Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kamarádi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 09:12
Co je to za hloupost? Počítat kamarády? To je nejlepší cesta k tomu, abyste o všechny přišli. Já mám spoustu kamarádů. Nic od nich nechci a když něco potřebují, tak se jim snažím pomoct. Jsem patologický optimista (i když je to den ode dne těžší) a občas si připadám jako důvěřivý hlupák. Ale co. Život je krátkej, tak proč si dělat zbytečné nepřátele. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 14:11
Ja nemam toho najlepsieho kamarata.Su viaceri,s ktorimi si dobre rozumiem.Ale najdu sa aj taky kamarati z ''videnia''.Najviac neznasam ''kamaratov'',na ktorych sa nemozem spolahnut[vacsinou hulia,piju a fajcia-to neznasam] a ktori sa stanu zrazu velmi dobri kamarati,len ked nieco potrebuju,ale ked ja nieco potrebujem,tak nevedia pohnut prdelou.A este sa chvalia kedy boli zhuleny a opiti Brick Wall d'oh! Not Talking Neutral Mad
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 16:37
2 Bugi: já je nechci počítat, já myslel tak nějak obecně, jestli máte hodně nebo málo kamarádů, protože u mne to je docela slabý Crying or Very sad sice jsem oblíbený, ale jen proto, že ochotně každému pomůžu...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 18:20
Aj ja som vcelku obľúbený. Možno preto, že som najkrajší, najdokonalejší, najlepší, najmúdrejší a hlavne najskromnejší Mr. Green Mr. Green Mr. Green .
dúfam, že po tých 3 pánoch zelených každý pochopil, že to bol len vtip...
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 18:26
tenhle problem vubec neresim, kamaradu/kamaradek mam hafo a je blbost, abych o každém koho znám přemýšlel a potom určoval jestli je to kámoš nebo není.. je to proste tak, ze mam hodně kamaradu, z toho jich je hodně dobrých a hodně normálních.. Wink a jsem oblíbený nejen proto, že rád pomáhám ale i především díky mé povaze a dalším věcem.. prostě jsem spokojený..

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 18:30
citace:
jsem oblíbený

A čo to húlite? Mr. Green [/quote]
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 18:32
ehm, nějak jsem tě nepochopil.. Eh?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 18:45
Shocked Ty nepoznáš známy výrok:
Keď máš nádherný dom, perfektné auto, skvelú manželku, vždy, keď vyjdeš von, svieti slnko a všetci sa na teba usmievajú, je čas prestať s tými narkotikami.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 20:34
Ja mam jedneho kamoša,ktoremu poviem 95 % veci a myslim,že aj on mne.
Potom je tu dalši,ktorý vie tak 80 %.
Potom su tu takí,čo občas niečo prezradia,ale to su tí,ktorí su dobrí len na kalby.
A inak snažim sa byť uprimny,pomaham,len takisto je to platne,len ked niečo potrebuju.
Mal som jedneho kamoša ešte na zakladnej,boli sme najlepši kamoši na svete,ale jemu tak brutalne j***o (sorry,ale inak sa to neda napisať),že sa už každemu vtiera,ked mu niečo uražlive povieš v satirickom zmysle,hned chce fight,minule po mne hodil kameň,lebo mu preplo Rolling Eyes
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

MasterMIND (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 31

10 000,- VK
Zasláno: út 24. duben 2007 20:52
krrttek napsal:
u mne to je docela slabý Crying or Very sad sice jsem oblíbený, ale jen proto, že ochotně každému pomůžu...


Tak to si muzem podat ruku Wink , se mnou se skoro nikdo nebavi, a kdyz jo, tak jedine kdyz neco chcou d'oh! taky kazdemu pomaham, trebas pri pisemkach atd... A stejne na me nikdo necinkne, jestli jdu ven Crying or Very sad , ale ja uz jsem na to docela zvyklej Whistle Dance

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna