Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 11:36
Tak to bych nezvládl! Hand Hand Hand Ještě jiný operák! Dík za radu ale moje znalosti a zručnost okolo počítačů je velice nízká a tak nebudu pokoušet kobru bosou nohou. Wink Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 11:45
borix napsal:
Fluxbox je veľmi jednoduché, malé, vysoko konfigurovateľné, nenáročné a podľa mňa veľmi pekné(po nejakom tom skine) grafické prostredie. Mám 700 MHz procesor, 384(ale mal som aj 256 jeden čas) MB ramky a v pohode mi tam bežia nasledujúce aplikácie(súčasne): gaim(správca icq,yim a pod. účtov), anjuta(vývojové prostredie), firefox, pár krát konzola, audacious(prehrávač hudby podobný winampu). Nieje to dokonalé, ale oproti XP je to ako by si kúpil nový PC.


Ja mam PII400, 416MB RAM a bezi mi na XP ted soucasne bez problemu QIP, Total commander, PSPad, C++ Builder, firefox, Windvi a winamp. Vzhledem k tomu, že disk mam 6GB,tak nevim kam bych vubec ten linux dal Very Happy
Veselé Vánoce!

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 11:49
Linux(jadro), má lne pár MB. ých 5-10 GB je na kompletný systém z obrovským množstvom aplikácií. Môj systém teraz zaberá len 3 GB a to tu mám vśetko, čo potrebujem. Zaujímalo by ma, čo pre teba teda znamená svižne a ako to tvoje xp vypadá.
Na počiatku bola prázdna množina.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 12:08
Svižně = bezproblémové přepínání mezi jednotilvýma oknama (aplikacema), žádné prodlevy.
XP vypadji normalne, standard zaklad vzhled bez skinu, zjistil sem,ze mi to vyhovuje vic než nejaky barvičky všude možně, protože potřebuju pracovat, ne se kochat vzhledem Wink
Veselé Vánoce!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 14:09
Ať dělám cokoliv, tak to stále jede strašně pomalu. Zdá se mi ,že mi funguje moc procesů, ale nevím co je důležité. Jakákoliv operace uvevede výkon na 100%. To je strašný! Dám sem obrázek co mi "jede" a jaké bylo využití CPU(ani nevím co to je, ale asi procesoru).


Obrázek



Obrázek


Mám něco vypnout, nebo se smířit stím že to bude stále jen "šnek". Když jsem ho dal přeinstalovat, tak to bylo dobrý, ale pak tam zas kluk něc o nacpal, ale i já, a zas je to pomalý!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 14:31
Na tom prvním obrázku nic nepoznam, protože tam je vytížení nulový (zatěžuje jen pár procent ten správce úloh... A na tom druhým zas neni vidět, co tolik CPU žere...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 14:54
Právě jsem to řešil s Jardasem a zjistili jsme že to dělá FF! Takže pokud chci pracovat rychleji, musím sehnat lepší "bednu". Běželo mi tam při startu pár zbytečností a je to malinko lepší, ale když začnu psát jen tento příspěvek, nebo klikat mezi oknama tak to vyběhne hóóódně vysoko. Díky za pomoc.

Důkaz. Tohle naběhlo sotva jsem dal "Odeslat příspěvek" Brick Wall

Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 15:00
borix napsal:
No je to pre Linux. Odinštalovať ich nemusíš, stačí vyhradiť miesto pre Linux(tak 5-10 GB).


A dá se nějak udělat aby když bych měl Linux i XP zároveň měl při zapnutí na výběr co chci spustit a nebo ještě líp že by se spustily XP a Linux jen když bych něco zmáčkl?
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 15:07
Samozrejme, ide, nieje to ani nijak moc ťažké. Stačí editovať jeden textový súbor.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. květen 2007 15:51
Beat: zkus Operu.. I když mi přijde, že v posledních buildech žere víc paměti než dřív... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 28 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna