Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kamarádi

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK

Kamarádi

Zasláno: po 23. duben 2007 21:28
Docela by mne zajímalo, kolik máte kamarádů a jak dobrých, protože dneska na mne nějak dolehla tíseň...připadá mi že mám hodně málo dobrých přátel, vlastně jen jednoho-ale ten mně včera nevědomky bohužel naštval. Druhý si asi před 2 měsíci zvolil cestu hulení a chlastu a přestal se se mnou vídat, dalšího jsem ztratil kvůli holce protože mi záviděl a ostatní jsou okrajoví kamarádi, jen když něco potřebují Crying or Very sad to samý u holek...spoustu lidem jsem pomohl z malérů (depky, falšováni vysvědčení apod.) a že by se odvděčili? Ne. Nikdo se mně snad už půl roku nezeptal jestli nechci jít ven třeba jen pokecat...nevím zda je chyba ve mně nebo v lidech, se kterými se vídám. Třeba jim přijdu málo zábavný(o tom pochybuji), příliš namyšlený(jen mám na 15-ti letýho kluka docela dost zkušeností) nebo že se se mnou nedá moc bavit (o tom taktéž silně pochybuji, mám dost široký přehled. Ty poznámky v závorkách nejsou ode mně ale od rodičů a učitelů.) Možná mám málo kamarádů protože jsem docela samotář Think ale ne zase tak velký Brick Wall jaký máte na to názor vy? Jak se vám jevím tady na fóru?(i když se to nedá moc posuzovat, v reálu je člověk jiný) Jaké máte vy kamarády? Omlouvám se že tu řeším své problémy, ale potřebuju se trochu vypsat a třeba si tim uvědomím kde dělám chybu...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 21:34
Dobrých kámošů? Já snad ani jednoho, co by se dal nazvat jako uplně super kámoš. Teda Markétka je pro mě super kámoš a super holka, prostě všechno..
No a pak mam ještě jednoho docela dobrýho kámoše a jinak tak průměr... Rolling Eyes Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 21:35
já mám právě taky jen Verču Crying or Very sad

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 21:51
To ja ich mám vcelku aj dosť. Z tých najlepších môžem menovať napr. **** alebo ******. Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 21:54
Uplne nejlepsi kamose, kterymu se sveruju asi nemam, ale mam nejlepsi kamose kterymu rikam skoro vsechno Mr. Green Mr. Green , ale ja sem docela oblibenej takze docela nemam problem

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 21:59
Já bych řekl, že mám víc kamarádek než kamarádů. Nějak se s nima líp kecá a tak vůbec...
Pro rejpaly, jsem hetero Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 22:34
Je pravda, že kopa chalanov sú len pubertálny, sfetovaní, ožratí, natrávení nadržaní magory, ale zvyknete si Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 23. duben 2007 23:00
Mám spoustu hodně dobrých kamarádů,mnohdy na všechny ani nemám čas.S nejlepším kamošem se teď bohužel moc nevídáme,ale na gymplu jsme byli fakt dvojka...těch kravin,co jsme se navymejšleli... Laughing

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 06:45
Keby som rátal čísla v telefóne tak mám kamošov 107.Keby som rátal ICQ tak mám kamošov 97.Ale takto keď si to vezmem z fleku tak mám 8 kamošov s ktorými by som teoreticky hneď mohol ísť von.S tými najlepšími kamošmi je to u mňa asi nejak čudne Smile.Zvyknem sa zdôverovať mojmu bratrancovi (16 - starší ako ja) a sesternici (15).Neviem ale ja som spokojný.Ale dosť sa stávalo predvlani v lete že som namiesto lietania vonka sedel len doma Sad.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 07:33
Mám vlastně dva nejlepší kámoše se kterýma si mohu povídat o všem co mne tíží. Je to Jardas a Klára. Pak mám kámoše co s ním dělám ty studny, ale ten má málo času, protože dělá sám na sebe. Z mládí mi zůstal jen Honza ke kterému jedeme dělat Sraz VSN. No a pak jste tu Vy z VSN. Pray Pray Pray Pray Sice se s většinou neznám osobně, ale když je mi blbě, tak sem vlezu a je mi lépe. Hlavně mi dokážete poradit. Takže pohoda! Applause Applause
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna