Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejlepší výmluvy!!!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
mumik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 48
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
10 025,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 23:16
letos v květnu sem u nás doma uspořádal menší dýchánek ( rodiče + dovolená = party) bylo to od středy do soboty a v pondělí nás přišlo ve třídě 5 děcek s omluvenkou středa až pátek - nevolnost Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 23:22
cha hehe :D
Obrázek

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 29. prosinec 2005 15:16
Hele, kdyz reknete ucitelce nebo uciteli, ze vas poprosil o neco reditel, nebo zastupkyne reditele (nevim jak vy, ale u nas vladne absolutni moci), tak voni si to stejne nikdy neoveri Angel - to ale jaksi nejde u celodennich vymluv Whistle
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 12. listopad 2006 22:49
No a jaky mate vymluvy na ukoly? protoze kdyz reknete ze ste na to zapomneli tak vam stejne nikdo neuveri, no nejlip se to resi tak ze reknete ze vam ucebnici sbalil kamos nebo sesit na ukoly vam nekdo vzal a jeste vam ho nevratil Laughing

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: ne 12. listopad 2006 22:57
naštěstí na gymlpu úkoly nemáme Applause

Zato v pátek, to byly bomby. Nechtělo se nám na Fráninu, tak sme si zařídili, že nám z druhý skupiny do šatny přinesou třídnici, aby sme nebyli zapsaný. Jenže ta holka byla zkoušená, takže třídnici vzal někdo jinej k nám do třídy.

Po chvilce (jen malinký) sme do důvodu našich absencí napsali "příchod: 8:05"

A je to Mr. Green
What's up?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2006 17:55
Raz mi vyšlo toto:
(učiteľka ma vyvolala a ja som jej povedal nasledovné): Nemôžem ísť odpovedať, lebo som si vykĺbil ruku, takže už mám aj tak dosť blbý deň.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2006 19:29
Včera spolupracant: netrefil jsem se, protože jsem smrkal (vyvrtal díru kde neměl) Smile

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2006 22:42
To já kdyý zaspim tak zaspim ale když jsem neměl úkol tak sem ho hledal jako že je zapadle v tažce prošlo mi to bez poznámky. Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 20. listopad 2006 12:07
když chci jít na pivo a manželka opět remcá (ono to vlastně bez remcání nebylo nikdy) tak se vymluvím, že jdu za kolegou (asi půl roku spolu lítáme po fuškách). schválně jdu na opačnou stranu než směrem do hospody, ale k tomu kolegovi se stejně stavím a na to pivo jdem společně.
teď jsem chytil ideální fušku - v té naší hospodě budeme dělat rekonstrukci elektřiny, takže už se nemusím na nic vymlouvat a na pivo budu chodit "pracovně"
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 21:17
Asi bych měl zapracovat.. já se nikdy nevymlouvam, všechno se snažim zvládnout a když nezvládnu, tak se omlouvam Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna