Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kolik myslíte že už tady bylo ženských?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 11:26
Crying or Very sad búú já nejsem ani nebudu VIP, jinak nevim jak by ženy mohly narazit na tento web...jedině že by měli siemens a študovaly siemensmaii Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 11:27
A co při vyhledávání určitých témat, jako jsou telenovely nebo Tokio Hotel? Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 13:13
Bugi napsal:
To by nesplnila ani většina současných uživatelů. Wink
Myslím si, že je nesmysl úplně zamezit přístup žen. Jen ať si přečtou, o čem se bavíme. Nebo se snad za své názory stydíte?
Kdyby si neregistrovaní nemohli ani pročítat tohle fórum, tak by nám asi moc nových uživatelů nepřibylo. A zamezit neregistrovaným vkládat příspěvky? Myslím si, že ta otravná nutnost vkládání výsledku je dostatečná.
Twisted Evil ad1:myslím, že přečíst si můžou co chtějí, ale na odpovědi bych jim vyhradil forum nazvané třeba Reakce žen na naše kidy nebo tak nějak.
ad2:v tomto případě s tebou nemohu souhlasit. nevím jestli si někdy četl diskuse ke článkům, jež jsou uvedeny na úvodní stránce SEZNAMu, ale to byl hnus. byl, protože před nedávnem se začaly vstupy do dikusí platit a to formou registrace pomocí SMS. toto bych ovšem nechtěl, ale jestliže máme demokracii, tak se přece nikdo za svůj názor nemusí stydět. a jestli-že jhe n+kdo vulgární, neustále odbíhá od témet a tím zbytečně zabírá místo, tak ať je mu zamezen přístup. a to bohužel bez výstupu z anonymity nejde.
PS:nevíte někdo , jak se píše dlouhé "O". jsem jen prostě antiPCtalent, který si chce pokecat.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 13:20
Je vidět, že sis to tady ještě pořádně neprohlídl... Pro ženský je tady vyhrazena Ženská sekce Wink

Jo a Ó napíšeš tak, že nejdřív napíšeš čárku (vedle backspace - pozor, čárka se nenapíše) a potom se Shiftem velký O

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 13:54
chlapi,zadam vsechny-NECITUJTE PRISPEVKY NAD SVYM,dela to akorat bordel a plni zbytecne stranku.Behem realneho rozhovoru preci taky neopakujete to co rekl nekdo tesne pred vami...Co treba pouzit-> 2.....Diky Jarďas

Evil or Very Mad no jó a já to furt a furt mačkal se shiftem. ze mě trotl Pray
děnka jak pjerun
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 13:56
krrttek napsal:
Crying or Very sad búú já nejsem ani nebudu VIP, jinak nevim jak by ženy mohly narazit na tento web...jedině že by měli siemens a študovaly siemensmaii Mr. Green

Tvoja sestra/mama ťa uvidí, ako na tomto surfuješ a bude chcieť vedieť, čo tam vlastne robíš, tak tam jednoducho pôjde(sestra sa mi tým už vyhrážala!!!). Potom to prípadne sestra/mama povie svojim kamarátkam a máš tu hneď 10 žien.
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 13:56
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jó nejhorší spolky jsou, a to především v podnikání, s rodinou Laughing Laughing Laughing
to:lion::s těma ženkýma jsem to myslel tak, že by všude jinde měly zablokovaný vsup do diskuse Shame on You
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 14:17
2 drutek: jak bys to chtel udelat??Je tu jen par zen,ktere se registrovaly a prihlasily k tomu,ze jsou "zensky"-ony vedi jak to tu chodi..a ty co prijdou bez registrace jako"quest"tak system nijak od chlapu nepozna-musely by se zablokovat vsechny prispevky od neregistrovanych a to proste neudelame..
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 14:22
chlapi,zadam vsechny-NECITUJTE PRISPEVKY NAD SVYM,dela to akorat bordel a plni zbytecne stranku.Behem realneho rozhovoru preci taky neopakujete to co rekl nekdo tesne pred vami...Co treba pouzit-> 2.....Diky Jarďas

Applause těm bych udělil čestné členství a medaili za statečnost Mad těm ostatním již zmiňovanou osobní kontrolu Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 14:35
2 drutek...precti si Pravidla fora a topic Citace...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 7 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna