Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Plazma nebo LCD televize... ?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

KOUPIT :

Hlasování není časově omezeno.
LCD TV:
90% 90% [ 10 ]
PLAZMA TV:
9% 9% [ 1 ]
Celkem hlasů : 11 / Hlasujících: 11
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 21 let
595 813,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 18:59
No nám hraje většinou Rebel nebo Óčko Gold, pokud tam mají hity z devadesátek... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

510 740,- VK
Zasláno: ne 4. březen 2018 16:58
Jelikož jsem dal v práci výpověď, musím vrátit úžasnej 27" IPS LG monitor, kterej mám k Playstationu. Very Happy
Nevíte někdo o šikovným >=21" fullHD LCD monitoru? Nemusí bejt ani novej, ale nechci vypálený pixely ani podsvícení zářivkama.. Very Happy
A kdyby měl 2x HDMI (nebo HDMI+DP) a repráky, tak by to bylo ideální.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek

283 931,- VK
Zasláno: ne 4. březen 2018 17:09
A neni lepsi spis nejaka mala televize, jestli je to jen k PS?
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

510 740,- VK
Zasláno: ne 4. březen 2018 17:12
Já mám setup s volantem na stole, kam se mi vleze fakt max. ten 27" monitor.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 29 let
803 550,- VK
Zasláno: po 28. leden 2019 21:24
To je radost, úplně vypnutý dynamický barvy, dynamický kontrast, zapnutý PC režim a všechno tohle... a LG stejně zhasíná podsvícení.

(Přímý odkaz na Gfycat)

a jak tady Jiřík vychvaloval ten Plex... tak když si na něm zapnete titulky, tak to všechny videa na LG překódovává, i když je nastaveno, že to nechcete. Protože aplikace Plexu v LG neumí zobrazovat titulky, takže je to na serveru zakódovává do videa. (//tak jsem to našel, existuje verze, která umí titulky, ale není pro Webos 1 a 2. No já mám Webos 3. Ale to je fuk, protože je jen pro UHD modely Mr. Green )
Ještě na LG existuje aplikace XPlay, kde to nepřekódovává, za to ta aplikace funguje pomalu, pořád hlásí nějaký errory a je 5 dní zdarma, pak 600 rublů. Laughing
Zasláno: pá 22. únor 2019 16:07
LG má na soundbarech opravdu kvalitní zabezpečení. Z výroby se s tím může přes bluetooth párovat kdokoliv jde kdykoliv kolem. Mr. Green Shocked
Ale samozřejmě si v LG uvědomili, že to není úplně dobrá funkcionalita, tak to má ještě funkci "bluetooth lock", která spočívá v tom, že se se zařízením může spárovat kdokoliv jen v případě, že je přepnuto do režimu bluetooth. Dance

Nezáleží na tom, jestli přes ten bluetooth zrovna pouštím muziku. Když se někdo chce spárovat, tak se prostě spáruje a můj telefon to při tom odpojí. Není třeba žádný PIN nebo mačkání párovacího tlačítka. Mr. Green Applause Brick Wall
A když má ten dotyčný v telefonu aplikaci Music Flow, tak může na dálku i přepínat vstupy, měnit ekvalizér a takový věci. d'oh!

Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

510 740,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2019 17:31
Zlatá televize s Andriodem..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 6