Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nákupní poradna

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek

283 931,- VK
Zasláno: st 21. srpen 2019 17:11
no, vzdyt to je porad ta sama situace, pouzivas propagaci na podporeni meho claimu Laughing miniUsb se nelamalo, mikroUsb se lame.. usbC se nelame (anecdotal evidence).

To je taky perla Mr. Green Konektory jsou naprosto stejne.. teda az na to ze jsou jine Mr. Green Oh VSN, jak jsi mi chybelo Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

510 740,- VK
Zasláno: st 21. srpen 2019 17:41
MicroUSB nikdy nebylo určeno na to, kam se nakonec začalo cpát. Proto se tak rádo láme. Většina telefonů ho má jen připojený na desce.
Obrázek
Lepší telefony (Samsung třeba) má přes něj přišroubovaný (nepájený) kus plechu, to už aspoň trochu fungovalo.
Obrázek

USB-C se vyrábí i přímo modul se šroubkama, to drží dost. Problém je ten zobáček uprostřed, ten se dá vypáčit.
Obrázek

BTW nejlepší konektor pro telefony vymyslel Apple - Lightning:
Obrázek

Nemá se tam prakticky co zlomit ani co vylomit, je to na 4 šroubech, oboustranný a podstatně menší než USB-c.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 21 let
595 813,- VK
Zasláno: čt 22. srpen 2019 14:50
anecdotal evidence je super.. Very Happy LivArt alespoň dodal nějaké důkazy na podporu svého tvrzení, (čímž mě částěčně přesvědčil) nicméně ale ukázal i to, že když se chce, tak se dá aby byl přišroubovaný i microUSB konektor... Hlavní je teda podle mě to jak dobře to výrobce udělá... navíc když je člověk prase, tak urve i to co přišroubované... Whistle
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 12 z 12