Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nábytek, dekorace atp.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 13. leden 2008 10:25
Vyráběl jsem skříně, úložné prostory apod, když jsme neměli na nábytek. nyní taky něco málo, ale nejvíce jsem toho udělal při rekonstrukci podnájmu.
2jirkacv: Jsi machr! Applause Applause Applause Fakt dobrá práce a dobře promyšlené!! Applause Applause Applause Osmáky jsem taky kdys měli, ale tohle jsem jim neudělal.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
401 215,- VK
Zasláno: ne 13. leden 2008 13:41
diky, no byl sem na sebe pysnej Mr. Green Vsechno sme to delal v pokoji ptze nemame zadnou dilnu nebo neco, a hlavne sem takovej silne manualne nezrucnej, takze tohle je zatim muj vrcholenj vytvor Mr. Green
Zasláno: čt 31. leden 2008 23:04
taak uz delam novou klec, zatim mam hotovy dno Mr. Green
Obrázek
o vikendu bude ram snad hotovej, blby je ze vsechno delam z hlavy a musim desetkrat pro jistotu premerovat Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. leden 2011 01:33
Mám na stole v jednom místě orvanou tu povrchovou úpravu a už z toho vykukuje ta dřevotříska. Nejhorší na tom je, že to mám přímo pod rukou, protože v tom místě je myš...
Nemáte nějaký nápady, jak to opravit, abych si o to nedřel ruku?

Zatím to mám přelepený průhlednou lepící páskou, trošku to pomáhá, ale sloupává se to...

Nebo není nějakej způsob, jak na kusu toho stolu udělat podobnej povrch, jako je na podložkách pod myš? Samotný podložky nesnáším, ale bylo by fajn, kdybych myší mohl normální klouzat po stole a nedřít přitom ten povrch.
Ale aby to nebylo moc drahý. Třeba podložky pod myš 45x40 cm stojí 500, což mi přijde teda hodně moc. (Ale takhle velká podložka by mi nevadila, akorát mám rohovej stůl a moc by mi sem bez nějakýho řezání neseděla.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 1. únor 2011 23:02
to lamino se opravit nedá. buď vyměnit celou desku nebo na tu původní nalepit dýhu. obojí je dost mastné... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 1. únor 2011 23:10
nebo do toho napatlat takový nějaký svinstvo, vypadá to jak kyt na dřevo a zatřít bezbarvým lakem...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. únor 2011 00:17
to je zase časově náročnější. páč bys to musel lakovat a brousit někoikrát. a kvalitní lak tvrdne i tři dny
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 14. březen 2011 21:30
Pánové kutilové, potřeboval bych poradit, co se vám nejlépe osvědčilo, pokud jste někdy chtěli vyleštit hliník. Jako malej jsem měl takovou pastu a dycky jsem šudlil desetníky´, aby byly jako nový Smile ale už si nepamatuju co to bylo zač....

Já vím, že umíte odpovídat jen na dotazy s počítačema a mobilama, ale snad se tu někdo šikovnej najde.. Think
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 14. březen 2011 21:33
Tyjo, hele, táta něčím myslím nějaký trubky čistil, ale to asi nebyl hliník a stejně nevím čím. Jestli to byl ocet, nebo nějakej roztok kyseliny...? Smile Ale vypadalo to pak dobře Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9101
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: po 14. březen 2011 21:38
já třeba používám diamantový brusný pasty na broušení optiky (čoček, hranolů atd...) dokáže to vyleštit nejen hliník, ale jakejkoli kov, ale i rozbruškou rozřezaný šutry.. Very Happy a mám ji zadarmo, od mámy z práce.. Very Happy

když zadáš do googlu "brusná pasta", tak určitě něco najdeš... třeba i přímo brusnou pastu na hliník.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna