Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Levná auta (~200 000,-Kč)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Jaké pořídit auto kolem 200 000 Kč?

Hlasování není časově omezeno.
Rozumně ojeté auto střední třídy:
89% 89% [ 17 ]
Levnější verzi auta nižší třídy s bez výbavy, se slabým motorem:
0% 0% [ 0 ]
Minivůz s rozumnou bezpečnostní výbavou a odpovídajícím motorem:
10% 10% [ 2 ]
Celkem hlasů : 19 / Hlasujících: 19
spike (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 39
Bydliště: Volyně
10 625,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 16:23
Auta vyšší třídy ssebou nesou větší komfort a vyšší stupeň zabezpečení (deformační zóny, airbagatp.), proto si radši koupím takovéhle auto než jak je napsáno výše "nákupní tašku", ikdyž za stejnou cenu.
O dálnicích bych ani nemluvil, tam jsou pořád 2 pruhy. Ale když taková taška jede za pomalým kamionem na normální cestě, nepředjede a nepředjede. Já šlápnu na plyn a jsem před ním, takže nebrzdím ostatní.
. . . Morituri te salutant . . . -> Jdoucí na smrt tě zdraví <-
Když mi něco chcete, napište přes ICQ

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 22:20
2 mina: když nemám finance na vhodný nový auto, tak si nový nekoupím.
Lidi se snaží ve slabých autech předjíždět do kopce kamiony, nebo když si na to netroufnou, tak za nimi dělají kolony, které nejdou předjet. Je to zase jak na začátku 90. let, kdy všude jezdily starý Š100 a Trabanty.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 10:04
Ono je to taky spíš marketigovej tah dáme do toho motor z trabanta a budem to prodávat o 20 000kč levněji než obyč. verzi.
Jasný-nemám prachy-nekupuju nový a budu dál jezdit ve vé škodě 105 která je na pokraji rozkladu.
Tady je možná i důvod proč jsou nejprodávanější auta kolem 100 000kč to se ještě vcelku dá „nějak“ našetřit.
Ale s těma slabýma autama máš pravdu-taky jsem si toho všiml a bylo mi z toho dost nepřijemně protože jsem v podstatě začátečník a předjíždění nemám zrovna v lásce.[/b]
on les aura!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 10:27
Já to ani tak nevyčítám těm lidem, co si to koupí, ale spíš Škodovce, že takovej podraz na lidi vůbec vyrabí a ještě lidi masíruje reklamou, že 1,2HTP je moderní silný motor, pak prodejce zájemce sveze po parkovišti, kde na první tři kvalty auto "hezky jede" a člověk zvyklej na starou 105ku nadšeně koupí.
Začalo to Oktávkou 1,4 55kW a pokračuje to dál. Dělá tohle snad ještě nějaká jiná slušná automobilka?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 17:20
Hele ta oktávka s 1,4kou nemůže jet, dyť felda stímhle motorem má poměrně co dělat. Jak říkám nejelsem vní tak nevím ale podle všeho to bude při předjíždění docela hazard.jakej je vůbec cenovej rozdíl mezi fáb.1,2 a s normálním motorem? asi moc ne že? Cool
on les aura!

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 18:30
romulus napsal:
Já to ani tak nevyčítám těm lidem, co si to koupí, ale spíš Škodovce, že takovej podraz na lidi vůbec vyrabí a ještě lidi masíruje reklamou, že 1,2HTP je moderní silný motor, pak prodejce zájemce sveze po parkovišti, kde na první tři kvalty auto "hezky jede" a člověk zvyklej na starou 105ku nadšeně koupí.
Začalo to Oktávkou 1,4 55kW a pokračuje to dál. Dělá tohle snad ještě nějaká jiná slušná automobilka?


To je zlata pravda, kdyz si projedete katalogy zahranicnich automobilek tak takovyhle nestastny "cenovy bomby" tam nenajdete... Projizdel jsem si tuhle ceniky Oktavie a neveril jsem tomu ze tam chteji cpat 1.4 To je proste na nic. Stejne tak jako Fabie a HTP - Kdyz Fabka zacinala tak jsem se tesil ze tam budou konecne poradny motory uz v zakladu a on skutek utek... 1.2 HTP je tragedie. Kdyz je auto poradne nalozeno a plne obsazeno tak to jede opravdu jen z kopce...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 19:41
Svokor ma Fabiu 1.4 a ide pomerne celkom slusne...aj ked Skodovka je len Skodovka Rolling Eyes

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 21:43
Vy jste tu nejaky zavodnici Wink pral bych Vam vzestup jako jsem mel ja
Š 100 motor 120 presunovaci(ne maximalni)rychlost-okresky 90 dalnice 130
Š 105 ___________________________________________90 _______ 130
Š Forman_________________________________________100 ______ 140
Š felicia kombi 1,3 MPi ______________________________100 ______ 150
je sice pravda,ze spotrebu jsem mel vzdy spis vyssi,ale v ramci danych financnich podminek jsem si na vykon auta nikdy nemohl stezovat.Jasne,ze do kopce to tolik nejede,kdyz je clovek nalozen,ale zas to neni takova tragedie..kdo se coura se stovarnou??Dedys v cepici a ten by se coural i baworakem.
Ale k tematu-pred 2 mesici jsem stal pred rozhodnutim co ojeteho poridit-jestli relativne novejsi(r.v.2002) Fabii v zakladu,nebo neco starsiho v lepsi vybave..vyhralo pohodli a prostor...a Renault Megane 1.9 DTi r.v. 1999 se 130 tis. km najetymi
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 21:52
jardas: nevím jak ostatní, ale já to neberu jako závodění. Nezáleží mi na tom kolik auto jede, ale za jak dlouho zrychlí třeba z 60 na 100. Stačí pár vteřin rozdílu, který rozhodují o tom, jestli ten kamion stihneš předjet, nebo ne a budeš se za ním táhnout 10km.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 22:07
kdyz ono i tohle dost zalezi na technice jizdy...ale souhlasim s TEbou,ze je dobry mit jeste vykonovou rezervu.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna