Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2020 22:20
Obrázek
Zasláno: čt 29. říjen 2020 09:07
Obrázek
Verze zadarmo Mr. Green
Zasláno: pá 30. říjen 2020 17:30
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/vtipalek-vencil-po-21-hodine-na-budejovickem-namesti-plysoveho-psa-40340836

České Budějovice? To byl určitě Moucha!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 31. říjen 2020 00:18
Stejně je smutné, že evropští hygienci/epidemiologové se neumí s pandemií vyrovnat. Ono už bohatě stačily ze začátku ty postoje, že stačí "se jen sledovat" a že významná je "cestovatelská anamnéza spojená s návštěvou Itálie a Číny". V létě ignorovali dohledávání kontaktů. Chytrá karanténa je hloupější jak naivní blondýna. Používám lokační údaje z BTSek a z nich vytvořené heatmapy. Dohledávat např. konkrétní spoje, kterými lidé jeli, bylo moc práce. A to neříkám v současné době, ale v červenci, srpnu, kdy na to měli čas.

Přitom nejen v Číně se s tím celkem efektivně vypořádali - Tchajwan, Singapur, Vietnam, Grónsko, Austrálie nebo Zéland. A ne všechny z těchto států jsou diktatury v moci jedné Strany...
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 31. říjen 2020 12:39
Já dnes po pár měsících přiletěl zpět do Best in Covid landu. Na letišti se už ani neptali odkud letím, Passenger locator form nechtěli, jen mě odmavnul pro kufry Mr. Green nějaké divné to tu je Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 31. říjen 2020 12:55
Pak to tady má nějak fungovat... 😂 👿
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 31. říjen 2020 17:59
No asi jsem odjel tak akorát, UK utekly nějaké dokumenty, že od pondělka bude lockdown I tam.. no jsem zvedavej, na Vánoce mám jet zpátky :/ tak snad to pujde. O zavírání hranic se jako nemluví, ale stejně. Bojím bojím
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 31. říjen 2020 18:01
Neboj, u nás bude taky. Za dva týdny, po pěti tiskovkách čili taky v pondělí Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 31. říjen 2020 21:33
Už to tam máš Mr. Green
Britská vláda zavede kvůli zhoršující se epidemické situaci uzávěru v celé Anglii. Od čtvrtka 5. listopadu budou smět lidé vycházet ven jen v nutných případech a musí omezit společenské kontakty. Fungovat budou pouze nezbytné služby, zavřeno musí mít restaurace a bary. Školy však zůstanou otevřené. Opatření budou platit do začátku prosince.
Zasláno: so 7. listopad 2020 00:13
Divím se, že místo mikročipů dávno nepřišli s tím, že s tou štětkou do noci dostanete právě ten uměle vyrobený COVID a že ho jinak ani chytit nemůžete. Čip poznáte, ale bojovat s konspirační teorií, že vata je napuštěná mikroskopickým virem, by šlo o dost hůř...
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 61 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna