Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. listopad 2013 07:55
T.S.Bohemia a Alfa.cz mají stejného majitele a vlastně i stejné ceny a poštovné zdarma.
Takže kdybyste se někdo mezi těma dvěma rozhodovali, kde nakoupit, kupujte na Alfa.cz, protože TSB má naprosto příšerný systém.

Včera jsem asi na TSB objednal, ale vůbec si tím nejsem jistý. Potvrzovací mail žádný nepřišel (bylo tam na něj zatržítko, ale tím bych zároveň prý povolil zasílání nabídek). Když jsem kliknul na odeslání objednávky, tak na mě, přestože jsem byl přihlášený, vyskočilo takové to přihlašovací okno prohlížeče, a já jsem ho omylem zavřel Escapem. Takže mě to místo odeslání objednávky odhlásilo. Ale zase v seznamu objednávek tu objednávku mám, takže asi odešla...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 14:28
já na TSB kupoval noťas, přímo na prodejně jsem se musel zaregistrovat na jejich stránkách a objednat si jak přes e-shop, pak teprve mi vydali zboží Mr. Green nevím, jestli to tak ještě funguje, ale zdá se mi to docela složitý
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 16:40
Jo, abych dokončil příběh o TSB, tak balíček nakonec dorazil. Akorát paní na poště ho nemohla najít podle mýho jména. Ti borci totiž nějak špatně vyplnili adresu nebo co, takže to bylo poslaný přímo na adresu pošty. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 21:23
Wojcek napsal:
já na TSB kupoval noťas, přímo na prodejně jsem se musel zaregistrovat na jejich stránkách a objednat si jak přes e-shop, pak teprve mi vydali zboží Mr. Green nevím, jestli to tak ještě funguje, ale zdá se mi to docela složitý

To jako fakt? Very Happy to je nějaká blbost, ne? Very Happy Sice jsem tam osobně (ne přes net) nakupoval naposled před několika lety, ale registrovat jsem se nikdy nemusel... Very Happy Jinak ale s TSB nemám problém... obvykle si to ale objednám přes net a pak vyzvednu na prodejně...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 23. listopad 2013 16:46
jo fakt, bylo to v roce 2009, tak třeba už to tak není Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 23. listopad 2013 17:46
lol... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 23. listopad 2013 18:08
Ale je, když jsem tam v červnu kupoval SSD, tak mě taky borec musel nejdřív zaregistrovat do eshopu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. leden 2014 17:23
Odvolávám, co jsem odvolal... Nenakupujte raději ani na Alfě. A jestli budete, tak bacha na ceny. Včera jsem objednal nějaké drobnosti za 512 Kč s platbou předem, a když přišla faktura, kolik mám zaplatit, tak na ní bylo 513 Kč. Podle všeho jim systém nějak blbě počítá DPH, takže je možný, že u dražších věcí se to bude víc lišit. Na 1 Kč sere pes, ale napsal jsem jim mail a nikdo neodpověděl, takže kdo ví, jestli to vůbec četli a jestli to někdy opraví.
Zasláno: so 25. leden 2014 23:32
Myslíte, že jde na CZC reklamovat externí HDD, když od něj nemám fakturu, ale jen reklamační protokol z minula, na kterým je, že bylo řešeno výměnou?

Sice už je to skoro 4 roky, ale ten disk má podle všeho záruku na 5. Zatím funguje, ale Seagate Manager hlásí, že je něco v nepořádku a mám uplatnit záruku. A ve SMARTu je u vadných sektorů vykřičník, ale ještě je to prý OK.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 26. leden 2014 02:00
To ti přesně nepovím. Fakturu by sis mohl taky vyjet z czc profilu nebo z mailu (chybělo by ale razítko), ale hlavně - zboží, které je vyměněno, běží od začátku reklamační lhůta, jako bys ho znovu koupil Wink
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 10 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna