Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 03:40
Sněhurka už má jenom šest trpaslíků. Kejchal je v karanténě Mr. Green
Zasláno: út 3. březen 2020 15:45
Nejnovější trendy - již brzy ve vašem městě Wink
https://www.navratdoreality.cz/bezpecnostni-opatreni-proti-koronaviru-10023.html
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 18:46
"20 učitelů a 40 dětí se vrátilo z lyžování z Itálie, v tuto chvíli, kdy píši tyto řádky, již 10 kantorů je v karanténě a počítám, že do večera se tam dostanou všichni, stejně tak asi i děti. Bohužel jak kantoři, tak děti přišli v pondělí i v úterý do školy, a mohlo se stát, že pokud jeden jediný z nich byl infikovaný, mohl spustit lavinu."

Applause Applause Applause

Mě z toho nejvíc šokuje že se 40 harantama jelo 20 učitelů! My jsme snad na základce ani 20 učitelů dohromady neměli, na lyžák s náma jel třídní a jeho kámoš Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 19:56
Tak se do karantény hodí celá škola Green

Ve firmách to je teď moderní nařizovat či důrazně doporučovat home office, zavírat kanceláře a místo schůzek pořádat telekonference.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 20:02
Tak ty bys snad chtěl zombie apokalypsu v kanceláři? Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
401 215,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 20:07
KB je v tomhle napres, uz i vyplnujeme moznosti home officu pro pandemicky plan Mr. Green

Ja se ted jen rozhoduju jestli se necham uveznit v Anglii nebo v cechach Laughing
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 20:09
Můj muž už je 2. týden doma na nemocenské, takže jsme si vyzkoušeli, že karanténa nám půjde. On bude pěkně celý den na střídačku hrát Civilizaci a programovat, já pěkně pracovat na notebooku na gauči. Dokud budeme mít co jíst, jsme v pohodě Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: út 3. březen 2020 21:34
jirkacv napsal:
KB je v tomhle napres, uz i vyplnujeme moznosti home officu pro pandemicky plan Mr. Green

Ja se ted jen rozhoduju jestli se necham uveznit v Anglii nebo v cechach Laughing
V TM už se jede především homeoffice. Ruší se i schůzky s dodaveteli v prostorách firmy Mr. Green Je seznam zakázaných zemí pro služebky. Jakmile se odněkud ze zahraničí vracíš, téměř jistě vyfasuješ 14 dní homeofficu natvrdo Mr. Green Už minulý týden to tam vypadalo jako po Carmageddonu Slinták Dneska se dokonce dělala company-wide zkouška VPN, aby byla jistota, že až všichni budou doma, tak to nespadne Mr. Green

Být tebou, volím Česko. Zdravotnictví v Anglii podle toho, co jsem o něm slyšel, není žádná sláva. Přes moře se pak blbě zdrhá někam jinam... Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9097
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: st 4. březen 2020 00:07
Elephant napsal:
Být tebou, volím Česko. Zdravotnictví v Anglii podle toho, co jsem o něm slyšel, není žádná sláva. Přes moře se pak blbě zdrhá někam jinam... Laughing

Nezkoušel jsem, ale mám známého z lékařské fakulty a ten byl po atestaci na rok na stáži v Severním Irsku a pak s lékaři bez hranic v Nigérii... Říkal, že to vyjde na stejno bordel a obrovské podfinancování, CT nebo MRI jsou sci-fi technologie co znají jen ze Star Treku atd., že máme být rádi za naše zdravotnictví... Very Happy Četl jsem o tom pak i článek od nějaké slečny, co takhle taky byla v Anglii, a ta říkala v podstatě to samé...
Ale co já vím, třeba už nalili ty peníze co vydělali na Brexitu do toho healthcare systému, jak sliboval Boris Johnson a Nigel Farange... Very Happy
Zasláno: st 4. březen 2020 00:10
Makavelina napsal:
Mě z toho nejvíc šokuje že se 40 harantama jelo 20 učitelů! My jsme snad na základce ani 20 učitelů dohromady neměli, na lyžák s náma jel třídní a jeho kámoš Mr. Green

To víš, moderní dětičky s moderní výchovou... potřebují na vše asistenta... Very Happy

Makavelina napsal:
Tak ty bys snad chtěl zombie apokalypsu v kanceláři? Very Happy

a brokovnici a palici na rozbíjení hlav máš připravenou? Think

///
a ještě vtip na závěr:
Tak Česká republika hlásí první potvrzenou oběť koronaviru. Je jí 72 letý Radim K. z Prahy. Byl umlácen v boji o konzervu!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 10 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna