zacnu ridit heslem "Spam is my Life" Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 18. říjen 2008 23:17
Pokud to nebude znamenat 20 stejných (nebo jen Tvých příspěvků) za Tebou v diskuzi, ale oživení zajímavých topiců, tak se nebráním Wink
To mi připomíná, že bych měl znova rozjet generátor náhodných topiců Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 19. říjen 2008 00:19
napr jako s ceho se vyrabi ovci vlna Mr. Green Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 07:11
Anxious ze starejch svetrů? Anxious
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 15:05
jo myslim ze jo Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 17:17
a nemá v tom prsty ovečka shaun (nebo jak se to píše) ? Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:18
Kluci, jste borci, dneska přes 400 příspěvků Applause Applause Applause Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:20
já za půl hoďky končím, tak to snad beze mne do toho pětikila dotáhnete Applause Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:21
ja uz mam kolem padesati Mr. Green Applause Applause
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:35
osm lidí on - line , to už tu dlouho nebylo Applause Applause Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:37
VSN možno nespeje do prdele, tlieskam jednemu nemenovanemu moderatorovi, že za noc dokazal vyprovokovať toľko ľudi k pisaniu Applause Applause Applause
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:42
dneska jsem tady fakt nestíhal Mr. Green Mr. Green sice se psalo jen do slovniho fotbalu ale i tak moc dobry Applause Applause

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 21:58
toto som este nevidel .,,. tolko prispevkov neni ani na MS za tyžden ci vy ste naspamovali od 5 do 9 Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:00
Na čem? Na M$ ? Mr. Green Jestli myslis na SM tak je videt, ze tu zas tak dlouho nejsi, byvali casy kdy to tady bylo normalni, treba jenom dat pres 200 prispevku denne Wink a na SM bylo vzdycky vetsi mrtvo Shhh Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:02
tak sem kecal, uz mam za dnesek ke stovce prispevku, dneska to je masakr, taky upe cumim, diky lidicky
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:02
kdyz sem zacal chodit na SM pred rokem to bejvavalo .,ale jak prisel palucko se to posr***
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:03
jo bungee dnes to dotahnes na korene Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:03
To byly časy, kdy jsme se předháněli se SM v počtu příspěvků a přitom na obou bylo za den třeba 250 Wink

Já mam ohromnou radost, že aspoň na dnešek VSN zase ožila. Doufám, že to vydrží, snažím se pro to dělat všecko, co mě napadne. VSN mam šíleně rád a přišlo by mi hrozně líto, kdyby zanikla.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:23
ja zadnyho kořeňa(penisu) nechcu, me staci hlapík Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:24
jak to tu tka pozoruju, tak speje asi do modre ustrice Laughing
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:25
Vy směřujete do modré ústřice... Razz Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:26
za to ty tam ses kazdej den Mr. Green
tak uz se prisznej Pray Pray Pray
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:29
Nic takovýho neznám....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 21. říjen 2008 22:32
a zatloukal, zatloukal, zatloukal Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:16
ze pry zenam vstup zakazany Mr. Green ,.,. no zeny sou zde spis jen dobre kamosky v takovemhle buznictví Mr. Green
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:17
holt na VSN dostava uslovi "kamarad, taky rad" uplne novy rozmer Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:28
a stejne za vsehno muze liveart Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:29
Mám strach, aby se VSN nezačalo řikat místo toho "kamarád taky rád" Mr. Green

"Ale vždyť je to jen kamarád" "no znáš to, VSN" Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:34
Prišiel LivArt v nedeľu nadránom domov. Ožratý ako doga. Okamžite zaspal.

Manželke sa ho ulútostilo a tak sa rozhodla, že ho povyzlieka. Ako ho vyzliekala, našla mu pri tom vo vrecku použitý prezervatív. Tak ju to nasralo, že mu ten prezervatív zastrčila do prdele. Tak to aj pre nu skončilo.

V nasledujúcich dnoch sa LivArt radikálne zmenil. Zo skoly začal chodiť rovno domov, pomáhal manželke umývať riad, vynášal smeti, potom spolu s nou pozeral telku...

Po týždni to už žene nedalo a pýta sa:

- A cože Ty tak zrazu, už nechodíš s kamarátmi na pivo??

- Od VSN zrazu to už pre mňa nie sú žiadni kamaráti...!

Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:35
Jako vtipný, ale už jste s tím trapný...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:37
tak promin, uz toho necham, maximalne to budu cedit mezi zubama Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:37
livarte nebyt takovej suchoprd mozna by ses taky bavil Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:41
Mně to přislo vtipný tak včera do 21:00... Ale číst to samý pořád dokola mně začlo fakt štvát...

Ad bungee: Já vim že to bylo za to o Brně...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 16:48
su rad ze vis za co Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 18:31
je tu přihlášený cikán!!! (ROMulus) Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 18:35
Však taky vydal rychlovku o nový featuře Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 18:58
2 drutek: chceš mě zase vyhnat? Shocked Rolling Eyes Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 19:09
2drutek: Applause Laughing Mr. Green trefné (Whistle)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 19:12
a ja budu pak po prelozeni .,., co Question Laughing
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 20:32
cygun: ani ne , ale občas jsme tě tu pěkně pomluvili Laughing Very Happy Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. říjen 2008 21:36
Mluv za sebe. Já se zastával... Angel Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:14
kdyby lež svítila, tak ty bys měl intenzitu deseti sluncí Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:35
To by bylo praktický, zvlášť když bych si chtěl v noci číst Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:36
nejsem si tak uplne jistej ze bys pri svetle deseti sluni jeste neco videl Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:39
Bych si vzal 10 slunečních brejlí, to je jasný, ne? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:41
tak to bys zas prd videl Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:48
neumíš počítat? 10/10=1 . a při jednom slunco se dá číst Mr. Green Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 17:54
nj, ale ty trubko, mas to odecitat, 10-10=0 Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 18:00
Tak 9 brejlí, detailisti Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 18:08
no, hlavně, že jsme se dopracovali k řešení... Laughing Laughing Laughing
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:23
kam spěje vsn? no jestli to tak půjde dále, tak mi to ty stránky bude načítat více než půl hodiny Brick Wall Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:26
No to bude asi tim, že na takovouhle aktivitu uživatelů server neni navyklej... Musíme si ho vytrénovat Cool
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:27
všimnul jsem si, že tu byl chvíli přihlášený cigun. jak to že nenapíše ani řádku? Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:28
Jako já vám nechci do zařízení serveru kecat, ale ta pomalost se projevuje i s mým připojením, takže by se s tím mělo něco začít dělat... Think Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:30
Nevím, zeptám se, ale řekl bych, že něco upravoval. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:30
tak v tom případě to opravdu není vinou našich kompů
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:33
treba defragmentovat disky Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:35
Ad Palucko: Kdybys tam neměl toho smajla, tak bys sis přečetl něco o tobě a lamách... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:38
Nejsi sám s pomalým připojením.
No a VSN spíše spěje k lepším zítřkům. Tajná zpráva z "kuchyně" VSN. S Romulusem vaříme pěkně ostrou polévku, no a i s Jendou, abych nezapomněl. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:38
aby vam to lidi zrali Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:40
Doufam, že z tý polívky nedostaneme s*ačku Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:52
a nebo blijačku
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 23. říjen 2008 20:55
No tak pro tuhle partu "volů" se bude vařit těžko! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 07:20
ad Beat - ty umíš vařit? Shocked
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 08:03
2 inana: umí vařit. Když jsem u něj byl, "uvařil" mi v mikrovlnce žebro s chlebem a hořčicí. Applause Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 12:14
Žebro? Z toho měl určitě v úmyslu Bůh stvořit ženu a Vy ho sežerete. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 15:04
ja teda moc ostry nemusim, ale ze je to VSN tak to spolknu Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 15:42
huraaaa, muze zacit tunelovani Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:03
to teda nevim co bys tady chtel vytunelovat Mr. Green mozna tak vykolejit Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:06
snad banku, neee? Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:07
ajajajajaj, to zas bude bankovnich loupezi, tunelu... Uz to chapu jirko z komotau
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:09
v tom pripade by to ale chtelo na vsn pridat i nejaky zahranici, kam by se dalo zdrhnout Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:11
Bahamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, za Vikťouuuuuuuu Applause Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 19:10
Tak hezky to začalo... a tak ošlivě to zas padá to starých kolejí... Think

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 19:32
naše strana KSVSN vytáhne VSN z bídy, jen nás zvolte a uvidíte Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 19:41
Drutkova Strana Nespokojenců to tu oživí.. Shame on You Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 19:42
ticho nebo založim Dělnickou stranu VSN.. Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 21:54
Mr. Green a tak co třeba nařídit že každej musí denně udělat min. tolik a tolik příspěvků, jinak bude penalizován? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 22:28
bude penalizován BANem a pak to tu umre totalne Slinták
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 22:53
nahodou to vypada pomerne lip, nez ty predchozi dva mesice, ja bych se toho nebal, akorat by to chtelo novy lidi, akorat ty asi jen tak nesezenem
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 22:56
Já jsem dával odkaz sem mojí nejlepší kámošce, ta mi řekla, že se podívá, ale nejspíš se nepodívala... Wink
Odedneška taky mam link na VSN v podpisu na SmartManii, akorát tam nepřispívam... Smile
Nevím, jak přilákat víc uživatelů...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 23:58
zaplatíme si PPC reklamu u googlu Mr. Green nebo zaplatíme baner na w*arforu Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 4. listopad 2008 01:45
2 jenda: k Tvému grafu - pesimista vidí pokles, proti minulému týdnu, optimista nárůst oproti stejnému období minulého měsíce... Wink
Zasláno: út 4. listopad 2008 01:59
K vývoji na VSN. Pořád se tu mluví o tom, kam spěje VSN, že se s tím musí něco udělat, ale zatím jsou to jen řeči. Nejvíc dělá Jenda (snaží se vyhledávat další témata diskusí apod.) a já ho musím moc pochválit. Doufal jsem ve větší zájem od ostatních - další nápady, hotové články a ne jen sliby, že články budou. Sám chystám další týdenní přehled událostí, ale je to nějaké těžší. Byl nějak slabší týden.

Přišel jsem s nějakou myšlenkou, jak VSN pozvednout. Všechny své plány nechci naráz zveřejnit, ale věřte, že jsou mnohem propracovanější, než to, co jsem zatím ukázal.
Sraz, o který zatím není moc zájem, měl mít ten smysl, že všechny, kdo se chtějí zapojit, zasvětím do celých svých plánů, jak VSN pořádně rozběhnout a co z toho můžete všichni mít. Myslím, že je to dobrý plán, už jen proto, že nikdo nepřišel s lepším (žádným jiným). VSN může být dynamický a zajímavý web, ale nedokáže to jeden člověk. Je nás na to potřeba víc. A všichni z toho můžeme něco získat.

Pokud se to nepovede, asi se nebudu stydět VSN na jaře zkusit prodat někomu, kdo třeba dokáže víc. A nebude to apríl. Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 18:59
a koupí to Jenda Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:00
Ten tak... Jenda nemá 2 milióny... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:02
Ale do jara budes mit urcite 2M VK Wink

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:03
To, že končí admin SM znamená že musí skončit i admin VSN??? Think
Určitě ne, tak sakra kde to sme?? Brick Wall
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:03
Za ty to asi prodávat nebude Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:06
pokud to bude vlastnit a spravovat jiný admin než roman a jenda tak budu žádat o smazání profilu a odejdu.. Smile takže nestraš nebo budu taky strašit.. Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:07
Já se tady toho budu držet... a kdyby něco, tak zase založíme NVSN. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:56
Think co tady hrozíte?
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 19:58
připravují krizový plán

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 20:00
Snažíme se Vás vyděsit, ať se víc snažíte. Píšete málo... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 20:04
Mr. Green dyk už je tu co vím třetí odpoledne plno Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 20:05
A to podle Tebe stačí? Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 20:06
Mr. Green mě docela jo Mr. Green proč by to nestačilo? to jako jinak vesmír exploduje? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 23:29
ne, nastane velký smrsk, čas poběží pozpátku, takže opět přijde doba velké slávy VSN Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 23:32
kdyz pujde cas spatky ,.,.vcucne mne moje máma násilím spátky ?
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. listopad 2008 23:39
... a válka bude šťastná událost... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 14:11
hmmm, krasny zpravy ctu, to su zvedavej
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 21:52
Mimochodem, já končením hrozil dřív, než D4X na SM. Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:09
"piště pořádně, jinak to tady můžeme zavřít", to si pamatuju, to byly časy Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:12
ROMule, ku**va, nestraš. Shame on You
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:13
To už strašil asi před 2-3 rokama Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:19
Mr. Green on to nedokáže, nemůže bez náš žít, jsme jediné v jeho životě co má smysl a co mu dává chuť každé ráno s úsměvem vstávat, ON NÁS MILUJE!!! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 23:04
Jasně. Hlavně Tebe... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 23:05
Mr. Green Mr. Green nenéééééééééééééééé
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 23:44
kdy VSN dospeje ? Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 01:12
Teprve jde do školky. Jsou jí jen 3. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 12:16
jenda^^ napsal:
To už strašil asi před 2-3 rokama Smile


asi dva dny po založení vsn Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:31
myslim ale ze VSN co se tyce prispevku neni tak strasna, a to jenom diky me Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:33
To je pravda, bez tebe by to tady nefungovalo, vzdyt tu mas uz 1% z celkovyho poctu prispevku Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:34
co mam pak ja ? Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:35
Ták se koukni na svuj profilu Wink Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:36
no jo, ale kolik mam taky prispevku za posledni mesic Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:42
Mr. Green ještě se začněte hádat kdo tady byl dřív Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:49
no jiste ze ja, o pul roku, hec Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:43
Já tu byl 21. ze všech Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:52
kdo byl prvni? romulus?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:53
http://www.vysemnesmite.cz/forum/memberlist.php
Podle id jsem 21., ale podle tohohle seznamu dokonce 18. Smile romulus byl první, protože to zakládal, ne? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:56
no podle id byl az druhy Laughing
Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:56
Moucha napsal:
Ták se koukni na svuj profilu Wink Mr. Green


mam 0.82% ze vsech ,.,. trosku spamu to spraví Very Happy
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:57
hec hec, mam vi iiic Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 20:59
No já mam ještě víc, tak se moc nevytahuj, žabaři. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:00
tak ty ses taky nejvetsi spammer a flakac u kompu, my ostatni se u kompu furt nevalime Wink Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:01
No, každopádně spammer zní líp jak žabař Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:02
spermer je lepsi nebo co ? Slinták
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:03
to jenda: no to teda nevim
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:04
koreň Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:05
Kdo chce být kořeň? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 21:06
kto má koreň Question Slinták
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 01:30
Já tu byl až druhý. První byl Anonymous. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 01:42
Ten se taky musí všude nacpat Not Talking d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 8. listopad 2008 23:16
hadejte kto je ten anonym Embarassed
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 9. listopad 2008 11:37
Mr. Green tvoja koza Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 9. listopad 2008 12:44
Mr. Green nene .,., sou to naše deti Slinták
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 14. prosinec 2008 19:08
si tu stěžujem, jak sem chodí málo lidí, ale oproti Software k mobilu je nás tu ještě hodně... Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:25
Co byste řekli na ještě jednu variantu nové verze VSN, postavené na mém novém redakčním systému, který úspěšně funguje na www.ridime.cz?

Malá ukázka, jak by to mohlo přibližně vypadat:

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/vsn2b/

Výhodou je, že tohle by se dalo udělat rychleji, než původně plánovaná verze:

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/v2beta
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:27
Co to je za redakční systém?

Pěkné... Když to bude vypadat stejně jako ta předchozí beta, tak proč ne...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:33
Think tož pekně to vypadá.... jen jsem nějak hrozně špatně adaptabilní na změny Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:33
Ne, vypadalo by to jako tato beta. Jde mi o to, že bych právě upustil od toho přesouvání panýlků... Think Chce to vůbec někdo? Je to tak užitečný?
Zasláno: so 3. leden 2009 00:36
U VSN ale bude každá změna k lepšímu. Současný kód je špatný. Zbytečně dlouho se to načítá apod...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:36
LivArt napsal:
Co to je za redakční systém?

Pokládám znovu stejný dotaz...
-----
Myslím, že ne... Přecejenom to není titulka na seznamu ani iGoogle
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:43
A já znovu odpovídám, "můj nový redakční systém".
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:44
Aha... Už tomu chápu... Já jen, že odkazy ze zdrojáku mně tahy všude možně...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:46
me se mnohem vic libi ten puvodni design, v2beta Smile a presouvani panylku klidne ozelim Very Happy
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 00:48
jako potřebovalo by to trochu barevně poladit, ale layout je imho ok....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 01:15
redakční systém schvaluji (jenom upravit grafiku), přesouvání panýlků mi přijde zbytečné. Upřímně, moje homepage bude i do budoucna iGoogle, kde je vlastně to samé, a stávající rozložení je myslím dostatečné Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 18:44
A máte konkrétní návrhy k úpravě toho designu? Ale aby to nedopadlo jako rozhovory.net. Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 18:53
Modré písmo na červeném pozadí se špatně čte... I odkazy dole na aktuálním fóru jsou nečitelné. (vpravo nahoře to "Nová registrace" a "Zapoměli jste heslo?")
A "rychlovky" bych necentroval. Dál ten asi červenej pruh přes celou obrazovku by potřeboval pozměnit barvu...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 19:01
Aha toto... Tak tam ještě není vůbec CSS. Je to jenom zjednodušená ukázka. Celek je vidět spíš na tom www.ridime.cz
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 19:03
Tam mi vadí, že jsou články jakoby ve 3 panelech a boky ne.. Je to takový nesjednocený. Ale jinak hhezký Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 19:07
Tomu nerozumím...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 19:11
Prostředek vypadá, jakože je prostorovej - má lesk.

Panely na bocích, nabídka - nemají lesk, vypadají ploše.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 22:40
Už jsem to psal na ICQ: nelíbí se mi ten "fialovej" pruh pod logem VSN, zarovnání rychlovek na střed a gradienty u článků... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 22:42
Jojo, druhá verze se mi líbí víc, jen vyhodit ten fialovej pruh a jak jsou ty odkazy Úvod, forum atd, tak tam hodit odkazy na ty datábáze vtipů, obrázků, citátů Wink


Jinak se mi ze všech verzí VSN nejvíc líbí tahle stará... ty ostatní jsou na mně moc úzký, vždyt v dnešní době má skoro každý širokoúhlý monitor nebo aspoň rozlišení 1280x ... a víc. Kdyby si ty ostatní verze trochu rozšířil tak to bude vypadat líp podle mně Think

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 23:00
S tím "skoro každý" je trošku problém. Dneska má skoro každý rychlý internet a rozlišení monitoru 1280 x něco, ale někdo se chce připojit přes GPRS, z PDA, nebo netbooku a pak je problém.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 23:03
Mně se líbí, když je to spíš užší a na středu, líp se to čte.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 23:11
Ideální by bylo udělat nějaký nastavení, jestli to člověk chce roztahovací a nebo fixní ouzký...
Já osobně bych byl možná pro roztahovací, ale jen do nějakýho maxima kvůli tý čitelnosti, jak píše livart.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 18:49
Bude součástí upgradu i přechod na novější verzi phpbb?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 19:15
Co vím, tak by mohlo být. Už teď se lituju, jak se v tom nebudu moci vyznat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 19:19
2Jenda: tak z toho máme stejný pocity... já se v tom novým phpbb taky moc nevyznal... je tam toho až moc Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 19:20
Neboj... To dáš
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 19:24
No třeba, až romulus zjistí, že jsem to vyzradil, mi sebere práva a nebudu muset nic řešit. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 00:31
To není nic tajnýho, ale taky váhám, jestli phpBB3 není hloupost. Naše phpBB2 má spoustu úprav, který by šly asi jen těžko znovu předělat do trojky.
Zasláno: po 5. leden 2009 00:58
Letos každý den trháme letošní rekord v návštěvnosti. Co kdyby sme to zkusili tak dělat celý rok? Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 02:36
ja se pokusim nezklamat
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 08:31
já bych uvítal každou změnu v desingu Wink a design na ridime mi připadne takový jednoduchý a sympatický celkem.. Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 15:12
Asi to teda předěláme podle toho a fórum bych asi nechal současné s možností volby šířky na 100% nebo pevnou.

EDIT: ještě bych si u fóra možná trošku pohrál s barvama, ať té červené je trošku míň

Nějaké námitky?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 15:16
Mr. Green já už jsem řikala, špatně se adaptuji na změnu Mr. Green červená určitě k VSN patří, ale nemusí jí být tolik, to je fakt. Design je to pěkný a myslím že bys to měl zkusiti Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:34
Jen takový dloubnutí...
Neplánovalo se dávat za napsání článku nějaký VK odměny? Whistle Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:40
Však ty odměny fungují. Nebo jsi nedostal?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:46
Podle stavu konta to moc nevypadá Wink

Jinak mně se tahle červená líbí, ale klidně snesu míň Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:50
Za čtenářké zprávy jsem dostal a pak za příspěvek v sekci zábava...
Ale za ty 3 články (Hamachi, DVB-T, jaký je to na křesle), co jsem sepsal celý sám, jsem nedostal nic. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:59
Kouknu se na to. Ale mně se za nějaké články odměna připsala... Think Asi protekce. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:01
Proto máš na kontě 15 a půl tisíce??? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:03
No, ještě jsem nikdy nedostal prémii, za chození celý měsíc... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:04
Ale ty si kdykoliv můžeš říct kolik chceš dostat na konto a máš to tam Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:06
To bych porušil křehký sociální smír na VSN... Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 20:40
všecko upadá Rolling Eyes
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 20:44
... Palučkově koze kopýtka.... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 20:51
moje kopýtka se taky rozpadavaji Mr. Green ,. kto byl na srazu mozna videl ,.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 21:02
Tady se probírala ta červená. Je to VSN barva, ale kdyby se udělala tak, jak je návrh hlavní stránky v novým systému, tak se nezlobim. Vypadá to moc pěkně a elegantně. Design nynějšího VSN už vypadá dosti zastarale a zkrátka neni "in" Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 21:58
Já bych si dokonce dovolil tvrdit, že už je dneska možná i skoro OUT. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 22:49
forum proti źenskym a je červene Rolling Eyes
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 22:55
Proč proti ženským?? jen na odpočinutí od nich.... Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 22:56
A tak to pozor... Toto fórum není proti ženským. A červená není ženská barva, jinak by ji nedávali na Ferrari. Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 22:57
a tak puvodne vy sem nesmite bylo na ženske ne ? ,. a ferari je preto červene lebo je to najbezpečnejśia farba na aute
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 22:58
Ad ROMulus: Však to píšu... BTW podle mně jsou Ferrai auta pro baby... Takovej Dodge Challenger, Ford Mustang, Ford Explorer, to sou auta pro chlapy.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 23:00
palucko: tak si založ vlastní, třeba růžový s kytičkama a blikajícím Billíškem na pozadí- Whistle Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 23:09
chtelo by to černý skin Mr. Green
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 23:13
"černý skin" je děsivý slovní spojení... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 23:22
Tak černej určitě ne, to by to vypadalo jako většina warez for... červená k VSN patří Exclamation

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 23:55
romulus napsal:
"černý skin" je děsivý slovní spojení... Mr. Green


toho sem si ani nevšim když sem to psal Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 00:50
Já si toho všiml hned jak jsi to poslal, ale nechtěl jsem zas psát OT.
Každopádně černý skin taky odmítam, vypadá to škaredě a to, co je v návrhu je hezký.
A pokud jsi nespokojen, sežeň prohlížeč, kterej umí uživatelskej CSS (nevim jestli to umí FF, ale Opera v pohodě) a udělej si svuj vzhled Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 09:14
Proč by měla bejt červená ženská barva? Mr. Green Dřív nosili kluci na tělák červený trenýrky a holky modrý Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

nepřihlášený romul (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 10:55
Já si hlavně neumím představit černýho skina.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 17:49
Já bych něco řekl, ale to by mně asi pecanz zbil Mr. Green sry pecane... Anxious

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 18:42
Jak předělat to CSS? Chtěl jsem si v Opeře dát vlastní css a v něm něco upravit a změnit barvy, abych mohl předvést jak si to přestavuju, ale vůbec mi nejde se třeba zbavit toho fialovýho pruhu atd... moc složitý... Neni na to něco "point and click" (wysiwyg)? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 09:48
Asi uděláme VSN částečně skinovatelné (barvy a obrázky) a uděláme nějaké soutěže o nejlepší skiny, které pak budou pro uživatele volitelné. Pevné by bylo jenom rozložení. Kdo je proti?

Jinak, pokud jde o phpBB3, tak jsem proti jeho zavedení. Myslím, že to za ty problémy nestojí.
Zasláno: út 13. leden 2009 09:52
Jako jeden ze skinů, by mohl být (po doladění) pro nostalgické pamětníky i tento retro skin:

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/layout2.php

Jde o současný vzhled VSN, ale s předěláním do XHTML s CSS pozicováním. Pro neznalé problematiky: podle nových standardů.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 09:57
Spis bych byl pro pridani nekterych funkci bb3... Treba presunuti prispevku do jinyho topicu...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 10:54
Vždyť to je snad i ve dvojce!?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 11:32
Kde? Ja nasel jen rozdeleni tematu... ale abych vzal treba prispevek v OT a presunuk ho do Kazdy den se neco deje, to jsem nikde neobjevil.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 11:49
a nejde nahodou treba oddelit prispevky od tematu do novyho, a to novy docasny sloucit s cilenym? Wink
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 16:09
To je jako škrábat se levou nohu za pravým uchem... Já jsem pro bb3...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 16:34
jirka: buď jsem tak slepej a nebo to fakt nejde Smile
//asi ne, když na to je mod
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 16:49
no na primo na to muze byt mod, ale nerikej mi ze dvojka neumi sloucit temata Smile
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 17:06
neumi, zkousel sem to na wmmanii, prej to fakt nejde, ja ani kesu, ani nikdo podobnej na to neprisel
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. leden 2009 17:10
No fakticky to nejde Smile

Joo, k tomu layoutu... To má bejt ten nynější? Vždyť to vypadá uplně jinak... Think A přijde mi to dost takový všecko nalepený na sebe...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 14. leden 2009 00:31
Není to hotový. Měl by to být nynější, ale nebyl by dělanej přes TABLE, jako ten co je teď.

A hoďte sem link na ten mod a můžeme ho zkusit přidat.

Na phpBB3 nejsem časově schopný v dohledné době převést současné úpravy fóra VSN, což uznáte, že by byla škoda...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 14. leden 2009 00:41
romulus: link tam je Smile
jenda^^ napsal:
...
//asi ne, když na to je mod


Jen bych to nedělal, že může přesouvat i autor... a taky by mi to bylo příjemnější mít spíš v okně "rozdělení tématu", než takhle... Think (tzn. přibylo by tam tlačítko přesunout... a pak nějaký buď zadání ID topicu kam nebo seznam, ale ten by byl asi dost velkej...
Zasláno: pá 25. červen 2010 23:17
Poslední dobou mi přijde, že se úroveň diskusí dost snižuje, takže upozorňuju, že budu přísnější v mazání příspěvků, který jsou o h...ě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 37




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna