Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejhorší král, prezident, diktátor aj. v dějinách

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:51
Darth PZ napsal:

V lihu Shocked ??? Proč děti dávají do lihu??? Shocked Neutral

Protože byli stejně mrtví a aby se dochovali ukázky vlivu atomové bomby na další generace

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:54
Mark Pawl napsal:
Darth PZ napsal:

V lihu Shocked ??? Proč děti dávají do lihu??? Shocked Neutral

Protože byli stejně mrtví a aby se dochovali ukázky vlivu atomové bomby na další generace


Aha tak to jo. Fuuj to je hrozná představa někde něco takového vidět Eh? Embarassed

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 10:28
Mark Pawl napsal:
Baros napsal:
quab napsal:
V takže spolenecké nálety na Německo byly taky špatné? Strategické bombardování odsírají jenom civilisti. Invazi do Japonska by odsrali milióny civilistů, takhle to bylo "jen" několik stovek tisíc.
Mimochodem při konvenčních náletech zemřelo mnohem více civilistů.


No já bych řek, že je rozdíl mezi atomovou bombou a normální bombou...po atomovce můžou nést následky další generace........

Přesně tak, viděl jsem pak nějakej dokument, byli tam děti naložené v lihu a tak, fuj, ale určitě by se ti nelíbilo kdyby se ti narodil doslova pavouk...


Kdyby ke svržení atomových bomb nedošlo, neměli by se v Japonsku děti komu rodit.
Já stále nevím co je na tom tolik nepochopitelnýho d'oh! . Proti tomu co by následovalo v listopadu 45 a dalších měsících by byla Okinawa jen čajový dýchánek.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 12:20
quab napsal:
Mark Pawl napsal:
Baros napsal:
quab napsal:
V takže spolenecké nálety na Německo byly taky špatné? Strategické bombardování odsírají jenom civilisti. Invazi do Japonska by odsrali milióny civilistů, takhle to bylo "jen" několik stovek tisíc.
Mimochodem při konvenčních náletech zemřelo mnohem více civilistů.


No já bych řek, že je rozdíl mezi atomovou bombou a normální bombou...po atomovce můžou nést následky další generace........

Přesně tak, viděl jsem pak nějakej dokument, byli tam děti naložené v lihu a tak, fuj, ale určitě by se ti nelíbilo kdyby se ti narodil doslova pavouk...


Kdyby ke svržení atomových bomb nedošlo, neměli by se v Japonsku děti komu rodit.

Já stále nevím co je na tom tolik nepochopitelnýho d'oh! . Proti tomu co by následovalo v listopadu 45 a dalších měsících by byla Okinawa jen čajový dýchánek.


Mohli, ale třeba dělat normální nálety na vojenský objekty...No pravda, sice by se válka asi trochu protáhla, ale atomovka byla poněkud nelidský řešení.....Představ si být Japonkej nevinej civilista a žít v r. 1945 v Nagasaki....

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 17:02
Baros napsal:
quab napsal:
Mark Pawl napsal:
Baros napsal:
quab napsal:
V takže spolenecké nálety na Německo byly taky špatné? Strategické bombardování odsírají jenom civilisti. Invazi do Japonska by odsrali milióny civilistů, takhle to bylo "jen" několik stovek tisíc.
Mimochodem při konvenčních náletech zemřelo mnohem více civilistů.


No já bych řek, že je rozdíl mezi atomovou bombou a normální bombou...po atomovce můžou nést následky další generace........

Přesně tak, viděl jsem pak nějakej dokument, byli tam děti naložené v lihu a tak, fuj, ale určitě by se ti nelíbilo kdyby se ti narodil doslova pavouk...


Kdyby ke svržení atomových bomb nedošlo, neměli by se v Japonsku děti komu rodit.

Já stále nevím co je na tom tolik nepochopitelnýho d'oh! . Proti tomu co by následovalo v listopadu 45 a dalších měsících by byla Okinawa jen čajový dýchánek.


Mohli, ale třeba dělat normální nálety na vojenský objekty...No pravda, sice by se válka asi trochu protáhla, ale atomovka byla poněkud nelidský řešení.....Představ si být Japonkej nevinej civilista a žít v r. 1945 v Nagasaki....


"Normální" nálety na Japonsko pobíhaly už od dobytí Iwo Jimy. Nálety samotné nejsou sto přimět národ ke kapitulaci. Viděli jsme to v Německu, Japonsku, Vietnamu a v poslední době i v případě Srbska v roce 1999.
Co znamená "nelidské řešení"? Znovu opakuju: buď invaze, nebo bomba. Dal bys tedy raději přednost 30-40 miliónům mrtvých japonců a američanů kteří by zemřeli "lidskou smtrí", před smrtí necelého milionu japonců "nelidskou smrtí" ? Jaká smrt je lidská a jaká není?
Co je to prosímtě za argument d'oh! ? Představ si, že jsi nevinná Eva Braunová a žiješ v roce 1945 v Berlíně. Brick Wall

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 17:20
quab napsal:
Baros napsal:
quab napsal:
Mark Pawl napsal:
Baros napsal:
quab napsal:
V takže spolenecké nálety na Německo byly taky špatné? Strategické bombardování odsírají jenom civilisti. Invazi do Japonska by odsrali milióny civilistů, takhle to bylo "jen" několik stovek tisíc.
Mimochodem při konvenčních náletech zemřelo mnohem více civilistů.


No já bych řek, že je rozdíl mezi atomovou bombou a normální bombou...po atomovce můžou nést následky další generace........

Přesně tak, viděl jsem pak nějakej dokument, byli tam děti naložené v lihu a tak, fuj, ale určitě by se ti nelíbilo kdyby se ti narodil doslova pavouk...


Kdyby ke svržení atomových bomb nedošlo, neměli by se v Japonsku děti komu rodit.

Já stále nevím co je na tom tolik nepochopitelnýho d'oh! . Proti tomu co by následovalo v listopadu 45 a dalších měsících by byla Okinawa jen čajový dýchánek.


Mohli, ale třeba dělat normální nálety na vojenský objekty...No pravda, sice by se válka asi trochu protáhla, ale atomovka byla poněkud nelidský řešení.....Představ si být Japonkej nevinej civilista a žít v r. 1945 v Nagasaki....


"Normální" nálety na Japonsko pobíhaly už od dobytí Iwo Jimy. Nálety samotné nejsou sto přimět národ ke kapitulaci. Viděli jsme to v Německu, Japonsku, Vietnamu a v poslední době i v případě Srbska v roce 1999.
Co znamená "nelidské řešení"? Znovu opakuju: buď invaze, nebo bomba. Dal bys tedy raději přednost 30-40 miliónům mrtvých japonců a američanů kteří by zemřeli "lidskou smtrí", před smrtí necelého milionu japonců "nelidskou smrtí" ? Jaká smrt je lidská a jaká není?
Co je to prosímtě za argument d'oh! ? Představ si, že jsi nevinná Eva Braunová a žiješ v roce 1945 v Berlíně. Brick Wall


No vidím, že spolu bysme asi válku vést nemohli...kdes ale prosimtě přišel na 40mil. Japonců??? Think Dyť to je x-násobek jejich populace Invaze do Japonska by bylo lepší řešení...Američani měli početní převahu...
Zasláno: po 1. srpen 2005 17:22
BTW: Eva Braunová zase takový neviňátko nebyla...pokud nebyla úplně blbá....

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 18:11
Nemá cenu se s tebou hádat. Přečti si něco z historie, nejlépe Válka končí v Pacifiku od Miloslava Hubáčka, abys měl alespoň rámcovou představu co to byla válka a co to byla válka proti Japonsku. Přečti si o tom co se dělo na Okinawě, nebo na Iwo Jimě.
A zjisti si kolik mělo japonsko obyvatel.
Početní převahu d'oh! .

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 18:23
quab napsal:
Nemá cenu se s tebou hádat. Přečti si něco z historie, nejlépe Válka končí v Pacifiku od Miloslava Hubáčka, abys měl alespoň rámcovou představu co to byla válka a co to byla válka proti Japonsku. Přečti si o tom co se dělo na Okinawě, nebo na Iwo Jimě.
A zjisti si kolik mělo japonsko obyvatel.
Početní převahu d'oh! .


Hele já se s tebou nechcu hádat, knížek o válce sem přečetl víc než dost.....Neřikej mě že by Japonci jenom při invazi poslali na smrt 40 mil. lidí.....

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 18:34
Baros napsal:
quab napsal:
Nemá cenu se s tebou hádat. Přečti si něco z historie, nejlépe Válka končí v Pacifiku od Miloslava Hubáčka, abys měl alespoň rámcovou představu co to byla válka a co to byla válka proti Japonsku. Přečti si o tom co se dělo na Okinawě, nebo na Iwo Jimě.
A zjisti si kolik mělo japonsko obyvatel.
Početní převahu d'oh! .


Hele já se s tebou nechcu hádat, knížek o válce sem přečetl víc než dost.....Neřikej mě že by Japonci jenom při invazi poslali na smrt 40 mil. lidí.....


Armádní velení mělo plán hromadného národního sebevražedného útoku. Dobře, co víš o událostech na Okinawě?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna