Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

pomoc Beatovi!!!!

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

pomoc Beatovi!!!!

Zasláno: po 20. srpen 2007 08:05
nazdar lidi.

když jsem byl na srazu, zjistil jsem, že bít je na tom opravdu špatně. po přečtení jeho příspěvku o včerejším dešti jsem už opravdu šel do kolen.

vyzývám vás tímto o zaslání jakékoliv finanční pomoci (sám jsem to již udělal) na bítův účet.
myslím, že je to člověk, který pro nás uděl až příliš na to, abychom mu to nemuseli oplácet. ten správný chlap potřebuje naši pomoc právě teď, tak využijme příležitosti mu oplatit jeho dobrotu.

předem děkuji
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 09:25
doufam ze beatovy nenateklo do novych mrazicich pristroju...kazdopadne si zaslouzi i o de mne alespon maly prispevek na jeho ucet...hlavne at to vzladnes Beate!!!
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

EIFFEL (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 09:45
Děkuji za podporu. Naštěstí Pray Pray Pray Pray Pray jsem mrazící a chladící techniku složil v bytě!! Pray Pray Pray Mám zničeny jen věci co jsem měl v garáži v práci. Jardas se pokusí sehnat kamaráda co po povodních opravoval elektroniku. Prý měl skoro 90% úspěšnost. Oblečení mi vypere jeho žena a má to tam i kde sušit. Nevím jak dopadnou péřové deky, ale naštěstí mám ještě spacák! Mohl jsem dopadnout hůře. Dokud mám práci, zdraví a partu fajn kamarádů tak je hned veseleji na světě. Beat

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 10:43
jo taky ti přeji, ať se z toho co nejrychleji vyhrabeš!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 11:25
Az budu mit ucet tak ti par kacek taky urcite poslu Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 12:20
Napodobne ako Moucha

OT:Včera mi v jednom teste vyšlo,že som buduci milionar (čomu neverim) a uvažoval som,čo by om robil s takou sumou.
Pomahať sa da vždy .... Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 16:53
To ja účet mám, ale ak som to správne pochopil, tak ak by som ti chcel niečo poslať, tak zaplatím 200 Sk len ako poplatok za prevod!!!
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 17:22
Mr. Green to borix: tak pošli jen ten poplatok za převod Mr. Green

nebýt sama momentálně ve finanční tísni, tak posílám jako o život.... Opět vyvstává ta otázka: PROČ JSOU PRACHY V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA TAK DŮLEŽITÉ.... Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 20. srpen 2007 17:58
Tak to ma naozaj mrzi.Velmi rad by som prispel,ale prerabam byt,takze kazda koruna mi je dobra a tie poplatky za prevody do CR su naozaj hrozne vysoke. Drzim palce,nech Ti to dobre dopadne.
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 21. srpen 2007 11:17
Děkuji za snahu, ale peníze zatím akutně nepotřebuji. Více potřebuji hezké počasí aby mi to uschlo a dodělat byt. nakonec to nebyla tak velká katastrofa, ale pořádně mne to rozhodilo. Aspoň vím jak na mne myslíte a to mi zatím stačí. Moc moc děkuji.

Tak jsem se vymazal jako anonym.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna