Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Mobily" s operačním systémem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 28 let
794 159,- VK
Zasláno: po 29. říjen 2018 13:25
Tak jsem byl po 14 dnech zkontrolovat mámy nový telefon a Xiaomi Redmi 5 Plus dobrý. Problémy byly akorát dva:
1 - Když podrží třeba e, tak jí to nejdřív nabídne číslo a é/ě je bokem. Tak jsem ten Google Board přenastavil, aby čísla byly v extra řadě a problém vyřešen. Dance
2 - Budík hraje moc nahlas.Vždycky ho nastaví na úplně málo a když se tam vrátí, tak hlasitost vyskočí ty 3 mm od kraje. Tak jsem si našel zvonění, co používá, v Audacity jsem dal hlasitost -12 dB a výsledek nastavil jako zvonění Dance

A jinak dobrý, vydrží 4 dny na nabití, po cestě do práce to hezky svítí na cestu, jsou tam hezky veliký písmenka, a Google Fit přes hlásí splnění cílů, tak má radost, že dělá dostatek pohybu. Laughing
Zasláno: čt 21. březen 2019 13:50
Nokia 7 Plus nejspíš odesílá citlivá data číňanům
- Článek
- Reddit: https://www.reddit.com/r/Android/comments/b3oa21/owners_of_nokia_7_plus_may_have_sent_sensitive/

Tak ještě, že jsem ji loni nepořídil a místo toho mám Honor, o kterým to předpokládám od začátku. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

508 570,- VK
Zasláno: čt 21. březen 2019 19:13
Obrázek
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 135 z 135