Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 135, 136, 137  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 22:50
palucko objevil lamer.cz Mr. Green Mr. Green (doufam, ze to je brano jako vtip Mr. Green )

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 22:51
ja to neznal Rolling Eyes
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 23:00
No, tak je to dost starý všechno, ta citace by měla bejt spíš v topicu o citacích... a lamer mi přijde o ničem...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 10. listopad 2008 23:32
když jsem pročítal kdysi první stránky, tak jsem se zasmál, ale asi od strany 20 už moc ne

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 11:45
- Drahá, čo by si robila, keby som vyhral v lotérii?
- Vzala by som ti polovicu a odišla od teba!
- Uhádol som 3 čisla... Tu máš 50 korún a pal do pi*e !

Laughing
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. listopad 2008 00:06
Už asi starší a mam to z lamera z komentářů, ale pobavilo mě to Smile

žena celú noc nebola doma, prišla ráno a povedala manželovi, že spala u najlepšej kamarátky. manžel vezme telefón, obvolá 10 kamarátiek a zistí, že ani u jednej nespala.
muž nie je celú noc doma, príde až ráno a manželke povie, že spal u najlepšieho kamaráta... žena vezme telefón, obvolá 10 kamarátov a zistí, že u ôsmich spal a u dvoch ešte stále je...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 28. listopad 2008 20:05
Prijde zamestnanec za sefem a smutne povida: "Sefe, ja bych chtel pridat..."

Sef se zvedne ze zidle, obejme pratelsky podrizeneho kolem ramen, poplaca ho povzbudive po zadech a chlacholive odpovi "Tak pridej..."
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 13. prosinec 2008 00:36
Fero jde za doktorem, co má udělat aby už neměl další děti. Doktor mu povídá "Tak používejte kondomy."
Fero poslechne odejde a za týden rozrazí dveře ordinace a jásá "Pane doktore ty kondomy jsou fakt bomba funguje to bezvadně!!!" Doktor nechápe jak po týdnu mohl Fero poznat výsledky tak vyzvídá.
Fero pokračuje "No ráno po snídani jsem si vzal jeden ten kondom zapil ho čajem, no a dvě z mých dětí umřeli smíchy."
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 18. prosinec 2008 21:55
Šéf přijde ráno do práce, letmo pohledem zkontroluje své zaměstnance a vidí, že programátor sedí rozvalený u počítače, nohy nahoře, cpe se koblihami, pije kafe, prostě veget. "No co," říká si šéf, "až posnídá, dá se do práce." V poledne letmo nahlédne do kanceláře, všichni pilně pracují, jenom programátor do sebe zrovna láduje čínu, na stole bordel, na práci zjevně bodá. "No co," říká si zas šéf, "až se naobědvá, dá se do práce." Večer firma zavírá, všichni už to zabalili a odchází i šéf. V kanceláři svítí do tmy monitor, před ním na stole chrápe programátor, pod ním hromada smetí a plechovek od piva. "Tak to už je moc," rozčílí se šéf a budí programátora. "Já vás pozoruju už od rána, a takhle si práci svých zaměstnanců tedy nepředstavuji!" Na to programátor: "Dej si pohov, já mám dovolenou!"
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 01:45
Dnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam 5 minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policistka a zrovna vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl jí:
"Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?"
Ignorovala mě a dál vypisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky. Tak jsem ji nazval blbou feministkou. Tu začala psát třetí pokutu! Tak to šlo dalších 20 minut. Čím víc jsem jí nadával, tím víc pokut napsala... Mně to bylo ale jedno... Já tam byl pěšky.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 81 z 137




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna