Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

OT

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 2934, 2935, 2936  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 07:27
IMHO tento T OT vidím jako jakýsi Hyde Park, nádražní lampárnu. Kde si každý může stěžovat, nadávat, chválit se, sypat si popel na hlavu, či jinak realizovat své zvrhlé choutky na sebeukájení se zviditelňováním své naprosto bezvýznamné osobnosti. Proto pište, brečte, radujte se. Narazíte-li na podobně ztroskotalou existenci, která si váš výtvor přečte, pochopí vás, ukonejší, pohladí, tak neváhejte a v příslušné sekci si vytvořte vlastní topic. Nechť toto téma slouží jako jakási líheň zmutovaných témat. Témat, které by vás jinak vůbec nenapadly, a které by jinak nikoho nebavilo číst.

PS: navrhuji napsat skript přesouvající sem automaticky všechny ginzovy příspěvky Angel

PS/2: připadám Vám zhulený?

DIN konektor už nepoužívám.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 08:53
TaS napsal:
IMHO tento T OT vidím jako jakýsi Hyde Park, nádražní lampárnu. Kde si každý může stěžovat, nadávat, chválit se, sypat si popel na hlavu, či jinak realizovat své zvrhlé choutky na sebeukájení se zviditelňováním své naprosto bezvýznamné osobnosti. Proto pište, brečte, radujte se. Narazíte-li na podobně ztroskotalou existenci, která si váš výtvor přečte, pochopí vás, ukonejší, pohladí, tak neváhejte a v příslušné sekci si vytvořte vlastní topic. Nechť toto téma slouží jako jakási líheň zmutovaných témat. Témat, které by vás jinak vůbec nenapadly, a které by jinak nikoho nebavilo číst.

PS: navrhuji napsat skript přesouvající sem automaticky všechny ginzovy příspěvky Angel

PS/2: připadám Vám zhulený?

DIN konektor už nepoužívám.
Hehe... Jo, připadáš mi shulený, ale chápu Tě... Mr. Green
Jinak Ginzo už nepíše jen OT. A DIN je opravdu na prd. Hlavně na notebooku bych ho nechtěl... Shame on You
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 23. srpen 2005 09:02
Zhuleny nejsem, ale po včerejšku mám náladu veselou a hravou.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 10:49
Prave som dojedol prazenicu Wink

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 11:54
není nad to pořídně si zabrečet Crying or Very sad ... teď jsem asi půl hodiny bulil... a to jsem jako tvrdý chlap... Ale guláš vyžaduje oběti
Smile

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 12:48
TaS napsal:


PS: navrhuji napsat skript přesouvající sem automaticky všechny ginzovy příspěvky Angel

PS/2: připadám Vám zhulený?


tie návrhy mi pripadajú zhulené Evil or Very Mad Brick Wall
a čo si ty urobil pre slovenský hip-hop Question aký prínos do hip-hopu Question Mr. Green
je pravda že asi 60 % mojích príspevkov sú OT,ale posthunting rulezzz Laughing
ale už sa snažím písať len On Topicy Wink ň

Romuluss:aspoň nejaká podpora Mr. Green

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 14:35
Tak pánové neska sem to tu moc nestíhal možná že až bude čas tak v pondělí zas. Snad to dočtu od každého z vás.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 16:53
romulus napsal:
TaS napsal:


DIN konektor už nepoužívám.
H A DIN je opravdu na prd. Hlavně na notebooku bych ho nechtěl... Shame on You
¨
náhodou DIN je celkem fajn, ale už ho taky nepoužívám. BTW měl sem ho na notebooku ale to byla stará 386 kraksna. Cool
on les aura!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 09:42
Fuj weitless a jeho avatar, včera jsem se trošku líznul a když teď vidim jeho avatar, tak se mi ještě točí květák Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 12:26
Opravujeme s taťkou auto a já nemehlo to málem na sebe shodil... d'oh! Embarassed

btw. Něco tu u naší zahrady staví a nikdo nevíme, co to je, ale vypadá to na nějaký vrt! Shocked Brick Wall
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 6 z 2936




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna