Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Norton

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Norton

Zasláno: po 19. září 2005 22:41
Zdarvím,
napsání o něco o sobě jsem dlouho odkládal,protože...jsem prostě línej Very Happy Až teď mě k tomu dokopal romulus a jeho úkol ve VyHozených.

Tak,kde začít?No,narodil jsem se v Brně 21.6.1984.Brno jsem si za svůj život velice oblíbil a určitě by se mi z něho nechtělo.Chodil jsem na základku do výběrové třídy (vůbec netuším,jakým omylem jsem se tam dostal Shocked ) s výukou Francouzštiny (na jazyky jsem levej,takže z 6let výuky si pamatuju tak možná "bonjour" a "au revoir").Pak jsem šel na soukromé gymnázium (nemůžou být všichni tak inteligentní aby se dostali na státní školy Twisted Evil ) a teď studuju fakultu Informatiky a fakultu Přírodovědy na MU.Tak to je asi tak vše k mému dosavadnímu životu.

Záliby: Toho je hodně...teď hlavně šipky (musíme trénovat na druhou ligu),fotbálek,kulečník,pivo Slinták ,dobré jídlo (hlavně žádná zelenina Shame on You a hodně masa) Slinták ,sex Slinták ,lyžování (ale už jedině na "miniskách"),mobily a vše co k nim patří atd. atd. ...

Oblíbené filmy/seriály:Samotáři,Jedna ruka netleská,Pulp Fiction,Kill Bill ( a vůbec všechny filmy od Tarantina),M*A*S*H (mám skoro všechny díly nahraný na videu a viděl jsem je asi 10x,tenhle seriál prostě nemá chybu),Přátelé.

Nesnáším:Arogantní a protivné lidi,krásné ale vypatlané ženské,Úvod do informatiky,účty za mobil.

Případné dotazy,stížnosti,prosby,nadávky,výhružky posílejte mému tiskovému mluvčímu Laughing

A zde samozřejmě nezbytné fotky (prosím nechtějte po mě zaplatit praslý monitor,vypadené skla z brýlí čí operaci za vypálené oči Not Talking )
Ten v tom červeným jsem já
Ten/ta v popředí Laughing
Těsně před skokem
Těsně po skoku
Ten v tom obleku Wink
No comment Shhh
No tam ten...už asi víte kterej
Příspěvek upravil 2× Norton, naposledy út 20. září 2005 11:24.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:00
Koukám, docela vo pohodě týpek... Applause Bude mi tě líto, až tě vyhodí... Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:03
Co to žbleptáš?Vžtyť já už VyHozený jsem. Laughing A ty mimochodem přece taky. Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:07
Bude mi líto, až tě vyhodí z VyHozených... Laughing Ale asi půjdeš až po buschovi, až na tebe taky něco najdu... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:18
Já bych řekl, že jsi Bushovi udělal docela dobrou reklamu. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:24
Jo jo, teď mám na svojí straně minimálně Koscika a Mardu Pawlíka Slinták Slinták
Veselé Vánoce!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:29
Ricky napsal:
...Ale asi půjdeš až po buschovi, až na tebe taky něco najdu... Mr. Green

Co bys na mě chtěl hledat?Já jsem učiněný Angel

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 19. září 2005 23:31
A to je v dnešní době více než podezřelé. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 10:31
Kde já sem toho chlapa viděl... Cool
on les aura!

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 10:36
busch napsal:
Jo jo, teď mám na svojí straně minimálně Koscika a Mardu Pawlíka Slinták Slinták

Uz se to zacina paktovat. Hehe
One world, one soul.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 11:30
mina napsal:
Kde já sem toho chlapa viděl... Cool

Tak to vzpomínej...to by mě taky zajímalo,kdes mě viděl Very Happy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:30
No, pánové, myslím, že je to porvé, co možná VSN přispěje k odhalení zločinu. Protože jsem měl pocit, že jsem Nortona taky někdy viděl (a nehodlal jsem se smířit s tím, že má prostě povědomý xicht, jako to udělal mina), rozhodl jsem se prohledat všechny archívy v online i papírových noinách které jsou na internetu (přiznám se bez mučení, strejda dělá u jedněch novin, tak mi dal databázi naskenovaných doukumentů k dispozici....). Jakýkoli v tom ale byl střet zájmů, určitě ho vykompenzuje něco, co jsem v tom archivu našel, a z čeho se mi značně zvedá žaludek. Inu, posuďte sami :

Obrázek
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:37
tak takhle szkepeku szvteš spolu soutěžíví? ale to je ošklivý... to se neděláSmile
(co si vymysli na em:)
HOne strikes again
aw yeah;)

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:39
No dovol, já mám ty nejčistší úmysly Not Talking Not Talking Not Talking Angel
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:51
to ti tak bud verit Not Talking Anxious pekne se mu ted pujdes omluvit... nebo na tebe poslu Petra Zvěřinu z Václaváku i s jeho ochrankou Mr. Green Mr. Green Mr. Green
HOne strikes again
aw yeah;)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 17:12
Však počkej...já si na tebe taky něco najdu Laughing

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 17:26
Na me ? To tezko Cool Laughing Very Happy Razz
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 18:24
hej chlapi tak takle už jsem se hodně dlouho nepobavil!!!!! Slinták Slinták Slinták mlátím se smíchy!
btw nic proti nortonovi...
on les aura!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Obyčejný všední den.

Zasláno: po 31. říjen 2005 13:45
Vše co je napsáno výše,je jen snůška lží a fámů,od lidí kteří se mě snaží kompromitovat,aby měli lehčí postup v soutěži VyHození a já se tímto od všeho víše napsaného distancuji. Mr. Green
Zároveň vám přináším svědectví o tom jak vypadá můj obyčejný všední den.Troufám si říct,že můj všední den se ničím neliší od všedního dne všech čtenářů tohoto webu.

Ráno se probudím vedle své milované ženy a chvíli se mazlíme.

Obrázek

Potom jde udělat snídani a přinese mi ji do postele,já si mezi tím přečtu noviny a zkontroluju stav akcií na burze.
Po snídani se obléknu a odjíždím ze svého skromného obydlí

Obrázek

svým Audi TT

Obrázek

na Brněnské letiště,

Obrázek

kde na mě už čeká připravené soukromé letadlo.

Obrázek

Tím odlétám na Seyschelly za svým starým známým Radovanem.

Obrázek

Po krátkém obědě o devítí chodech.Odjíždím s pár kamarádkama modelkama jachtou

Obrázek

na opuštěnou pláž,

Obrázek

kde pořádáme velkej mejdan s nevázaným *****.
Až velice brzo nad ránem se vracíme do hotelu,kde v trochu doproušeném stavu ulehám do postele a usínám.

Obrázek


No neříkal jsem to...prostě úplně obyčejnej nudnej den...stejnej jako máte všichni ostatní. Mr. Green

Všední den II. Pondělí

Zasláno: po 31. říjen 2005 21:21
Tak a teď vážně.

Pondělí:

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím roznášet letáky (student nějak na hospodu vydělat musí)

11:00 Obědvám a hodnotím,že se mi nechce psát písemku,a že teda místo na 12:00 půjdu do školy až na 16:00.

12:45 Píšu předcházející příspěvek.A surfuju po netu.

15:30 Odcházím do školy.
Obrázek

15:55 Dostávám šok,protože jeden z mých nejlepších kamarádů má obarvený vlasy z blond na tmavě hnědo. Shocked

16:00-19:30 Tvrdnu ve škole,kde rozebírám úplně neco jinýho,než bych měl.
Obrázek
Kdyby se vám zdálo,že tam chybí profesor,tak to se vám zdá správně.Je to tam promítané z jiné posluchárny,která je o patro víš.

20:00-cca 00:45 Jsem doma,večeřím,koukám na telku,provádím večerní hygienu,surfuju po netu,kontroluju VSM,SM,SF,MM,emaily (v tomto pořadí).

kolem 01:00 Usínám u TV nebo rádia.
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× Norton, naposledy so 5. listopad 2005 11:48.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:53
co to má být to SF Wink ?
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:55
SymbianForum

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:59
acha Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 22:09
Úterý:

První dva body jsou stejné jako včera,tedy:

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím roznášet letáky (student nějak na hospodu vydělat musí)

12:00 Obědvám

12:30 Odchází do školy

13:00-17:00 Tvrdnu ve škole.Psali jsme půlsemestrální písemku z matiky...z pěti příkladů mám jeden a možná ještě jeden správně. Sad

17:30-20:30 Tvrdnu na "návštěvě" u máti.

21:00-cca 00:00 Tvrdnu u netu nebo koukám z postele na TV (pokud v ní není nic zajímavýho,tak si pustím asi po 15-té M*A*S*H Laughing ),potom jdu spát.


Dnes se opravdu nic moc zajímavýho nedělo...zítra to snad bude lepší.
Zasláno: čt 3. listopad 2005 02:04
Takže:

Středa:

První bod je stejný jako předchozí dva dny... Rolling Eyes

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-16:00 Tvrdnu ve škole.

Obrázek

Ti více majetní hrejou WoW,HOMAM nebo Wormsy...ostatní počítají úkol do matiky na zítra.

16:30 Jsem doma,obědvám,píšu příspěvek k tématu "sex na jednu noc"...víc toho nemám čas napsat

17:00 Odcházím do hospody (Kobry v Líšni...na kterou jsem předchozí dva dny vydělával) hrát šipky.

Obrázek

18:00-21:30 Dávám si 10 piv,po kamarádce dojídám džkovou polívku,dávám si hranolky a pěkně kurv** šipky (ale ne jenom já),takže prohráváme 12:6 Mad ...jestli to takhle bude pokračovat,tak příští sezonu spadneme zpět do 3.ligy Mad

21:30-23:20 Ještě s kamarádem trénujeme a objednávám si pizzu s sebou.

Obrázek

23:35-00:15 Cestuju domů rozjezdem a po cestě pojídam pizzu (ostatní na mě závistivě čumí...asi mají taky hlad... Slinták )

00:30 Píšu tenhle příspěvek...

00:45 Zuřím...protože se mi to celý smazalo a musím to psát znovu. Evil or Very Mad

01:03 Konečně to podruhé dopisuju a jdu spát
Zasláno: čt 3. listopad 2005 18:59
Čtvrtek:

Už mi to připadá trapný,ale já prostě každej den vstávám ve stejnou dobu a dělám to stejný. Rolling Eyes

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-15:00 Tvrdnu ve škole...hraju Pinball,poslouchám MP3 a koukám na film na svém miláškovi mobilu.

Obrázek

15:30-23:30 "Obědvám",koukám na TV,dělám pořádek v PC...

ještě tak do 01:00 Budu koukat na Tv a potom půjdu spát.
Zasláno: pá 4. listopad 2005 17:25
Pátek:

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-12:00 Sedím ve škole na snad jediný zajímavý hodině (sice nechápu,jak může být matika zajímavá (i když ju studuju Mr. Green ),ale máme super cvičícího,takže asi proto. Applause ).Po matice hodnotím,že se mi tam nechce tvrdnout další dvě hodiny na Základech odborného stylu a odcházím domů.

Obrázek

12:30-16:00 Obědvám a vozím babičku po nákupech.

teď (16:25) se pokusím dostat do PC Linux (doufám,že si při té příležitosti nezformátuju jinej disk,než chcu. Pray )

Tak kolem 18:30 půjdu do hospůdky a vrátím se až někdy v noci...cca v 02:15.
Zasláno: pá 4. listopad 2005 18:29
Kua...to byste nevěřili,jak málo vydrží kabel k HDD,právě se mi podařilo utrhnout konektor. Mad Ještě,že mám náhradní.A z Linuxu,si snad raději pořídím jenom Live CD.Už druhá distribuce se mi nepovedla nainstalovat. Brick Wall Ale on za to chudák nemůže. Mr. Green
Zasláno: so 5. listopad 2005 11:47
Ještě ke včerejšku...

asi v 23:00 jsem byl vytažen z mé oblíbené hospůdky na blízkou diskotétu Mad Jestli tam 1/4 lidí,co měli pivo,bylo 18+,tak je to moc.Naneštěstí hráli jakýsi techno (nebo co to bylo)...naštěstí tam bylo plno,takže jsme se otočili a šli zpět do oblíbené hospůdky. Dance

Tak a je tu víkend. Cool

Sobota:

10:00 Tentokrát konečně za celej týden vstávám trochu později.Ani ten protivnej mobil mě nebudí (jinak ho mám celkem rád,ale když mě budí,tak ho nenávidím Mr. Green ).Telefonuje máti,že mám dojít na oběd,tak se obleču a vyrazím.Doufám,že venku není moc zima.

Dál to bude trochu teoreticky,ale určitě to nebude jinak. Very Happy

do 14:00 budu na "návštěvě" u máti a potom rovnou povalím na šipky,podpořit náš tým 0 body Crying or Very sad .Teda doufám,že to bude lepší než ve středu... Mad
Zasláno: ne 6. listopad 2005 00:04
Mé předpoklady se vyplnily...podpořil jsem náš tým 0 body.Nikdo z týmu však nebyl schopnej uhrát ani jeden bod,takže jsme skončili 11:0 Mad (už jsme to ani nedohrávali). Potom jsme ještě jeli k nám do hospůdky (po cestě jsme málem všichni ohluchli,protože kamarád co nás vezl pustil svoje "rádio"...všichni se po nás otáčeli,co to tam jede za pojízdnej cirkus Laughing ) na turnaj,kde jsme všichni šli A,B...BAR Mr. Green .Letos nám ty šipky nějak nejdou Crying or Very sad .Před chvilkou jsem dorazil domů,a jelikož jsem utahanej jak kotě,tak si jdu lehnout a usnout u televize.
Zasláno: ne 6. listopad 2005 19:35
Takže je tu poslední den v týdnu...

Neděle:

10:00-12:00 Vstávám,ale dělá mi to dnes nějaký problémy,nechcou se mi za žádnou cenu udržet otevřený oči.Koukám na TV a jsem donucen k několika málo domácím pracem Mad .

12:00-16:15 Obědvám a pokouším se opravit kamna,protože přestaly hořet...později raději povolávám souseda,nerad bych vyletěl do vzduchu. Laughing Surfuju po netu.

16:15-18:15 Přivezli mi práci na pondělí a úterý,tak si to musím připravit

18:45-dokud neusnu. Jsem polomrtvej,jdu se naložit do vany a asi se tam utopím.Potom bych se měl asi něco učit...v pátek píšeme půlsemestrální písemku a já asi v týdnu nebudu mít čas se na to podívat (jak se znám,tak se na to nepodívám ani dnes Sad )
Zasláno: so 12. listopad 2005 01:59
Tak kdyby ten minulej úkol byl až na tenhle tejden,tak byste se asi pěkně pobavili.Dnes jsem měl hodně špatnej den...všechno to vyvrcholilo,když jsem o kamaráda zlomil tágo...takže min. litr v prd*** d'oh! Fakt "super".
Celkově zprávy v multipostu upravil 4× Norton, naposledy so 5. listopad 2005 11:48.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 19:03
Tak to tady popiš. Moc by mě zajímalo, jaký sled událostí může vyústit v zlomené tágo a ještě k tomu o kamaráda. Think Takhle to zní fakt brutálně. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 21:17
No možná to tak zní,ale ve skutečnosti,to zase tak brutální není.Nechtěl uhnout,tak jsem do něj trošku dloubnul a to tágo se prostě zlomilo Embarassed ,taky jsme to nechápali.Ani jsem moc nezabral...nebo mám možná super sílu a ani o tom nevím. Mr. Green Jinak ten tejden se toho stalo hrozně moc...vypadly na mě vrata od garáže...posr*** se mi tiskárna právě uprostřed tištění recenze,kterou jsem měl ten den odevzdat...vytopil se nám záchod...nenapsal jsem písemku...rozbil jsem si hlavu o skříň...přišel mi dopis z pracáku,že mi odebírají přídavky,protože jsem jim nestihl dát potvrzení o studiu...prostě tejden blbec Confused .Ještě,že už je za mnou.

Obrázek
Zasláno: út 4. duben 2006 20:30
V jednom topicu chtěli vidět fotku mojí přítelkyně,tak tady je...doufám,že mě za to nezabije. Angel
Obrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:33
nekoho me pripomina, jen tak nahodou, nehraje tenis a nestuduje prava? Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:34
Ne,tak z toho opravdu nedělá ani jedno.

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:40
hezka Wink Wink Mr. Green ale neznam Laughing

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna