Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Makavelina

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Další  Poslední
Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 14:00
otesánek napsal:
Na chvíli sem si změnil avatar tak si vyber


Shocked Shocked Teď jsem v prdeli.... teď nepoznám ani vlastního taťku.... Shocked Shocked
Hey, hey apple!

Obrázek

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 14:10
Tak sem si ten namalovanej obličej zase umyl. Maky co ty a líčidla. Používáš nebo to nepotřebuješ jako správnej chlap. Já bych používal Indulonu na pleš ale ještě jí nemám (tu pleš). Házel bych poženskejch prasátka Mr. Green
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 14:16
otesánek napsal:
Tak sem si ten namalovanej obličej zase umyl. Maky co ty a líčidla. Používáš nebo to nepotřebuješ jako správnej chlap. Já bych používal Indulonu na pleš ale ještě jí nemám (tu pleš). Házel bych poženskejch prasátka Mr. Green


No už jsi to konečně zase ty Razz Já a líčidla? No asi jako každá holka něco v tý koupelně mám, ale příliš se v tom nevyžívám, napatlám si na očička řasenku abych měla natočené a dlouhé řasy až do Liberce Mr. Green Mr. Green ale maximálně do práce (tam jsem ve styku ze zákazníkama a vidět po ránu nějakou obludku by asi nikoho nepřivábilo), jinak na to dlabu, nebaví mě to..manžel už si zvykl Mr. Green Mr. Green a nikdo jinej mě po ránu nevídá, tak je to v pohodě... Mr. Green Nojo, někdo hází očkem, někdo prasátka Smile Lepší je prej ale pronto proti prachu, to vyleští a nablejská bez škrábanců Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 16:43
Makavelina napsal:
otesánek napsal:
Tak sem si ten namalovanej obličej zase umyl. Maky co ty a líčidla. Používáš nebo to nepotřebuješ jako správnej chlap. Já bych používal Indulonu na pleš ale ještě jí nemám (tu pleš). Házel bych poženskejch prasátka Mr. Green


No už jsi to konečně zase ty Razz Já a líčidla? No asi jako každá holka něco v tý koupelně mám, ale příliš se v tom nevyžívám, napatlám si na očička řasenku abych měla natočené a dlouhé řasy až do Liberce Mr. Green Mr. Green ale maximálně do práce (tam jsem ve styku ze zákazníkama a vidět po ránu nějakou obludku by asi nikoho nepřivábilo), jinak na to dlabu, nebaví mě to..manžel už si zvykl Mr. Green Mr. Green a nikdo jinej mě po ránu nevídá, tak je to v pohodě... Mr. Green Nojo, někdo hází očkem, někdo prasátka Smile Lepší je prej ale pronto proti prachu, to vyleští a nablejská bez škrábanců Mr. Green


Na pouzivani licidel a zvlast vonafek by se mel vztahovat nejaky zakon, je hnus kdyz de clovek po ulici a pred nim tri zensky za kteryma se tanhou kondenzacni cary jako za letadlem. Zase lepsi rano videt obludu nez nekoho, kdo v koupelne rozbil tu vobrovskou lahev s kolinskou vodickou.

Pronto proti prachu neni pro chlapa to prave, vyvolalo by to takovou zari ze by si ho v noci pletli s patnikem a blechy by se nemohly udrzet a padaly by mu do kafe Cool
One world, one soul.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 17:22
koscik napsal:


Na pouzivani licidel a zvlast vonafek by se mel vztahovat nejaky zakon, je hnus kdyz de clovek po ulici a pred nim tri zensky za kteryma se tanhou kondenzacni cary jako za letadlem. Zase lepsi rano videt obludu nez nekoho, kdo v koupelne rozbil tu vobrovskou lahev s kolinskou vodickou.

Pronto proti prachu neni pro chlapa to prave, vyvolalo by to takovou zari ze by si ho v noci pletli s patnikem a blechy by se nemohly udrzet a padaly by mu do kafe Cool


No tak to s tebou musím naprosto souhlasit. Ráno když jezdím vlakem do práce, kterej je úplně narvanej, mám co dělat abych nevrhla, protože po ránu tam nastoupěj babky, nejlépe důchodkyně napatlané asi Živými květy (pamatujete si to někdy, měla to moje babička když jsem byla malá, taková flaštička s "voňavkou" a v tom byly naložený kytky), to ti je puch!!! A vůbec nemluvím o tom, že jsou zmalovaný jak plakát na šibřinky, přitom makaj ve fabrice kde můžou zaujmout akorát tak ožralýho vrátnýho, to samý ty dnešní patnáctky, já mám ve dvaceti problém když si chci koupit cigára (skoro pokaždé musím ukazovat občanku) a tyhlety mladý dámy vypadají jako štětky s prominutím, zmaaalovanýýýý, to je děs.. Ono je lepší vědět dopředu do čeho jdeš, abys pak neměl nějaký trauma až se to omeje... Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Luke (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 76
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 22:21
koscik napsal:

Na pouzivani licidel a zvlast vonafek by se mel vztahovat nejaky zakon, je hnus kdyz de clovek po ulici a pred nim tri zensky za kteryma se tanhou kondenzacni cary jako za letadlem. Zase lepsi rano videt obludu nez nekoho, kdo v koupelne rozbil tu vobrovskou lahev s kolinskou vodickou.


Ale vis co je jeste horsi? Kdyz takhle navonenej je chlap, to se mi chce blejt jeste vic. fuj Silence

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 22:50
No ale zas na druhou stranu je taky nechutný když je cítit to „pižmo“ a upocený hadry to je skoro to samý jak převoněný... zjistil jsem jednu věc: ty co se malujou úplně hafo (malujou si obličej na xicht) sou bez líčení hnusný že bych si o ně neopřel ani kolo Very Happy
Co mě taky znechucuje sou zamalovaný beďáry, dyť je to kolikrát k zblití a mnohem výraznější. Co na to náš dámský poraděnko Question Mr. Green
on les aura!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: CO SE MUZE STAT KDYZ UMEJETE SVOJI PRITELKYNI...

Zasláno: po 5. září 2005 22:50
otesánek napsal:
Mark Pawl napsal:

Tam ona nesmí Smile

Psát o čtení sem nic neslyšel Not Talking a pokud ano sem totálně hluchej Whistle

Aha, tak to koukám že jsem nějakej přísnej já Think Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 07:04
mina napsal:
No ale zas na druhou stranu je taky nechutný když je cítit to „pižmo“ a upocený hadry to je skoro to samý jak převoněný... zjistil jsem jednu věc: ty co se malujou úplně hafo (malujou si obličej na xicht) sou bez líčení hnusný že bych si o ně neopřel ani kolo Very Happy
Co mě taky znechucuje sou zamalovaný beďáry, dyť je to kolikrát k zblití a mnohem výraznější. Co na to náš dámský poraděnko Question Mr. Green


Jojo, oblicej na xicht, presne tak tomu rikam taky Mr. Green No, mam sousedku a ta nevyleze bez makeupu ani ven s odpadkama, a to ani vecer. Pritom je hnusna sama o sobe a kdyz se jeste napatla....ja bejt chlap tak bych nikdy nebalila babu treba na koupalisti, teda ty co se nekoupou, ty se bojej aby se jim nesmazaly ty sileny vrstvy z xichtu, ty co plavou a jeste se potapej a nevadi jim bahno mezi zubama, to jsou podle me holky v pohode ktery jsou se sebou spokojeny a nemaj potrebu na sebe matlat tuny licidel. A zamalovany bedary? Tak to je fakt hnus, je to jeste vic videt nez kdyby ji svitil uprostred cela. Not Talking

Re: CO SE MUZE STAT KDYZ UMEJETE SVOJI PRITELKYNI...

Zasláno: út 6. září 2005 07:08
Mark Pawl napsal:

Aha, tak to koukám že jsem nějakej přísnej já Think Mr. Green


Tak nebud, Wink sak ja vim co muzu a co ne Hand Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 4 z 50




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna