Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Likvidace MegaUpload.com

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Byl v pořádku zátah na MegaUpload.com?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, byli to překupníci s nelegálními soubory:
12% 12% [ 1 ]
Ne, měli jen promazat nelegální soubory:
37% 37% [ 3 ]
Ne, autoři se s nimi měli dohodnout na provizích:
50% 50% [ 4 ]
Netuším:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Likvidace MegaUpload.com

Zasláno: so 21. leden 2012 13:23
vCo si myslíte o zlikvidování serveru a provozovatelů MegaUpload.com?

Když se podívám třeba na http://auto.idnes.cz/sefovi-megauploadu-zabavili-auta-za-miliony-mame-jejich-fotky-p6p-/automoto.aspx?c=A120120_174347_automoto_fdv, tak podle mě každý musí vidět, že lidi za hudbu a filmy platit ochotní jsou. To že platí jen za službu (uložení a stažení) soukromým osobám, je hlavně chyba držitelům autorských práv. Tyhle zisky mohly být jejich, kdyby se pořád nedrželi toho, že autorská díla můžou distribuavat jen velká vydavatelství s neuměrnými náklady na distribuci.

To že všechno (hlavně starší věci) se legálně koupit nedá, ani kdybych se rozkrájel, o tom je škoda mluvit.

Nastává čas hledat nové cesty, jak se dostat k multimediím?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 14:45
Ono ani současné věci mnohdy nejsou legálně k sehnání. Tak třeba na CD Johna5 jsem čekal víc jak měsíc. Když jsem si chtěl koupit v obchodě CD Dark Gmballe, tak bych musel čekat taky měsíc. Je to tuzemská kapela, takže netuším co by na tom trvalo tak dlouho. Takže jsem to pak vyřešil tak, že jsem si to objednal rovnou od kapely na jejich stránkách. Došlo to druhý den pečlivě zabalený, plno samolepek a ještě mi po mejlu děkovali.
Ale třeba takovou sběratelskou gramofonou desku asi sotva na netu stáhnete Very Happy
Další problémy jsou s originálníma hrama. Myslím, že Jenda tu už něco nadhodil s jakousi strategií.

Takže se vůbec nedivím, že lidi se spíš obrací na tyhle servery. Je to rychlejší, levnější a mnohdy použitelnější.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 14:51
Sad
Zrovna Megauploadu je hodně velké škoda - skoro nikdy nic nemazal a uploady tam zůstávaly několik let, i když to nikdo nestahoval - a na všech ostatních serverech to bylo už dávno smazaný.. Navíc pro free uživatele skoro žádný omezení na stahování jednoho souboru denně, nebo hodinovýho čekání na další soubor... a i rychlost byla pro free uživatele velice dobrá..

Taky jsem nad tím skoro zaplakal - to obrovské množství hudby, co je teď ztraceno... Na Megauploadu bylo strašně moc věcí, co se prostě nedají jinak sehnat - třeba hudba - ať jste fanouškem britské nezávislé scény, českého porevolučního punku, psychobilly z Chile nebo třeba hledáte metal z Papui nové Guinei, tak prostě nemáte možnost to legálně koupit...

navíc Megaupload prý připravoval službu, kde by umělcům co by tam svou hudbu sami nahráli platili nějaké peníze...

No a dál taky co uživatelé, co tam měli legální data? Svoje fotky z dovolené, svoje videa, svoje programy...

Docela by mě zajímalo jak mají právně ošetřený, že Megaupload není ani americká firma ale sídlí v Honkongu (a tamní zákony neporušuje) a lidi kolem něj byli pozatýkáni po celém světě (na Novým Zélandu atd.)... To mě jako američani můžou zatknout, že porušuji jejich zákony, i když jsem nikdy v USA nebyl?

Mno a k majetku majitelů? Myslím, že to není nijak extra moc, když se podíváte, co rýžují mafiánské firmy typu RIAA, BSA, OSA a podobné, které balancují na hraně zákona, přesto jsou zákonem chráněné, tak zjistíte, že na tom vydělávají ještě mnohem víc... Nebo třeba Microsoft, jedna z nejbohatších firem na světě, ten se taky nechová zrovna morálně, když třeba vybírá výpalné za Android a spoustu jiných věcí, co nevyrobil...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 15:16
Megaupload byla fajn služba, člověk tam opravdu našel i x let starý uploady. Myslím, že je to pošéfovaný nějakýma nahrávácíma (konkrétníma) společnostma. Viz ta budoucí služba legálního nahrávání hudby přímo umělcema, to se nahrávacím společnostem nemohlo líbit. Navíc spolupracovali a pokud někdo nahlásil zneužití, soubor smazali.

Takový distribuční systém třeba itunes je fajn, ale stáhnout jednu písničku v aac a ještě s ochranou? S tím ať jdou do pryč. To jsem radši vlítnul na megaupload a vzal si to odtamud v mp3 a bez ochrany. Navíc některý raritní věci, co nejsou na amazonu a itunes, to člověk těžko sežene někde jinde legálně.

Američani si poslední dobou s*rou do bot čím dál víc. Celá ta kauza kolem SOPA, teď megaupload, to zavání průšvihem. Not Talking

V anketě mi chybí možnost "Ne, majitel nenese zodpovědnost za nahrané soubory."
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 16:24
2 LivArt: oni ale prý moc nespolupracovali na mazání souborů ani po nahlášení držiteli autorských práv, takže tím si trošku zkazili obhajobu, že za svoje uživatele nemůžou.

Ale jak už tu padlo - právě záměr spolupracovat s autory možná vyburcoval nahrávací společnosti a autorské svazy k rychlejší aktivitě. V americe se rozjelo plno peticí, které mají oslovovat přímo konkrétní kongresmany, aby se neřídili jen lobbingem, ale hleděli si i svých voličů, kteří s těmito postupy nesouhlasí. Řekl bych, že nikdy nebyl odpor k autorským zákonům tak velký, jako teď, přitom pořád to je jen o mezičlánku (nahrávací společnosti). Autoři jsou spíš na straně uvolnění těchto zákonů (samo, že až na vyjímky).
Zasláno: so 21. leden 2012 16:33
Tak jedna bitva zatím dopadla dobře. Senátoři se o voliče opravdu bojí.

http://technet.idnes.cz/zakonodarci-v-usa-nebudou-zatim-resit-kontroverzni-protipiratsky-zakon-1lk-/sw_internet.aspx?c=A120120_180738_sw_internet_vse
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 18:22
Ja si myslim, ze skoro ukazkove, jak by to melo byt, to vypada na Supraphonline. Plno zpusobu zaplaceni, jednoduchy, moznost koupit Flac pro radoby audiofily, zadny DRM...
Akorat je to proste jen to, co vydal Supraphon.
Nevim, jak dosli k tomu, žen se jim vic vyplati zalovat megaupload, nez udelat takovej shop.

Kazdopadne ja si vcera zaplatil czshare, nez mi na druhy simce zas propadne kredit, tak doufam, ze neni dalsi na rade.

Co jsem cetl v diskusich, tak ti, co si zaplatili ten tarif na MU za 4000 nebyli moc radi.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 21. leden 2012 23:17
No všechno to vlastně začalo tímhle songem... Mafiánské organizace jej několikrát nahlásily, že porušuje jejich práva a několikrát jej nechaly smazat. Když na ně Megaupload podal žalobu, tak jej zlikvidovali...

Youtube Video
Přehrát video na YouTube
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 22. leden 2012 00:52
STOP SOPA, STOP PIPA Not Talking
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 22. leden 2012 12:05
Já se spíš hrozím toho, co přijde potom, až kongres protlačí PIPu a SOPu, nebo co projde ACTA... To Anonymous se stáhnou, nebo začnou dělat DNS útoky, hackovat www, klást bomby před ambasády či co...?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 22. leden 2012 15:01
A co teprv, až projde zákon o vysokých školách. To teprve začnou dělat všichni studenti sebevražedné útoky.. Very Happy Někdy se mi zdá, že Elephant utekl z diskuze na Novinkách.cz Very Happy

Proboha, je to poklidný protest - spousta lidí začne v jednu chvíli přistupovat na stránku a tím ji přehltí a zablokuje ostatním uživatelům - to je naprosto stejné, jako když lidi vyjdou na ulici a zablokují silnici. Pokud demokracie začíná selhávat, tak je to naprosto normální. Přece si nenecháme srát na hlavu, ne? Nebo ty jsi v roce 1989 kladl bomby před sovětskou ambasádu?

V tomto případě jsou v pozici teroristů vlády a mafiánské organizace, které chtějí zavádět cenzuru na celém světě...

Počkej až projde ACTA, PIPA, SOPA a podobný a na hranicích ti zničí notebook, protože měli podezření že převážíš jednu písničku a budou ti kvůli tomu dávat anální sondy... Počkej, až ti dají pokutu miliardu dolarů za to, že jsi měl v počítači písničku, od které nemáš doklad, že je koupená... Počkej, až někomu budeš nepohodlný a takhle se tě zbaví...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 22. leden 2012 15:29
pipo, teď děláš to samé, co jsem udělal v příspěvku já - zveličuješ a ironizuješ.

Já se ptám jen, co jádro hnutí Anonymous bude dělat, pokud ddos útoky stačit nebudou a tyto právní regule, s kterými mimochodem nesouhlasím, projdou... Co budou potom dělat? Shazovat internetové servery, šířit viry, DNS útoky na samotné routery internetu, nebo se přesunou do fyzického světa? Nebo rezignují?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 22. leden 2012 16:23
Do fyzického světa asi těžko - proč by vylézali ven do fyzického světa, kde by si je mohla podat policie s obušky, když takhle je v jejich anonymitě síla... Co budou dělat dál? No, konečné řešení je daleko prozaičtější - spustí si vlastní internet 2, který nebude cenzurován vládami a korporacemi.
např:
http://www.itbiz.cz/clanky/hackerska-komunita-hodla-vybudovat-satelitni-sit-ktera-by-umoznila-necenzurovany-internet

Hlavním problémem ale je kde na to vzít peníze.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 01:54
Filesonic.com přestal poskytovat sdílení souborů, aby nedopadl jako MU. Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 08:05
no, na warforu už to řeší nějakou dobu... prej přestali vyplácet a začali ve velkém promazávat soubory...mají strach... Myslím, že kauza Megauploadu měla působit hlavně jako ukázka síly a vzkaz, že tohle může potkat každý server, kde je byť jen jeden nelegální soubor...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 10:41
No, Napster taky strašil, The Pirate Bay taky strašila. MegaUpload hlavně vyburcoval k tomu, že nejen malé "garážové" servery, ale i velké firmy se začínají bát o svůj byznys. MegaUpload skončil, protože byl největší. Až bude největší YouTube, tak ho nechají být? Pokud budou moct, vypnou i ten.
Myslím si, že šéfové MegaUploadu vyváznou celkem v pohodě. Opravdu šlo jenom o zastrašování. Je to opravdu taková malá internetová válka a jsem zvědavý, kdo ji vyhraje. Síly jsou podle mě dost vyrovnané.

EDIT: obstavení účtů MegaUploadu, aby Kim Schmitz neměl na pořádné právníky je neskutečná lumpárna. Z hlediska presumpce neviny nemají právo tvrdit, že jde o peníze z trestné činnosti. Ale právo už dávno neznamená spravedlnost.
Zasláno: po 23. leden 2012 19:41
Ještě k tomu dodám odkaz na krásně napsaný článek. Je to fakt mazec, co si můžou američani dovolit. d'oh!

http://www.cnews.cz/megaupload-zasah-americkych-uradu-je-principialne-neakceptovatelny
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 19:43
Další, kdo se nechal zastrašit, je filesonic a uploaded.to.
http://www.root.cz/zpravicky/filesonic-konci-s-verejnym-sdilenim/
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 19:45
LivArt: háhá, já to psal asi 10 hodin před rootem Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 19:54
Tak web ČPU je mimo provoz (cpufilm.cz). To se nám to i v našich luzích a hájích hezky rozjíždí...
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 20:03
Jo, ČPU má web, na kterej leze asi tak 5 návštěvníků denně a teď někdo nahlásil, že na něj bude v 18.00 DDoS útok. Tak jim ten web spadnul, protože se všichni šli podívat, jestli funguje. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 23. leden 2012 20:04.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 20:03
ČPU je ale na údajný útok připravena. Viz tisková zpráva.


Praha, 23.1.2012: Česká protipirátská unie zaznamenala pokusy o přetížení webové stránkywww.cpufilm.cz již v neděli odpoledne a je si vědoma i útoku ohlášeného na dnešní den od 18:00. Přijali jsme proto běžná bezpečnostní opatření, nicméně prioritní pro nás zůstává naše běžná činnost, tj. mimo jiné vyhledávání a mazání nelegálních kopií filmů na internetu a shromažďování důkazů proti pachatelům trestných činů, kterou ohlášený útok, ať již bude či nebude úspěšný, nijak neomezí. Návštěvnost webových stránek ČPU se, pravděpodobně díky ohlášenému útoku, zmnohonásobila, za což návštěvníkům děkujeme. V případě krátkodobého výpadku dostupnosti, ke kterému může dojít, se návštěvníkům našich stránek omlouváme.

Oživeno 18.25: Útok se povedl, web ČPÚ je nedostupný.
Zasláno: po 23. leden 2012 20:05
2 jenda: taky jsem se šel podívat a první, co mě napadlo, bylo, že vlastně k útoku svým jedním přístupem taky přispívám... Magor
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 20:24
Tak nejen Filesonic se zalekl...
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/256987-servery-pro-sdileni-videi-ze-strachu-hromadne-mazou-autorsky-chranena-dila.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 20:25
Na živě se snaží dát do kupy, jak na to reagujou filehostingy.
http://www.zive.cz/clanky/internet-po-megaupload-kdo-se-boji-ten-se-cini/sc-3-a-162044/default.aspx
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 21:42
Omezuje a maže skoro každej Sick
Takže se vrátíme k době, kdy veškerý obsah, který připadal někomu jako obsah porušující zákon, bude jmenovat úplně jinak. Not Talking Pamatuju si, že moje první stažený album se jmenovalo Plastova-okna.rar Mr. Green
Zasláno: út 24. leden 2012 16:54
FileSonic a FileServe zablokovali veřejné sdílení souborů Not Talking
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 24. leden 2012 16:58
Právě proto jsem začal operaci #OpFinishDload Mr. Green Při které prochází záložky, kde mám uložen= zajímavé věci na pozdější skouknutí...
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 24. leden 2012 21:09
Dneska v Hydeparku je téma Anonymous a todle všecko kolem... Wink

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyde-park/212411058080124/
Zasláno: čt 26. leden 2012 15:48
Tak ACTA už je našima podepsaná. A četl jsem, že Anonymové DDoSujou web evropskýho parlamentu: překryjeme jim na hodinku nástěnku, to jim ukáže!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 26. leden 2012 16:40
Jenda: nějakej odkaz by nebyl??

EDIT: tady. Je mi z toho na blití Sick
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 26. leden 2012 18:52
WTF? To to jako potají podepsali a nikoho se ani nezeptali? Rolling Eyes Hnus.. Zvracím
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. leden 2012 19:24
Ještě se to musí schválit v parlamentu a něco takovýho. Piráti o tom psali na FB, že budou pořádat petice, bombardovat poslance atd.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 30. leden 2012 01:00
mna netrápia tieto servery čo padli , takmer vôbec nič nestahujem a ked aj hej nieje to film ale skor nejaky programček alebo driery do nejakeho stroja .D , popr. nezohnatelne servisne manualy na niektore stroje Very Happy

konec a basta megaupload gangsta Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 10. únor 2012 20:24

(Otevřít a přehrát na YouTube)

Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. únor 2012 00:51
Anonymous profíci Mr. Green Mr. Green (viz chat vpravo)

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 13. únor 2012 00:56
Je vidět, že si nějací slovenští puberťáci nasadili masku a hrají si na hekry Mr. Green A porušili první pravidlo - když to neumíš, tak to nehraj Obrázek
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 13. únor 2012 08:20
to by mě zajímalo, na co na DDoS potřebují 35 serverů... takhle DDoS vůbec nefunguje... jenom, jestli to není fake... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 13. únor 2012 17:29
Můžeš ddosovat ze serveru, pak je těžší tě najít. Ale toto je fail Mr. Green A fake k tomu
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. únor 2012 18:12
Tak když už jsem to tu oživil, tak bych mohl nahodit info, že Fileserve už zase jede. Nevím jak dlouho, ale včera jsem na něj omylem zkopíroval odkaz a JDownloader ukázal, že je online, a tak jsem na to přišel Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna