Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nuda je hrozna vec :D

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 09:19
ginzo napsal:
hanni napsal:
Nechapem,ako sa niekto moze nudit...je tolko roznych cinnosti a moznosti na zahnanie nudy....nudi sa podla mna iba clovek,ktory sa nudit chce..kto sa nudit nechce,nevie,co je nuda...ja sa nenudim ani minutu Mr. Green


lebo ty si ženatý Laughing Laughing Laughing Mr. Green


ja nie som zenaty Mr. Green , ani frajerku nemam, ale pokial sa vylozene nechcem programovo nudit, tak mam aktivit nad hlavu.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 09:57
TaS napsal:
ginzo napsal:
hanni napsal:
Nechapem,ako sa niekto moze nudit...je tolko roznych cinnosti a moznosti na zahnanie nudy....nudi sa podla mna iba clovek,ktory sa nudit chce..kto sa nudit nechce,nevie,co je nuda...ja sa nenudim ani minutu Mr. Green


lebo ty si ženatý Laughing Laughing Laughing Mr. Green


ja nie som zenaty Mr. Green , ani frajerku nemam, ale pokial sa vylozene nechcem programovo nudit, tak mam aktivit nad hlavu.


to bolo pre hanniho Mr. Green

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:15
ginzo napsal:

to bolo pre hanniho Mr. Green

viem, som to pochopil, ale nieje to univerzalna pravda.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:57
ginzo napsal:
hanni napsal:
Nechapem,ako sa niekto moze nudit...je tolko roznych cinnosti a moznosti na zahnanie nudy....nudi sa podla mna iba clovek,ktory sa nudit chce..kto sa nudit nechce,nevie,co je nuda...ja sa nenudim ani minutu Mr. Green


lebo ty si ženatý Laughing Laughing Laughing Mr. Green


To nie je o tom...nebol som vzdy zenaty..a aj ked som bol slobodny,nepamatam sa,zeby som sa nudil (v praci sa to stavalo castejsie), ale vo volnom case nepoznam slovo nuda...

...to,ze sa vy mladi nudite je touto dobou..nemate tolko aktivit,menej sportujete (cest vynimkam),nestretavate sa tolko v kolektive, nehrate kolektivne hry (decka na zakladnej skole uz ani nevedia co je to "Clovece,nezlob se"...a tak by som mohol pokracovat. U chalanov to az take hrozne nie je,pretoze maju aspon nejake aktivity poniektori...nejaky sport,kamarati,zabavy a krcma...ale baby su na tom hrozne...ved sa len pozrite na tie rozkysnute (a to vobec neprehanam) 13 - 14 rocne pubertacky,ktore vyzeraju ako tridsiatky po 3 detoch....a to preto,lebo nerobia nic,iba zeru a posedavaju a vykecavaju s kamaratkami........samozrejme zase cest vynimkam,aby som neurazil...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna