Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nevěrnost

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 14:32
Ještě jeden poznatek: když se koukám kolem sebe a zavzpomínám na svý svobodný léta, tak docházím k celkem silnému přesvědčení, že ženy jsou daleko nevěrnější než muži. Sad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 22:52
Bugi napsal:
Ještě jeden poznatek: když se koukám kolem sebe a zavzpomínám na svý svobodný léta, tak docházím k celkem silnému přesvědčení, že ženy jsou daleko nevěrnější než muži. Sad


Uplny suhlas...

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 06:35
Když ti ženská zahne. d'oh! Neříkejte pánové že to není také tak trochu naše vina. Brick Wall Opět je třeba se zamyslet Think proč to udělala. A pokud zjistíte že potřebuje chlapa třeba s platem manažera národního fodbalového mužstva a vy ji tuhle rozkoš nemůžete poskytnout je třeba vztah ukončit rázným řezem. Přestala vás brát takového jak vás poznala a časem by ste mohli zjistit že s parohama který nosíte už se nevejdete ani do futer.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 10:23
Já nezahnul nikdy, ale byl jsem podveden třikrát Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Brick Wall
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 10:56
Ricky nejsi ty takovej dobrák jako já. Moje chyba ve vztahu je že si nechám skoro všechno líbyt i dřevo na mě by se dalo štípat a když už je toho moc a všechno je zaběhlé přestane semi to líbyt. A pokud tě ta tvá dost nemyluje nezměníš to ani párem volů.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 15:32
otesánek napsal:
Když ti ženská zahne. d'oh! Neříkejte pánové že to není také tak trochu naše vina. Brick Wall Opět je třeba se zamyslet Think proč to udělala. A pokud zjistíte že potřebuje chlapa třeba s platem manažera národního fodbalového mužstva a vy ji tuhle rozkoš nemůžete poskytnout je třeba vztah ukončit rázným řezem. Přestala vás brát takového jak vás poznala a časem by ste mohli zjistit že s parohama který nosíte už se nevejdete ani do futer.


Já nevím, já bych byl schopnej zahnout a neřekl bych, že je to zrovna její vina... Think

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 07:37
otesánek napsal:
Ricky nejsi ty takovej dobrák jako já. Moje chyba ve vztahu je že si nechám skoro všechno líbyt i dřevo na mě by se dalo štípat a když už je toho moc a všechno je zaběhlé přestane semi to líbyt. A pokud tě ta tvá dost nemyluje nezměníš to ani párem volů.


Já nevím, co na to říct... Think d'oh! Brick Wall
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 17:51
Baros napsal:
otesánek napsal:
Když ti ženská zahne. d'oh! Neříkejte pánové že to není také tak trochu naše vina. Brick Wall Opět je třeba se zamyslet Think proč to udělala. A pokud zjistíte že potřebuje chlapa třeba s platem manažera národního fodbalového mužstva a vy ji tuhle rozkoš nemůžete poskytnout je třeba vztah ukončit rázným řezem. Přestala vás brát takového jak vás poznala a časem by ste mohli zjistit že s parohama který nosíte už se nevejdete ani do futer.


Já nevím, já bych byl schopnej zahnout a neřekl bych, že je to zrovna její vina... Think

Mr. Green Tak to je spravna uvaha Mr. Green

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 18:19
Joj když se hormony vzprčí nedá se stím moc dělat
on les aura!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 21:51
Byvale zene jsem nevernej byl-mozna je to paradox,ale kdyz jsme se poynali se soucasnou zenou,tak prvotni zamer byl,ze budeme pouze milenci a budeme respektovat to,ze mame stale partnery...ale vyvinulo se to dost zajimave-driv nez jsme se spolu stihli prvne vyspat(tak poruznu neprala situace)tak se nas vztah podstatne zmenil...nejak prestalo jit o sex Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna