Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nákupní poradna

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Nákupní poradna

Zasláno: so 30. leden 2016 21:43
Snad tu nějakej podobnej topic není, kdyžtak to slučte... Very Happy

Co je teď nejlepší telefon za cenu kolem 3000 Kč?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 31. leden 2016 16:12
VF Smart 6 Prime. A pak až Huawei Y6 Dual SIM.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. únor 2016 09:02
jo, ten VF smart vypadá dobře... Ten Huawei je asi už moc drahej... přítelkyně říkala že za telefon dá maximálně 3000, že by dražší stejně rozbila nebo ztratila... Very Happy akorát teda na 5" si asi bude muset pořídit kabelku, protože se jí to nevleze do kapsy... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. únor 2016 11:11
Byl za mnou kolega, v důchodovým věku, že by chtěl vybrat nějaký telefon.
Teď má jakousi starší dotykovou nokii s miniaturním displejem a chtěl by místo toho něco lepšího...

Požadavky jsou, aby se s tím dalo na internet (i když asi stačí wifi), aby to použitelně fotilo, když fotí třeba rozvaděče, aby to nezamrzalo a nevybilo se to za půl dne jako ta stará nokie a nemělo to moc složitý ovládání. Dvě SIMky výhodou. A cena do 10 tisíc. Laughing

Ukazoval jsem mu moje LG G2, tak říkal, že s takovou velikostí by neměl problém.
Pro někoho jako on mi tedy přijde ta cena do 10 tisíc jako dost přestřelená, ale kolem 3-4 by se dalo sehnat něco dobrýho, ne?

Třeba Honor 3C, co má Hanka, by podle mě úplně stačil, ale ten už se neprodává.
Co Honor 4C? Nebo jsou dnes nějaký lepší alternativy? Je ten Huawei Y6 lepší?
VF smart překvapivě nemá dualsim. Laughing
Nebo Lumia 640?
Windowsy by mohly být pro staršího pána dobrý, ne? Stěžoval si, že na tý nokii dodnes nechápe, jak se uloží kontakt. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 3. únor 2016 19:41
Windows Phone nechceš, to prostě nechceš...
Y6 DualSIM, za 4k to má 2 GB RAM.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. únor 2016 23:09
Ale já se neptám na sebe, já se ptám pro někoho, kdo by měl nejradší starej tlačítkovej telefon, ale ten by neměl pořádnej foťák a wifi. Mr. Green
Táta je s Lumií 640 spokojen, kolega v práci má už druhou Lumii, s tou minulou vydržel 3 roky... Za mě docela dobrý reference. Razz
A vzhledem k tomu, že jsem viděl u Hanky G300 a teď ten 3C, tak vím, že Huráhej bych moc nechtěl sám a už vůbec bych ho nedoporučil staršímu člověku, protože by se z Androidu asi posral a BigLauncher by si asi nepořídil. Very Happy

Nebo co je na Windows Phone tak špatnýho?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 18. březen 2016 21:51
Takže jsme nakonec koupili Huawei Y6 Dual SIM... Už je doma... tak snad mi ho neomlátí o hlavu... Very Happy Kdyžtak řeknu, že za to může LivArt... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. březen 2016 22:13
Hanka má od huawei ten Honor 3C asi rok a už si začíná stěžovat, že se náhodně přestává otáčet displej nebo že se přestane vypínat displej... Mr. Green
Tak snad to ještě nějakou dobu vydrží a pak už nevím, co jí pořídím, když na huawei vyhlásim ban a nic jinýho se mi určitě taky nebude líbit. Smile

Je teda pravda, že mě občas na G2 taky přestane otáčet displej, ale já mám neoficiální ROMku, takže se nějaký bugy dají tolerovat.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 19. březen 2016 19:20
Tak my jsme s Y6 zatím spokojení... přetáčení displeje je první věc, co zakazuji, takže s tím asi problém nebude... Very Happy
Jinak Displej je fakt nádherný, prostředí pěkně propracované a nikde se nic neseká a je hezky rychlý... Smile

Akorát teda jeden problém s tím, že to je na microSIM, takže asi půjdeme do T-mobilu, ať jí to vykrojí speciálními kleštičkami (viz https://www.t-mobile.cz/sim-karta-vymena ), protože doma to pižlat nebudu - abych to nakonec někde blbě uřezal a nefungovalo by to.... Very Happy Naštěstí druhou SIMku co si pořídila nedávno má microSIM, takže no problem...

Ještě jdu na e-bayi nebo tak někde kupovat obal (wallet case) tak mi držte palce, ať to dojde, protože v zahraničí jsem nikdy nic takhle nekupoval... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 19. březen 2016 23:26
p!p@ napsal:
přetáčení displeje je první věc, co zakazuji, takže s tím asi problém nebude... Very Happy


To mám u sebe taky zakázáno... A pak jednou potřebuju otočit, zapnu to a displej se neotáčí stejně. Mr. Green

S tím obalem se není čeho bát. Takový věci se na eBayi dají sehnat do 100 Kč a dorazily mi vždycky. A u takhle levných věcí ti asi i bez keců vrátí peníze, kdyby to nepřišlo.
Zrovna včera přišly kolegovi fólie na displej. 5 ks za 20 Kč, no neber to... Mr. Green

Wallet case je ten vyklápěcí do strany? A je to dobrá volba? Já si takový koupil na G2 a nepoužívám ho, protože se s tím ten telefon nedá pořádně držet jednou rukou... A pak taky ty magnety matou kompas. Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. březen 2016 22:21
Uvidíme, mělo by to přijít Apr 04, 2016 - Apr 27, 2016
Jo, vyklápěcí do strany... Very Happy No s tím kompasem to možná bude problém... Rolling Eyes akorát teda nevím, jestli ho Y6 vůbec má (podle různých stránek jo a podle jiných - třeba mobilmanie ho nemá... Brick Wall ) Budem to muset vyzkoušet... Very Happy

P.S. jednou rukou držet 5" telefon? to nehrozí ani bez obalu... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 20. březen 2016 22:59
Já G2 držím jednoručně běžně. Palcem se nedá dosáhnout akorát asi na 2 cm displeje nahoře a spodní 1 cm je taky trochu krkolomný, ale jinak pohoda... Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. březen 2016 23:02
ale ty nejsi holka s malou ručičkou... Mr. Green Já zvládám jednou rukou skoro i Galaxy Note 10.1... Very Happy
Zasláno: ne 27. březen 2016 11:31
p!p@ napsal:
Uvidíme, mělo by to přijít Apr 04, 2016 - Apr 27, 2016
... No s tím kompasem to možná bude problém... Rolling Eyes akorát teda nevím, jestli ho Y6 vůbec má (podle různých stránek jo a podle jiných - třeba mobilmanie ho nemá... Brick Wall ) Budem to muset vyzkoušet... Very Happy

...

Jo, kompas samozřejmě má... Mobilmania má parametry samozřejmě špatně jako už za dob Siemensů...
Tohle mě štve jak nejsou nikde schopní uvést správné parametry... Rolling Eyes
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 8. duben 2016 16:14
Jinak včera došel první obal... sedí hezky a kvalita zpracování taky super... Smile A neodymový magnetek kompas nemate, naštěstí je v otevřeném stavu dost daleko od místa, kde je v telefonu ten senzor... Smile

btw. udělují se na Ebayi komentáře jak na Aukru? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. duben 2016 16:18
Když si otevřeš My Ebay, tak tam máš seznam koupených věcí a vpravo u každý věci je nabídka, ve který je volba, že chceš ohodnotit. Nepřišel jsem na to, podle čeho se rozhoduje, kdy je to jako hlavní tlačítko a kdy je to schovaný v menu...

A jinak když neohodnotíš, tak ti časem přijde mail, že máš ohodnotit, tak se to pak dá i z odkazu v tom mailu. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2016 15:01
Kamarad si ted objednal Umi Super

Vypada zajimave, s kuponem za $179.. ale nerad kupuju zajice v pytli, i kdyz ma hezke spec a obrazky :/ Takze, kdyz se k necemu odhodlam, a nebudu chtit vyhodit 20k za S7 edge, tak asi koupim LG G4 Laughing (a nebo si koupim S7 edge na alze, dam lumine vymenit mikrofony na reklamaci, a pak s7 vratim Mr. Green )
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2016 16:09
Ne Gearbest (sponzor toho článku) bych nekupoval. Objednal jsem si tam jednou nějakej hodně levnej Google Cardboard a nepřišel a na mail neodpověděli.

Ty nejdeš znova do WinPho?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2016 16:18
lepsi winpho nez mam bohuzel asi neni.. resp 950/XL by slo, vykonove nahoru, ale je to hnusny :/ to by se musel objevit ten surface phone, bejt super a maximalne tak za 12k..

System se mi porad libi, ale novej phone s tim asi uz nebude Sad zvazoval jsem iPhone SE, ale je to maly, a na tu velikost drahy.. tak mi zbyva asi jen ten android uz
Zasláno: pá 27. květen 2016 16:32
a tuten se mi hodí k mojí pulp fiction peněžence Mr. Green jen nemá ctecku otisku prstu Crying or Very sad
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. květen 2016 10:17
K čemu je ta čtečka otisků prstu? Mám to na pracovním notebooku a v životě jsem to nepoužil...Very Happy bych si dřív ubrousil prst, než se to otevře... Very Happy Nebo je to na telefonech citlivější? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 28. květen 2016 10:34
Na telefonech se přes to prst jen přitiskne, ne jako na notebooku, kde se s ním přes čtečku přijíždí.

A já mám teda čtečku na noteboocích taky a je to mnohem příjemnější přihlašování než vždycky ručně psát 12345. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. květen 2016 11:04
a nedá se to jednoduše obelstít tak, jak to dělali v bořičích mýtů?
Youtube Video
Přehrát video na YouTube
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 00:44
jediny co o tom vim je, ze si to muzes dat i na otisk bradavky nebo penisu Mr. Green ale kdysi davno kdyz to zacalo tak to snad zkouseli, a takhle jednoduse obelstit by to snad jit nemelo.. kazdopadne, na druhou stranu, zase zrovna ja osobne nejsem tak dulezita osoba aby nekdo sbiral moje otisky, takze bych to riskl Mr. Green A prave na ntb mi to taky prislo super, a na telefonech, hlavne novych, uz je to v podstate okamzite, takze by to bylo super.. no ale zase to nebude dealbreaker, ta g4 je prece jen hezka i bez toho Mr. Green
Zasláno: po 30. květen 2016 09:48
Tak jsem objednal LG G4.. na czc mi akorat prodali single sim variantu, tak jsem objednal dual.. te chybi par lte pasem ale snad by mela mit vsechna ceska.. A budu se modlit abych po case nezacal trpet slavnou bootloop Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 30. květen 2016 10:49
Brácha si zatím nestěžoval, že by mu to nešlo zapnout, a to má G4 už delší dobu. Tak už to mají snad vyřešený. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 30. květen 2016 10:53
no, ono se to projevuje po docela dlouhy dobe. Ale zalezi na kusu, problem maji urcity serie. Takze treba natrefil na dobrej kus. Ono na internetu mi prislo ze to ma snad kazdej kdo ma LG G4, ale spis to bude mala cast.. jen proste ma problem, tak je nejvic slyset, klasika Smile
Takovy snadny pravidlo by melo byt ze telefony koupeny (spis asi vyrobeny) po rijnu lonskeho roku by mely byt v pohode..
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 11. červen 2016 13:35
Máte zkušenost s bezpečnostníma kamerama? Chtěl bych něco, co má nahrávání řízené pohybem, noční vidění a aby byla vodotěsná (vůči dešti)... Ale vůbec té záplavě modelů nevím, co si vybrat... taky bych chtěl, aby na záznamu byl poznat obličej a aby to nebylo pár rozmazaných pixelů jak to, co mi leze z motion na raspberry pi s 10 let starou USB kamerkou... Rolling Eyes
Zasláno: čt 13. říjen 2016 21:44
tak jsem tu zase a zase vybírám mobil... Desire Z je už starý a chtělo by to něco jiného. Dual SIM za cenu kolem 3000. Něco jako Huawei Y6 Dual SIM co má přítelkyně... co je teďka nejlepší koupě (LivArte Mr. Green )?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2016 21:57
Kamarad si pochvaluje Umi Super, taky to bylo za nejakou socka cenu, ale nevim presne kolik Smile Myslim kolem 4000,-
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2016 22:08
Na G+ o tom Umi jeden člověk, kterýho odebíram, psal:
https://plus.google.com/+Luk%C3%A1%C5%A1Hanu%C5%A1/posts/irFLiYNqXsd

Doporučuju kouknout i na další příspěvky. Třeba ten poslední o UMI:

citace:
(...) Takže jebat celý UMI a další čínský sračky. Asi jim ho pošlu, ať si ho třeba strčej do prdele.
Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2016 22:22
no za ty prachy bude vsechno cinska sracka, tak proc si nevybrat nejakou lepsi aspon Mr. Green
Zasláno: čt 13. říjen 2016 22:25
no a teda jedinej problem je ze po kazdym updatu androidu musi delat reset no, jinak nic Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 18:35
hm, koukám, že ten Umi super je za 6 390 Kč... hm... to je na mě asi už moc... Sad myslím, že do toho nemá smysl investovat... ten kdo si kupuje iphone za 20k je podle mě blázen... Very Happy
jako tyhle čínský sračky má ségra, táta i přítelkyně a zatím vše v pohodě... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 19:18
Radši bych si zlomili ruku, než bych si koupil nějakej čínskej kepl (UMI, Oukitel, Coolpad a já nvm, co za cool názvy to může mít).
Za necelých 6k můžeš mít Samsung J5 2016 nebo A3 2016 a dostaneš do ruky funkční telefon.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 20:09
no to ja bych zas radsi zlomil ruku tomu kdo by takovou cinskou sracku kupoval tady a za cesky Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 21:15
To naopak dává smysl - až u toho upadne konektor a vymačkají se tlačítka (takže za cca půl roku), tak je to komu hodit na hlavu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 21:16
no to prave nedava, kdyz uz mermomoci trvam na tom kupovat cinskou sracku Mr. Green to by to tady musel prodavat nejakej seriozni obchod aby to k necemu bylo..
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 21:19
Coolpad koupíš u T-Mobilu třeba.
BTW Vodafone má ty svý Smart, který pro ně vyrábí TCL (Alcatel) a ty třeba nejsou marný a zatím to docela drží.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 15. říjen 2016 21:43
nechcu do telefonu vrážet 6k, nechci to na hraní blbostí, na to mám tablet... Very Happy chci to hlavně na telefonování... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 14:57
tak, pracka susicka mycka.. to se vsechno odklada, protoze to v byte je. Co tam ale neni, je lednice.. nejake navrhy? Mr. Green

Ja pred ~10 lety kupoval ~180cm lednici za 20tisic, ale ted koukam ze takove stoji (i od tech znacek ze kterych nemam koprivku) okolo 10.. a drazsi jsou pak az AA-AAA lednice - ale vetsinou to je spis porad tak 15k, ne tech 20.

No ale k otazce.. ja mam proste neduveru ke vsem tem Candy a Beko.. tak mi jde o to, jestli nahodou s tim nekdo nema zkusenost - pokud mozno dobrou Mr. Green nejspis stejne sahnu po nejake "znackove", ale zase, pokud by to bylo spolehlive a penize navic jsou jen na znacku, tak je to na zvazeni Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:25
Hele, jak má Jan Tuňa na Streamu ten jeho pořad, tak tam zrovna nedávno mluvil o tom, že plno lidí mělo problémy s nějakýma luxusníma ledničkama Liebherr, že jim tam něco krátce po záruce prasklo a bylo to neopravitelný. Takže luxusní taky nemusí být výhra. My nějakou na podzim taky vybírali, ale už nevím, co jsme nakonec vybrali, protože jsme pak ušetřili 9 tisíc tím, že se mi povedlo opravit termostat ve starý Ardo od rodičů Very Happy .
Ale v zásadě jsme vybírali způsobem jako ty "značka, ze který nemáme kopřivku" a pak kouknout, jak to vypadá vevnitř s rozmístěním. BTW ty nechceš takovou tu americkou dvoudveřovou, ze který padá led a hraje melodii? Ty bys určitě sehnal, aby stály hodně peněz. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:34
no, luxusni.. jako liebherr a miele je luxus no, ale za to se mi nechtelo nikdy utracet Mr. Green spis myslim takove ty klasicke jako siemens/bosch, electrolux atd..

Jo dvojdverovou bych realne chtel, hlavne kvuli ledu Mr. Green Ale my tohle chceme stejne jen tak na dva roky, pak tam chceme delat rekonstrkci, a pak se bude kupovat vestavna. A budu tam mit prodlouzenou zaruku stejne - takze mozna "je to jedno". Ale pak asi si taky lidi spis koupi pouzitou lednici Samsung nez Beko, za ty prachy.. no zkusim nejak spocitat kolik pripadne usetrim na spotrebe.. ale asi se to moc nevyplati, priplacet za a+++..
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:53
Joo uz vim proc byla ta predtim tak draha - ja chtel tehdy dvoukompresorovou.. na to se asi ted vyseru Mr. Green
Zasláno: pá 20. říjen 2017 19:53
Na steamu je v podstate zadarmo Steam Link. S postovnym to nakonec vyjde na necelych 500, ale i tak super cena.

http://store.steampowered.com/bundle/5025/ICEY__Steam_Link_Bundle/
Zasláno: út 31. říjen 2017 12:05
Hahaaa jenda je loser, a prijde mu Steam Link pozdeji nez me Mr. Green
Zasláno: pá 3. listopad 2017 00:04
Jenda je loser a stejně mu přijde link dřív než mě :/
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 14:42
Mně nepříjde vůbec... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:01
LivArt je loser, nepřijde mu vůbec. Very Happy

Mně už můj Link dorazil. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:11
K tomu bych potřeboval jednak účet na steamu, druhak herní počítač a za třetí taky televizi. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 17:36
hele, my s jendou uz davno nemame herni pocitace Mr. Green ale ten zbytek je trochu potreba no Mr. Green
Zasláno: ne 12. listopad 2017 13:19
Livarte? Telefon pro tchyni k vanocum za 4-5k? Mr. Green

Doted ma hloupou nokii, takze na novym pujde jen o fotak, a (zatim max par aplikaci), nic extra. Akorat teda ceska distribuce, zadnej opruz s cinou nechci riskovat Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 12. listopad 2017 13:23
3310? Very Happy

Redmi 4a, jestli chceš šetřit; Redmi 4X, Honor 6A, Huawei Y6 2017.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 12. listopad 2017 13:39
super, nejaky redmi mi dokonce i vypadlo predtim jako nejprodavanejsi v tom rozmezi Mr. Green

3310 jeste tu klasickou, jsem chtel pro sebe Very Happy na sluzebak Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 12. listopad 2017 15:13
LivArt napsal:
... Huawei Y6 2017...

Původní Y6 má na LivArtovo doporučení žena a nestěžuje si... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 13. listopad 2017 22:24
T-Mobile má teď akci, že za starej telefon dostaneš powerbanku; jestli chceš nějakej takovej retro telefon, tak řekni, něco najdem Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 00:09
To si asi musím u nich koupit i nějaký telefon, nebo tak něco, že? Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 08:19
Nene, jen doneseš telefon a dostaneš ji. Resp. třeba u nás už nedostaneš - cca 200 powerbanek bylo pryč za týden a další už nejspíš nebudou Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 17. listopad 2017 00:29
Mimochodem, koupl jsem v pondeli to redmi 4x za 3799,-
Vcera jsem se konecne dostal do Alzy to vyzvednout.. a dneska to meli v akci za 3199,- d'oh!

Sel bych to vratit ale pritelkyne to uz odvezla za hory za doly a odevzdala jeziskovi/tchanovi :-/

A teda ted uz stejne maji ten telefon totalne vyprodanej.. ale pres den to jeste sehnat slo Smile
Zasláno: so 10. březen 2018 19:50
Tak zase na livarta Mr. Green

Pro zmenu pro tchana, za 5-6k Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 10. březen 2018 21:51
Honor 9 lite vypadá super, příp. Huawei P Smart, ale ten Honor je v té cool modré Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 10. březen 2018 22:37
Ta se libi me, ale myslim ze tatik ji neoceni Mr. Green Mrknu jeste na to Huawei, diky Smile Ale tak nejak inlkinunju k tomu honoru Mr. Green Aspon ho uvidim dyl nazivo Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 22. červenec 2018 12:10
Hurá, bude asi nový kolečko s telefonem. Svůj už mám, ale Hanka bude pomalu potřebovat nový, který by uměl dual sim a LTE... Když jsem na ty telefony do 4 tisíc koukal, tak mi nakonec stejně nejlepší přišel ten Xiaomi Mi A1. Very Happy Akorát to zas nemá dedikovaný místo na paměťovku... U těch Xiaomi 4X a takových, jak tu kdysi psal LivArt, mi zas vadí, že to má málo RAM, i když Hance by to nejspíš bylo fuk. Very Happy

Jo a vlastně by to mělo mít magnetometr/kompas. Koukal jsem na Y6 Prima (2018), ten by docela šel, ale nemá kompas. Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 22. červenec 2018 21:27
Tak Redmi 4x existoval i ve verzi 4/64 GB...
Má to bejt velký/malý..?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 22. červenec 2018 21:58
Hanka se tváří (kromě toho, že novej telefon nechce), že nechce větší než ten její Honor 3C, tzn cca 14 cm na výšku... Ale dneska už snad žádný takový nejsou, všechno to má dlouhý displeje.
//koukám, že ten 4X je zrovna 3GB RAM, to už asi vcelku ujde, spíš bych se vyhnul těm modelům s 2 GB.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 23. červenec 2018 06:32.

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: po 23. červenec 2018 02:33
A bude hůř, trendem se pomalu stávají mobily s poměrem stran displeje 2:1 (18:9) Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 25. červenec 2018 00:47
xiaomi bohuzel vede zebricek chybovosti komunikace v siti...
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2018 13:23
Máma si rozbila digitizér u svýho Sony E4g, tak jsem si říkal, že by možná už u 3 roky starýho telefonu stálo uvažovat o novým a že tady hodně lidi brali to Redmi 4X... Tak už se samozřejmě neprodává. Mr. Green
Nějaký tipy na telefon do 4 tisíc? Našel jsem nějakej článek z minulých Vánoc a z něj se už nic neprodávalo. Laughing
Koukal jsem na Nokii 3.1 nebo Redmi 5, ale nevím no. Nokie má holej systém což asi máma neocení, a u Xiaomi zas nevím, jestli to MIUI není moc komplikovaný...?
U toho telefonu jde o to, aby ideálně vydržel pár dní na nabití, zvládal občas něco vyfotit, fungoval dobře Whatsapp (tzn. pořád ho to nesestřelovalo a zprávy nechodily jednou týdně), SMS, telefonování. A to je asi tak všechno. Vlastně tam má máma ještě nějaký TN.cz nebo co, co občas posílá notifikace s novýma zprávama, tak aby podobný věci nezabrzdily systém. Laughing
Telefon se nosí v kabelce, takže předpokládám, že trochu větší rozměry nevadí. Možná je větší i lepší, že se na displej něco vejde, když se nastaví větší písmo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2018 21:20
Nokii ani zadarmo, ty telefony jsou prostě špatný, samej bug.
Redmi 6, Honor 7C.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 7. říjen 2018 22:37
Ten Redmi 6 je nějakej maličkej. Kdyby byl jako ta Redmi 5, tak dobrý. A ta větší verze je zas už drahá. Vlastně ještě koukám na Redmi 5 Plus a ten taky nevypadá úplně zle

Honor 7C se mi líbil, než jsem přečetl recenzi na Mobilizujeme. Prý to má příšerný výkon... Na druhou stranu ten Redmi 5 má stejnej chipset a v recenzích s tím neměli problém. Že by EMUI byl taková brzda i oproti MIUI? Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 8. říjen 2018 16:09
Jestli používala do teď Xperii E4, tak cokoliv bude raketa.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 3. listopad 2018 20:22
Dell XPS 15 nebo Asus Zenbook Pro 15?

Dell XPS 15 (9570) stříbrný: https://www.alza.cz/dell-xps-15?dq=5457745

ASUS ZenBook Pro UX580GD-BN033R Deep Dive Blue Metal: https://www.alza.cz/asus-zenbook-pro-ux550ve?dq=5471049
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 3. listopad 2018 21:09
Ještě eventuálně Dell Precision 5530: https://www.alza.cz/dell-precision-5530-d5455751.htm

S tím XPS jsou si hodně podobné, az na GPU, a Precision mají na Alze i s 32GB RAM a větším SSD: Dell Precision 5530: https://www.alza.cz/dell-precision-5530-d5455753.htm

Taky Precision by mel mít kvalitnejsi chipset a WiFi kartu, než XPS, protože je to workstation.

Teď mám pracovní Precision 5510, který trochu nenávidím, ale to je kvůli firemním policy a McAfee.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 4. listopad 2018 09:03
Jestli to budeš hodně nosit, tak XPS, jestli ne, tak Precision. Asus za tyhle peníze bych nechal bejt.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 4. listopad 2018 10:52
Proc zrovna rozdil kvuli noseni? Sasi je stejne, a vaha bude taky stejna/podobna Smile

Ted jsem nasel dlouhodobejsi test toho XPS, a bohuzel dell nevyresil zadne z tech problemu co to melo na zacatku, tak nevim.. a precision na tom bude podobne asi, krom problemu s wifi teda.

Nosit to budu asi denne, ale to ted nosim i ten Precision Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 4. listopad 2018 20:34
Jinak tady jsou asi ty hlavni problemy ktere to ma popsane. Ja nechci touch teda, takze ta cast se me netyka.
https://www.ultrabookreview.com/23071-xps-15-9570-review-follow-up-3-months-later/
Zasláno: ne 4. listopad 2018 23:26
Jeste mozna HP EliteBook 1050 https://www.alza.cz/hp-elitebook-1050-g1-d5443215.htm

A nebo ThinkPad X1 Extreme, jestli se brzo objevi. ( ono ani to HP nikde nemaj... a navic mam k HP averzi trochu Mr. Green )
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2018 17:44
muj pracovni ntb ma 1.7kg a prije mi tezky, tak ho nikam moc netaham
Veselé Vánoce!

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 15. listopad 2018 15:41
Nakonec jsem koupil tenhle https://www.alza.cz/dell-xps-15_1?dq=5442173

Zatim dobry, mam tu vsechno nainstalovany.. a uvidime az na nem zacnu pracovat Mr. Green

Rocket League zvlada Mr. Green
Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 15. listopad 2018 23:36
73 za ntb? To nevím, co by musel umět,abych za něj dal takový prachy Very Happy
Veselé Vánoce!

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 15. listopad 2018 23:43
Já jsem to nakonec vzal kvůli paměti - holt při práci občas 16gb nestačí, a upgrade paměti toho za 54 by vyšel skoro na ten cenovej rozdíl vůči tomuhle. Ale navíc to má větší SSD. A ten 4k touch display, ale to beru spíš jako nevýhodu než výhodu. I když je teda krásnej no Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2018 11:06
Navíc XPS jsou tak trochu dizajny že Mr. Green
Vsadím se, že u nás v práci by stál tak 25 max, když notebooky za 40 bereme za 13.. Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2018 13:10
Vysypat hromadu peněz, aby to zařízení umělo co chci, to umí každej. Whistle

Radši mi poraďte, jestli existuje něco jako jsou takový ty stereo "kazeťáky" za 700,- ale aby to místo FM, kazeťáku a podobných skopičin umělo přehrávat webový rádio z wifiny a přitom to stálo podobně jako ty kazeťáky. Laughing Nejlacinější Sencor, co jsem našel, je za 2 tisíce. Celkem se mi líbí tenhle Silvercrest, ale radši bych, kdyby to nemělo FM, DAB atd a bylo to levnější. Mr. Green Jo a musí to mít dálkový ovládání, protože se to postaví v kuchyni nahoru na skříňky nad linkou a nikdo tam už nikdy nedosáhne. Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2018 21:40
ja koupil z prace za litr nejaky starsi dell s i5, dal tam ssd a prijde mi, ze jede bez problemu. jestli je ten tvuj ntb 75x lepsi, to nevim Smile
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2018 23:00
Ale když jsi tam dal SSD, tak to stálo víc než litr a pak to Jirkovo těžítko není 75x dražší... Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2018 23:17
a jaksi ne kazdy si muze koupit pocitac za litr v praci Mr. Green
Zasláno: st 5. prosinec 2018 14:04
Hele po te co jsem ho vratil se konecne dostal zpatky do prodeje.. jestli tenhle tyden dostanu tu jinou praci, tak bych si ho mohl koupit zpatky a usetrit 3.5k Mr. Green https://www.alza.cz/dell-xps-15-9570-touch-stribrny-levne-d5513628.htm
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 5. prosinec 2018 15:16
Kupte ho někdo, ať si to Jirka koupí zpátky za svojí cenu.. Žádný ekonomický z.. tu nechceme Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 6. prosinec 2018 21:33
zelenej z..d si to zaslouzi Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 7. prosinec 2018 10:55
Přemýšlím, že si udělám radost a koupím si novýho krysáka pod Vánoce.
Takže buď:
https://www.czc.cz/steelseries-rival-310-cerna/219776/produkt

nebo
https://www.czc.cz/steelseries-rival-110-cerna/223209/produkt

Asi mi jde jen o to, jestli víc pravorukou nebo univerzál.. ale asi se neudělá chyba ani u jedné.
Zasláno: st 6. březen 2019 10:56
Tak v předchozím postu nakonec vyhrála Rival 310 a s tou myší jsem naprosto spokojen.

Teď řeším, že bych si po 10 letech koupil nový monitor. Nepotřebuji žádnej high-end, úplně v klidu stačí střední třída.
Už pozoruji, že to s barvami není úplně OK a taky 23" je málo..Ale stejně si ho nechám do budoucna jako druhý monitor.
https://www.czc.cz/lg-flatron-w2343t-pf-lcd-monitor-23/64785/produkt

Takže, nepotřebuji 4K.. Zatím se mi na to moje hraní jeví dobře tenhle kandidát, recenze jsou na něj docela slušný a nikdo si vyloženě nestěžuje. Ani na to, že to je jenom fullHD při 27"..
https://www.czc.cz/samsung-c27f390f-led-monitor-27/194683/produkt

Jen jestli mi těch 60Hz bude do budoucna stačit.. Nebo jinak.. netuším, zda se mi na tom podaří zapnout Freesync na mojí 1050Ti, to už pak na obnovovací frekvenci tolik nezáleží ne? Smile Pak taky čtu, že Freesync funguje jen přes DP.. ale tento monitor má pouze HDMI vstup.. Think
A na svém notebooku mám taky jen HDMI výstup..

Nebo prostě bude lepší si připlatit za 144Hz? Think Sakra. nakonec se člověk dostane k monitorům kolem 11k a to už je na mě moc Mr. Green
https://www.czc.cz/samsung-c27fg73-led-monitor-27/216837/produkt

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 17:34
No tak jestli to chceš na hraní a filmy, tak 27" s fullHD asi není až takový problém, ale na práci už to je asi moc hrubý, jak říkal Jirka.
U toho freesyncu jde taky o to, jaká je spodní frekvence. Některé monitoru umí jít na 45 Hz, jiné na 40... A když ti fps klesnou i pod to, tak tě už ani freesync nezachrání.
Já bych na tý 27" asi šel aspoň do 1440p monitoru s tím, že plocha bude vypadat dobře a ve hře se holt dá nižší rozlišení. Ale je fakt, že 1440p jsou zase o dražší, protože to není taková masovka jako 1080p.

Ale kdybych měl kupovat, tak asi budu taky v čudu jako ty. Takže ještě pořád funguju na svým starým Samsungu s odpojenýma tlačítkama, aby pořád dokola nepřepínal vstupy. Laughing A až odejde, tak kouknu na takový věci, jak jsem psal, a na závěr půjdu nejspíš do 24" fullHD (tedy menší rozlišení než 1200p, co mám teď), protože to bude nejlevnější a nebude mi za to líto dát hromadu peněz. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 22:08
Ja si ted do prace kupoval dva tyhle a zatim jsem s nima spokojenej
https://www.alza.cz/24-philips-241b7qpjeb-d4747452.htm

Mame tam nejake shit benq za 2500 a to neumi na zadne nastaveni zobrazovat barvy.. to je hroznej kram. Ono teda umi, ale musi se na to clovek divat ze stredu monitoru, maximalne 5 cm nahoru od stredu.. jinak to vybledne Mr. Green
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 22:43
Hele, dá se někde sehnat koncentrovaný kofein? Viděl jsem ho např. v receptu na open colu. Dík

Rád bych si udělal svůj vlastní kofeinový šampón, jestli bude poznat rozdíl. To stopové množství v normálních speciálních šampónech s extra cenou stačit stopro nebude.

Zatím hledám a nenacházím.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 23:04
Třeba: https://www.grizly.cz/bulk-powders-kofein-prasek-100-g
Složení: 100% kofein
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 23:19
Díky Smile

Máš nějaké tušení, jak je na tom s rozpustností?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. březen 2019 07:58
Rozpustnost ve vodě
2,16 g/100 ml
(Při 25 °C a normálním tlaku)
Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 18. březen 2019 11:20
p!p@ napsal:
Rozpustnost ve vodě
2,16 g/100 ml
(Při 25 °C a normálním tlaku)
Magor
Tak z toho si asi extra kofeinový šampón moc neudělám 😂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. březen 2019 12:59
každopádně i tak to je cca 50x větší koncentrace kofeinu než obsahuje káva (60 mg/100 ml ) nebo 100x větší než obsahuje černý čaj (cca 25 mg/100 ml...)

nikde jsem nenašel jakou přesně mají koncentraci šampóny, ale pro porovnání stačí tohle:
https://www.alpecin.com/cs-cz/uzitecne-informace/faq/coffein-shampoo-c1/#
citace:
\Během mytí vlasů vstřebá tělo zhruba tolik kofeinu, kolik je obsaženo v 1/5 šálku kávy nebo v 50 ml Coca-Coly. Jedná se o zcela bezpečné množství, a to i pro osoby reagující na kofein velmi citlivě.


jinak pamatuj na to, že kofein je stejně jako nikotin v rostlinách vytvářen hlavně jako pesticid... tak to nepřežeň, ať ti na té hlavě něco zbyde a nemusíš se přidat ke skinheadům... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 18. březen 2019 13:06
Právě, že ho v těch šamponech bude jen stopové množství a radši si namíchám svůj.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 11. srpen 2019 12:28
Otec chce kupovat nový telefon. Jeho Gigabyte R2 Roma (kterou mu tu před 5 lety doporučil LivArt Exclamation ) sice pořád v pohodě slouží ale už moc nevydrží na baterii... (a taky se mu nechce načíst GPS - že by problém s tou epochou jak se tu psalo? Sad ) Doporučte mi nějaký telefon za cenu kolem 5000... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 18. srpen 2019 07:22
Koukám, že czc někde levně nakoupilo HTC U Ultra, za ty peníze to nevypadá marně Smile
Jinak Redmi 7/Note 7, Huawei P Smart 2019/Honor 10 Lite.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. srpen 2019 10:49
Jen pozor na to, že HTC jako obvykle nemá 3,5mm jack.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 10:26
Toho 3,5 mm jacku je škoda... Já osobně hudbu na mobilu neposlouchám každý den (a můj otec, pro kterého ten telefon vybírám, taky ne). Ale je to taková nepříjemnost... Ono je podle mě lepší mít někde v bundě nebo v batohu zmuchlaná sluchátka (já tak mám dvoje) a nemuset se starat o nabíjení každý den nabíjet a stresovat se jestli si poslechnu hudbu nebo film, když zrovna jedu vlakem... Stačí že denně nabíjím telefon a teď už i hodinky...

Jinak to asi zatím vypadá na Redmi Note 7, škoda že má USB-type C a bude k němu potřeba koupit minimálně nějaké kabely. Ale zase to je nevyhnutelné, protože nakonec všichni na USB type c přejdou...
Jinak jakej je rozdíl mezitím Huawei P Smart 2019 a Honor 10 lite? Mě přijde (alespoň podle parametrů a vzhledu) že to je ten stejný telefon prodávaný pod různými jmény, to je nějaká kamufláž pro Trumpisty? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 14:45
Vypadá to stejně, na Honoru je asi lepší selfie kamerka, ze které software stejně nakonec po čínsku přefiltruje rozpitý hnus
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9409&idPhone2=9403#diff-*,*,*

Když jsem sháněl telefon pro sebe, tak bylo vidět, že Honor a Huawei jsou stejné telefony jen s tím, že Honor byl většinou v něčem ochuzený a o dost levnější. Tady to teda vypadá, že je to opačně a Honor je o pár megapixelů lepší. Think Když mrkneš na systém, tak se ani nijak nesnaží tajit, že to je Huawei, naopak kromě úvodního loga snad nikde není napsáno Honor Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 17:56
Ono to bude +- stejný.

USB-C je fajn, microUSB je konektor na ho...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 20:38
Jak na hovno? V čem se to liší? Možnost dávat konektor a nemuset myslet na to kterým směrem má být otočen taková killer feature není... Think Jinak rozměry a fyzické vlastnosti jsou podobné...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 21:30
ze zkusenosti, mikro usb je lamava sracka. Usb C je pocitove mnohem fortelnejsi. A zatim jsem u zadneho USB C nemusel resit ze prestal nabijet.. narozdil od mikro.. kde to budu resit zase ted Crying or Very sad
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 22:32
Není to tím že USB type c jsi ještě nestačil vylomit? Ten konektor je naprosto stejný, jde spíš o to jak to je připájené na desce, jak to drží kryt telefonu atd... Úplně stejné věci jsem slyšel jako propagaci když se přecházelo z miniUSB na microUSB...

A vůbec, úplně nejlepší jsou konektory D-Sub. Nezničíš to, je to šroubovací, takže to nevypadne a dělají se i ve vakuové úpravě... Magor Kde jsou ty zlaté časy kdy to bylo standardem... dneska jsou všude samé USBčka, HDMI, minidisplayporty a ethernety a nic to nevydrží...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 22:39
Tyjo, já nevim, jestli mám prach v konektoru nebo je to kabelem značky uGreen, ale párkrát se mi stalo, že jsem připojil telefon k nabíječce a USB-C nenabíjelo, musel jsem s tím zavrtět a pak to začalo (a pak zas přestalo a pak zas začalo...) Think Jinak mi to přijde s bytelností na Honoru tak nastejno jako bylo microUSB na LG. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 21. srpen 2019 17:11
no, vzdyt to je porad ta sama situace, pouzivas propagaci na podporeni meho claimu Laughing miniUsb se nelamalo, mikroUsb se lame.. usbC se nelame (anecdotal evidence).

To je taky perla Mr. Green Konektory jsou naprosto stejne.. teda az na to ze jsou jine Mr. Green Oh VSN, jak jsi mi chybelo Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 21. srpen 2019 17:41
MicroUSB nikdy nebylo určeno na to, kam se nakonec začalo cpát. Proto se tak rádo láme. Většina telefonů ho má jen připojený na desce.
Obrázek
Lepší telefony (Samsung třeba) má přes něj přišroubovaný (nepájený) kus plechu, to už aspoň trochu fungovalo.
Obrázek

USB-C se vyrábí i přímo modul se šroubkama, to drží dost. Problém je ten zobáček uprostřed, ten se dá vypáčit.
Obrázek

BTW nejlepší konektor pro telefony vymyslel Apple - Lightning:
Obrázek

Nemá se tam prakticky co zlomit ani co vylomit, je to na 4 šroubech, oboustranný a podstatně menší než USB-c.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. srpen 2019 14:50
anecdotal evidence je super.. Very Happy LivArt alespoň dodal nějaké důkazy na podporu svého tvrzení, (čímž mě částěčně přesvědčil) nicméně ale ukázal i to, že když se chce, tak se dá aby byl přišroubovaný i microUSB konektor... Hlavní je teda podle mě to jak dobře to výrobce udělá... navíc když je člověk prase, tak urve i to co přišroubované... Whistle
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 11. listopad 2019 13:49
Řeším dilema Mr. Green

Chtěl bych trochu povýšit notebook a zakoupit do něj 1TB SSD.
Jsou dvě možnosti:
1) zakoupit 1TB SSD místo 256GB SSDku, tím pádem mít v notebooku ve výsledku 1TB SSD a 1TB točák.
výhody: celkově zvýšená kapacita disku, možná záloha 1:1, rychlejší SSD než 2,5" viz níže
nevýhody: nový disk by byl NVMe, takže nevím, jak by to bylo s následným přechodem na stolní PC.., pro zbylý 256GB bych neměl asi využití

2) vyměnit 1TB točák za 1TB SSD klasika 2,5"
výhody: mít v notebooku 2 SSD disky, zbylý 1TB točák použít jako externí zálohu pro to nové 1TB SSD.
nevýhoda: kapacita místa by zůstala stejná

Já osobně se spíš přikláním k možnosti dvě, vidím to jako lepší využití všeho a do stolního PC, které si plánuji zakoupit někdy v příštím roce bych použil to 1TB ssdčko i 1TB točák a notebook poté prodal jen s 256GB diskem. Případně jako druhej tam použil nějaký disk z práce.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. listopad 2019 15:22
Já bych se spíš přikláněl k jedničce, protože víc místa. NVMe jde dát i do desktopu, když má podporu. Nebo je ta kompatibilita tak výjimečná? Já jsem v tomhle v pravěku a moje deska nemá slot M.2, do kterýho prý tyhle věci pasují. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 11. listopad 2019 15:43
No to záleží na tobě, jaké máš preference... Obě možnosti mají své opodstatnění... Navrhnu ještě třetí Very Happy
Není lepší mít oboje, jak stolní PC, tak notebook? Jsi si jistý, že ntb prodáš až budeš mít stolní PC? A i tak - můžeš ho prodat se vším, prodáš ho za víc...
Navíc dávat do stolního PC 2,5" disk?

// plus čtvrtá možnost - notebook neupgradovat a počkat si rovnou na stolní PC...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 12:51
Nakonec jsem zvolil možnost číslo dvě.

Jop, dnešní základní desky ve stolních už taky mají slot, kolikrát i dva sloty na NVMe, takže až si budu skládat stolní PC, tak k tomu přihodím jeden větší nvme, plus budu mít tohle 1TB SSDčko a asi nechám i ten 1TB, co mám teď v notebooku. Mr. Green
2,5" ve stolním přece nevadí, existují redukce Laughing

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 13:21
Jo, já jsem taky přes léto měl ve velkým počítači 2,5". Docházelo mi místo, tak jsem tam nechal starej 240GB HDD z notebooku prostě viset na kabelech a přesunul na něj fotky a podobný data, u kterých není potřeba rychlý načítání. A fungovalo to dobře. Na větším HDD bylo místo na hry. Laughing
Na podzim jsem to ale vyměnil za nový 2 TB, který mi zase nějaký desetiletí vydrží. Ten dosavadní 640GB HDD mám přes 10 let.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 14:04
No 3.5" ssd se snad ani nedělá ne, proč taky Smile Naopak casy mívají přípravu na 2.5" už spoustu let, předpokládám hlavně kvůli těm SSD, přece jen m2 a PCIE byly hrozně drahy Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 14:34
ok, v tom se nevyznám, je to už hodně dlouho, co jsem skládal PC... Anxious Spoustu let mám jen ntb... Anxious
Zasláno: út 10. březen 2020 22:10
p!p@ dne 18.03.2016 v 20:51:08 napsal:
Takže jsme nakonec koupili Huawei Y6 Dual SIM... Už je doma... tak snad mi ho neomlátí o hlavu... Very Happy Kdyžtak řeknu, že za to může LivArt... Very Happy

Tak Huawei Y6 Dual SIM už po 4 letech přestává fungovat baterie... Nějaký tip na dobrý telefon za 5k s dual SIM, NFC, čtečkou otisků prstů atd, co vydrží alespoň tolik co Y6? Smile Huawei asi kvůli Trumpovi asi už ne, co? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 10. březen 2020 23:58
ty co gogle sluzby maji tak sou a budou v pohodě.

ted premyslim jestli si vzit samsung S10e, hua P30, xiaomi mi 9...a vubec netusim,kazdy ma neco.
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 12. březen 2020 15:09
Já co jsem koukal do obchodů, tak dobře v dané cenové relaci vypadá Huawei P30 lite, Honor 20 lite, nebo Xiaomi Redmi note 8T... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 12. březen 2020 23:56
zene sem kupoval hua nova 3. Vykonově to ma identicky hw jako muj pred dvěma rokama topmodel mate10pro (jinak samozrejme v necem horsi - nema OLED, IP 68 atd..), vydrz baterky v pohodě, jenom to jako kazdy huawei foti trochu omalovnaky v cinskem barevnem prostoru... ale za tu cenu ok.
Zasláno: po 23. březen 2020 01:22
nové trendy v homeoffice polozily otázku, jaky kancelarsky monitor? velikost asi 27,vzít 4K nebo nizsi rozlišeni?
Veselé Vánoce!

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 01:52
Když jsem to řešil nějakou dobu zpátky, rozumně vycházely 2k monitory 2560x... Záleží taky na tom, jak moc jsou odladěné aplikace, co budeš používat. Jinak tam můžeš mít jen mrňavé blešky.
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 29. březen 2020 23:59
tak sem koupil 27 4k...jenom si ted musim koupit novou grafiku, ta integrovana v CPU to 4k nezvlada...ach jo Mr. Green
Veselé Vánoce!

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 30. březen 2020 00:05
Aspoň pořádně podpoříš zkroušenou ekonomiku Wink
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 30. březen 2020 22:12
mam pocit, ze ted co je karantena jenom utracim Think
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 31. březen 2020 09:27
Super, jen tak dál, je třeba roztočit ekonomiku... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 2. červen 2020 12:34
Hele co si mám představit pod pojmem jídelní souprava?
V parametrech myček je vždy napsáno:
Kapacita: 12 jídelních souprav

Jídelní souprava je jako hluboký talíř, plytký talíř, nůž, vidlička a lžička? A nebo se tam počítá i sklenička, miska na kompot nebo talířek na dezert? Vůbec nevim jak to zadat do Googlu a když hledám, tak mi to vždy nabízí na koupení jídelní soupravy a v těch je 6x každý talíř atd. a je v tom i mísa na polévku, omáčkovník a podobné nesmysly... Think Ale 12 jídelnich souprav každá po 25 ks se tam vleze těžko... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 14:35
Normalni u nas driv bejvalo oznaceni pro jidelni sadu kde bylo 6x od kazdyho talire a tak. Ale u mycek je sada v podstate vsechno co potrebuje jeden clovek aby mohl snist obed s pitim Laughing

https://www.alza.cz/slovnik/kapacita-mycky-art5789.htm
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 15:11
Super, moc díky... takže kromě toho co jsem si myslel je tam navíc i jeden malý talíř, jeden hrnek a jedna sklenička...

Já nikdy myčku neměl a ani rodiče žádnou nemají, tak tuhle terminologii vůbec neznám... Ale teď jak máme kvůli koronaviru už několikátým měsícem home office a jak každý den vaříme doma, tak se nám zdá se nám, že neděláme nic jiného než že furt umýváme nádobí - takže jsme se začali poohlížet po myčce... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 21:37
si moc nepomuzete...s myčkou budete jenom davat věci do myčky, čekat až domyje, vyndavat věci z myčky, dávat věci do myčky...nekonečný koloběh Mr. Green
Veselé Vánoce!

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 21:59
Na to existuje jednoduché řešení Laughing
Obrázek

Obrázek

Thumb up!

Zákonitě pak nic nemusíš umývat a ten přírodní uhlík z ropy jen pošleš dál do teplárny Wink
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 8. červen 2020 00:13
Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 8. červen 2020 00:16
Prostě jen TAK.
Zasláno: po 29. červen 2020 12:05
Před necelým týdnem jsem si pořídil nový Mi Band 4.

Bezprostřední dojmy:
- baterka má celkem výdrž, ačkoliv je zapnuté měření tepu i spánku, drží už přes 5 dní bez vybití
- displej na letním slunci skoro není vidět, ale v interiéru to jde
- nepodařilo se mi zjistit, jak dostat notifikaci na SMS z Huaweie P20. Ta aplikace na zprávy prostě v seznamu aplikací v obsluhující appce prostě chybí
- celkem zklamání, že kroky to měří jen v přítomnosti připojeného mobilu, pokud jo odpojen, dopočítá je to, až po novém připojení.
- někdy se zdá, že přestane fungovat rozsvícení po zvednutí ruky do nového spuštění mobilní aplikace a stejně tak vibrace...
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:13
Já mám už asi dva roky Carneo U3 band.

Dojmy po používání po dobu dvou let:
- baterka dala původně týden, teď asi už jen 5 dní - nemá to ale měřič tepu...
- ještě že k tomu byly 2 pásky, ten jeden se po roce a půl odporoučel a roztrhl se.
- Displej je vidět i na slunci
- u SMS to píše jen odesílatele, SMS si nejde přečíst
- kroky měří i bez telefonu
- zvednutí ruky funguje skvěle, někdy až moc skvěle, že když s tím spím, tak řena nadává že jí tím svítím do očí... Think
- párkrát mi to spadlo a teď nefungují dva řádky pixelů - ale text jde přešíst i bez nich...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:24
Na druhou stranu, co bych chtěl za 2000 rublů z oficiální české distribuce, že?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:38
Elephant napsal:
rublů

Think Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:46
Musím ti to přiblížit tvým reáliím, ne?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 13:50
měl bys to raději rovnou psát v Juanech, ale naštěstí stačí škrtnout nulu.. Slinták Magor
Čína to tu jednou totálně ovládne úplně všecko a není třeba žádná obchodní válka, Amerika se zničí sama, jestli to takhle půjde dál... Think d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 29. červen 2020 14:18
Inu, velmoc utápějící se v bezmoci.
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 30. červen 2020 22:03
No pokud mas Huawei, tak sis měl radsi pořídit Honor band (4/5).
S hua /honor telefonama funguje bez problemu.
Ale se samsungem si to moc nerozumi a některé věci nefungují...
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. listopad 2021 17:48
Máte někdo skušenosti s hardwarovými identifikačními klíči?
Třeba toto:
https://www.zive.cz/clanky/bezpecnostni-klic-yubikey-bio-obsahuje-ctecku-otisku-ochrani-online-ucty-i-aplikace/sc-3-a-212681/default.aspx
Chci to na přístup ke gmailu, facebooku, nicehash a taky k MojeID, které používám na přístup k datové schránce a očkovacímu/testovacímu covid portálu...
Má to přecijen výhodu, že narozdíl od telefonu se to nevybije.
Hledám něco co by umělo co nejvíc protokolů... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna