Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mladiství a kouření

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: ne 20. listopad 2005 13:08
Až za pár let začneš kašlat krev, tak si možná vzpomeneš...
Každé páté úmrtí je následek kouření cigaret.
Srovnání cigarety a trávy vychází asi jako srovnání kysleliny sírové a mléka. Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 20. listopad 2005 13:14
hanni napsal:

100x radsej si zapalim 10 cigariet denne,ako by som si prilezitostne zapalil travu....sorry,ale v tomto s Tebou absolutne nesuhlasim...

To,co si pisal dalej,je vec vkusu a Tvoj nazor...dost extremny.


Já s tebou taky nemůžu souhlasit.Těch 10 cigaret denně je rozhodně mnohem nebezpečnější než 1-2 jointy za měsíc.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 20. listopad 2005 17:05
2 Quab: Ono mlíko je v podstatě slušnej jed. Člověk, stejně jako všichni ostatní savci, dokážou bez úhony přijímat mlíko jen po dobu kojení. Díky vývoji a přirozenému hormonálnímu působení lidské tělo přestává vytvářet jisté enzymy, které jsou potřebné k trávení mlíka.
Tvrzení, že je tráva méně škodlivá pro zdraví, než cigarety, je taky dost zavádějící. Viz například články (první a druhý) na Oslu.cz. Tím ovšem nechci nikomu brát právo na sebeurčení. Osobně jsem pro legalizaci marihuany a kupodivu například zákazu kouření čehokoliv Wink na veřejnosti.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 21. listopad 2005 23:23
ano ano, každý by si měl kouřit (cokoli) v soukromí. Zákaz na veřejnosti není vůbec špatná idea
Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 16:13
quab napsal:
Až za pár let začneš kašlat krev, tak si možná vzpomeneš...
Každé páté úmrtí je následek kouření cigaret.
Srovnání cigarety a trávy vychází asi jako srovnání kysleliny sírové a mléka. Mr. Green


Az taky fajciar nie som,aby som za par rokov kaslal krv,toho sa nebojim....

A to Tvoje zrovnanie nakoniec.......trochu studuj nieco o drogach a potom to skus napisat este raz Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 22. listopad 2005 16:56
Tady se musim připojit k Hannimu .. Kdybys kouřil rok pár cigaret denně a přestal, tak to na tobě nenchá až takové drastické následky, ale bav se tak, jak ses bavil s kamarádem před rokem, který celou tu dobu dal pár jointíků denně ...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 23. listopad 2005 21:31
Taky sem neřek že několik jointíků denně! To určitě ne, v tom případě je to už opravdu droga, a člověk je pak po delší době fakt troska
To se musí s Mírou!
Obrázek

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 19:30
Nejvíc mě ovšem štve ta protikuřácká propaganda, co je teď na každé krabičce a kuřáky provází na každým kroku ....Nekouřím sice tak 1/4roku, ale fakt nevím o co těm imbecilům jde. Kdo chce kouřit ať si kouří. Stejně ho nezastaví takováhle přiblblá kampaň.Nezávidím prodejcům tabáku, nezávidím kuřákům a plně s nimi soucítím......

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 19:45
Baros napsal:
....Nezávidím prodejcům tabáku, nezávidím kuřákům a plně s nimi soucítím......


Rika se"Poturčenec horší turka", ale Ty jsi asi vyjimka a Tva slova mne velice mila prekvapila..diky Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 19:45
Teď můj názor jo? Smile Mám zásady které nepřekročím a jsem na to hrdý. Nekouřím a kouřit nebudu. Kuřák je u mne slaboch co se nedovede vypořádat se životem a tak si radši zapálí, aby se uklidnil (nenaštvěte se na mně za to, je to můj názor), místo aby si zacvičil, projel se na kole, zaběhal si na čerstvém vzduchu. Říkám: "Kuřte si, ale netahejte do toho ostatní, zničte si sami sebe. Kuřte si, ale počítejte s následky které pro vás, ani pro ostatní lidi, nikdy nebudou pozitivní."

O pití mám dost podobné názory, ale myslím, že napití jednou za čas, a jen trochu člověku nikdy neuškodí.

Wink
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna