Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

OT

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 2931, 2932, 2933
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

Narozen: 2. srpen
360 978,- VK
Zasláno: čt 14. červenec 2022 11:37
BTW kam až sahá ruka českého státu, kdyby se mělo jít na pomoc ostatním členům NATO?
Stačí být v Rakousku a už povolávající rozkaz nemá váhu? Nebo musím někam mimo EU/NATO (např. do Srbska) a pak teprve můžu na návštěvu za tchýní do Vietnamu? Jen by to asi chtělo přes Dubaj a ne Istanbul...
NoArtist / NoName

Nepovím (0)

0,- VK
Zasláno: čt 14. červenec 2022 22:36
To už se jako připravuješ na to že vyhlásí mobilizaci a nechají tě narukovat? Shocked No já myslím že v případě války by sis asi moc nepomohl ani kdybys byl v Rakousku, protože jsme stejně v Schenghenu... V dnešní době stačí jedno kliknutí a hned by ti zakázali vycestovat a neprojdeš pasovou kontrolou... Ale popravdě já na válku nevěřím... Rusko má problémy i se samotnou Ukrajinou. Že by napadlo NATO, to by se už rovnalo sebevraždě... (nepočítám tedy minoritní názory některých zřejmě vyšinutých politiků či členů armády, kteří vyzývají k dobytí Ruska a k jaderné válce - dokonce jsem četl i názor nějakeho vojenského analytika že ČR by si měla vyvinout jaderne zbraně... no lidem prostě hrabe).

To jedině že by hrklo v hlavě i Číňanům. Těch je tolik, že by ani nepotřebovali žádné zbraně a zašlapali by do země celou Evropu i s Amerikou... a to nevím jestli bych chtěl být zrovna ve Vietnamu, který by byl vedle hlavního bojiště...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

360 978,- VK
Zasláno: pá 15. červenec 2022 14:33
Pipo, jakmile noha Rusáka překročí polskou hranici, bude to, kdo uteče, vyhraje. Střílečky mi nikdy nešly, zbraň jsem nikdy nedržel, tak jaksi nemusím být kanónenfutr. Vietnam je záložní varianta, jen to chce zmizet ještě před mobilizací. Otázka je, zda stačí být mimo hranice ČR a pak si můžu v rámci EU/Schengenu/NATO volně cestovat nebo musím zmizet z tohoto prostoru úplně. Letenka směr Asie zase obstarat ze dne na den jde těžko. Přítelkyně mě tam furt tahá za rodinou. Už máme na příští rok letenku od Qataru. Změněnou. Otázka je, jak by se tvářila podpora na to, že bych jim řekl, že bych rád odlet zítra Mr. Green

Na válku s Čínou moc nevěřím a kdyby Čína dělala manévry, tak první na řadě je nebohý Tchajwan. Ne Vietnam.

Aby Rusko schladlo v dobývání a vyhrožování Evropě, se obávám, že by každá evropská země musela mít jaderné zbraně aspoň v desítkách kusů. Pak by znovu začalo fungovat jaderné odstrašení.
NoArtist / NoName

Nepovím (0)

0,- VK
Zasláno: so 16. červenec 2022 18:49
Rusko nemá nejmenší šanci vyhrát válku proti NATO. A tamní pan nejvyšší to samozřejmě ví, tak do toho nepůjde. To že Ruská noha vkročí do Polska bych se fakt nebál.

Každopádně v případě jaderné války máš asi víc šancí přežít asi v té džungli ve Vietnamu... ale asi bych si nejdřív zaplatil nějaký kurz přežití kde tě naučí jaké ovoce je jedovaté a jaké jedlé... a jací pavouci a hadi jsou jedovatí a jací jsou jedlí... Very Happy

Nepovím (0)

0,- VK
Zasláno: ne 17. červenec 2022 09:37
P.S. spíš bych se bál kdybys měl 17 let nebo méně. Je dost možné že se obnoví povinná základní služba... A tihle branci by pak šli na frontu jako kanónenfuter první...

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

360 978,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2022 21:55
Ty jo.Czc už zavedlo 29 Kč poplatek za osobní odběr. Tím u mě končí.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2933 z 2933