Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. červenec 2015 10:28
Pokračování příběhu s tredz.co.uk Laughing
Včera přišel balíček se sklíčkem do brýlí... A bylo to špatné sklíčko! Obyčejné polykarbonátové, které stojí asi 1/3 polarizovaného, co jsem objednával, a které ani nemají v nabídce. d'oh!
Tak jsem jim to napsal a zeptal se, jak to budou řešit. (V zásadě by mi nevadilo, kdyby vrátili část peněz a já si nechal tohle.)
Odpověď pozdě odpoledne přišla za pár minut. Shocked
Omluvili se a prý co nejdříve pošlou to správné. Shocked Shocked Žádné vracení toho nesprávného, nic takového. Surprised Tak to jsem tedy zvědavý. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 2. srpen 2015 12:40
Tak jsem nedávno objevil, že mám věrnostní slevu od Mironetu. Potěší to. Inu, asi jsem už dost starý Very Happy
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 30. květen 2016 19:43
ach jo.. ja, ktery odjakziva mel rad czc.cz se diky poslednimu roku nakupovani u nich asi budu casteji priklanet k alze Crying or Very sad

alzu jsem nemel nikdy rad, co prisli s alzakem, tak se to jen nasobne zhorsilo.. ale proste clovek musi uznat, ze to proste funguje.. u czc to taky tak fungovalo, jeste tak rok dozadu.. ale behem toho posledniho roku se to zhorsilo, a z czc se subjektivne stal jen preposilac zbozi, bez skladu.. driv co mali psano, to platilo.. kdyz meli zbozi na hajich ihned k odberu, tak tam proste bylo. Behem posledniho roku se mi stalo uz snad petkrat (a to jsem letos objednaval hodne malo), ze jsem rano objednal zbozi co meli v hajich skladem.. a nakonec k odberu nebylo ihned, ale treba za dva tri dny.. :/ A dneska zase.. ale, co jim jeste zbyva.. to je cena.. to lg g4 ma alza o 3,5k draz! Ale uz jsem letos parkrat neco v alze koupil, kdyz byl cenovy rozdil max nejaka stovka.. buheeheeee proc mi to delaji Crying or Very sad
Zasláno: po 30. květen 2016 19:51
jo, a jeste takova malickost, pet peeve.. komentare zamestnancu.. teda, videl jsem v posledni dobe jen tady od slecny.. ale je to hrozny, uplne vsechno zacina stejnym copy-paste blokem.. na jednu stranu to chapu, aby je nekdo nechytal za slovicko, tak tohle je takova vagni formulace ze by se z nejakeho slibu asi mohli vymluvit.. ale leze mi to na nervy Mr. Green

Obrázek
Zasláno: st 1. červen 2016 13:32
jo.. rozuzleni pribehu z czc a jejich zmenou doby dodani.. cela ta pakarna byla zapricinena poukazkou, kterou davaji zdarma k nekterym telefonum.. 200kc na rajknih. Ty poukazky jim dosly, a kvuli tomu mi nedali vedet ze telefon je ready hned ten prvni den.. takze druhy den jsem si tam zajel a na poukazku se vykaslal Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. červen 2016 22:40
Oni možná poslali zprávu, že je připraveno, ale poslali ji tvýmu tátovi....
Aspoň to se stalo mně, když jsem si u czc jednou něco objednával se svým vlastním účtem...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 1. červen 2016 22:55
No, je fakt ze sms mi neprisla myslim.. ale to svadim na to ze jsem si vetsinu objednavky vyzvedl Smile Emaily o vyzve prisly, jeden rano a jeden vecer.. jen to mam ve slozce v mailu a tak mi o tom neprisla notifikace.. kdyby jo tak jsem tam jel jeste vecir Mr. Green
Zasláno: st 1. červen 2016 22:58
jinak otec tam asi nenakupuje, ale je fakt ze jmeno bychom meli stejny Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. červenec 2016 12:08
Knihkupectví EU
https://bookshop.europa.eu/cs/home/

Mají tam plno různých knížek ohledně EU nebo třeba různé mapy Evropy. A prý některé věci (většinu?) posílají zdarma. Teda když to mají. Mně tam zaujaly jen ty mapy a ty, co se mi líbily, jsou nedostupný. Objevil to někdo na Redditu, tak to lidi vykoupili.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. červenec 2016 10:39
To je jako úplně zadarmo, nebo se musí alespoň platit poštovné? Very Happy Že jsou ty knížky zdarma docela chápu, stejně to jsou většinou propagační materiály...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 12 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna